// یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

معرفی بازی موبایل Diner DASH Adventures؛ سرگذشت شیرین فلو در شهر

Diner DASH Adventures نسخه بازسازی‌شده سری قبلی این اثر محبوب است که کیفیت بالایی دارد و ماجراجویی را در شهر گسترش می‌دهد. با زومجی همراه شوید.

بازی موبایل Diner DASH Adventures را می‌توانید در سبک کژوال تجربه کنید و دستپخت جدید استودیو Glu را نظاره‌گر باشید. این بازی اندروید شما را در فضایی آنلاین به شهر بازمی‌گرداند تا به شهروندان خود کمک کنید و شکوه قبلی را به مردم زجرکشیده و حیوانات آن بازگردانید. وجود ماموریت‌های متنوع در کنار پخت و پز، ویژگی‌ اصلی بازی است که آن را از سایر آثار مشابه متمایز می‌کند.

در پیش‌زمینه داستانی بازی آیفون Diner DASH Adventures شخصیت فلو (Flu) در راس ماجرا قرار دارد و پس از مدت‌ها دوری و تحمل سختی‌های بسیار به زادگاه خودش بازگشته است. او می‌خواهد به شهروندان خودش کمک کند و وضعیت حیوانات را هم بهبود بخشد. او ماموریت‌های زیادی را پیش‌روی خودش می‌بیند و چندان هم کار آسانی به‌نظر نمی‌رسد. شما باید هتل و رستوران خود را به راه بیندازید و شهر را بسازید. تزئین شهر یکی از کارهای اصلی شما است و باید با خرید آیتم‌های متنوع اطراف رستوران و هتل را به‌خوبی بسازید و مردم را ترغیب کنید که به مغازه‌های شما بیایند. شخصیت منفی بازی Mr. Big نام دارد که به دنبال برنامه‌هایی شیطانی است و قصد تخریب سازه‌های شما را دارد. او سعی می‌کند از بازسازی و زنده‌شدن دوباره شهر جلوگیری کند و برای فلو مشکلات زیادی را ایجاد کند. پازل‌های بازی تنها مربوط به سرو غذاهای متنوع نمی‌شود و باید پازل‌های بسیاری را نیز حل کنید. مینی‌گیم‌ها باعث می‌شود که مدت زمان زیادی را مشغول این بازی شوید و در کنار کار اصلی خود سرگرم شوید. دستور پخت‌های متنوعی وجود دارد که می‌توانید برای جذب مشتری انجام دهید و سریعا غذاهای خوشمزه‌ای را به آن‌ها بدهید. سرو غذا باید در کنار فراهم کردن اتاق مناسبی در هتل برای مشتریان باشد و بتوانید یک تعادل خوب بین کارهای خود برقرار کنید. برای تجربه این بازی به اینترنت نیاز دارید و مطمئن باشید که یکی از بهترین بازی های اندروید را خواهید دید. شهروندان در انتظار شما هستند تا شهر مرده و بی‌روح را دوباره زنده کنید و شادابی و توریست‌ها را دوباره به این‌جا بازگردانید.

Diner DASH Adventures

آیتم‌های زیادی در بازی Diner DASH Adventures وجود دارد که در سطح‌های بعدی به شما داده می‌شود تا بتوانید شهر خود را زینت بخشید و ساختمان‌های بیش‌تری داشته باشید. هر ساختمان ماموریت‌هایی برای شما دارد که در جهت رفاه حال شهروندان ارائه می‌شود. هر قدر که ستاره و کلید‌های بیشتری داشته باشید آیتم‌های جدید بیشتری برای‌تان باز می‌شود و نشان از مهارت بالای شما در جلب رضایت مشتریان دارد. طراحی گرافیکی بازی کاملا نسبت به گذشته تغییر کرده است و رنگ‌ها شاداب‌تر و بهتر دیده می‌شوند. بوسترهای جذابی هم به‌صورت محدود به شما داده می‌شود تا برای چند دقیقه در بازی غرق شوید و بالاترین امتیازها را کسب کنید.

پخت و پز در بازی به‌صورت مسابقات متنوع وجود دارد و باید تلاش کنید تا سه‌ستاره ارزشمند را در هر بخش کسب کنید

غذاها در بازی Diner DASH Adventures تنوع بالایی دارند و می‌توانید برای ناهار و شام از غذاهای مختص هرکدام استفاده کنید. این روند در هتل هم برقرار است و اتاق‌ها نسبت به امکاناتی که دارند برای مشتریان قابل تغییر هستند. سرعت عمل در بازی حرف اول را می‌زند و باید همزمان با سرو کردن یک خدمت به یکی از مشتریان، مقدمات لازم برای مشتریان بعدی را آماده کنید. میزان سرویس‌دهی شما در ابتدا کم است و میزها کم کم زیادتر می‌شود و شما باید بیش‌تر کار کنید. تبلیغات در بازی کمی مزاحم هستند و باید هرازگاهی آنها را رد کنید. خریدهای درون برنامه‌ای هم برای علاقه‌مندان فراهم شده است، اما به‌هرحال می‌توانید از تنظیمات مخصوص گوگل‌پلی این قابلیت را غیرفعال کنید.

Diner DASH Adventures

Diner DASH Adventures ترکیبی از ماموریت‌ها و پازل‌های متنوع است که باید در ساختمان‌های مختلف شهر انجام دهید و پویایی را به زادگاه خود بازگردانید

شما در بازی Diner DASH Adventures می‌توانید خدمه زیادی را استخدام کنید، اما همه آن‌ها به فرمان شما هستند و کسی جز خودتان نمی‌تواند کمک‌کننده باشد. حیوانات بخشی از شخصیت‌های مهم بازی هستند و باید به آن‌ها برسید و غذای موردعلاقه‌شان را تامین کنید. این حیوانات زینت شهر هستند و مخصوصا در بخش هتل می‌توانند رضایت مشتریان شما را بالا ببرند. باید نگاهتان به همه اتاق‌ها و میزها باشد و قبل از اینکه زمان مجاز به پایان برسد و مشتریان شروع به عصبانی شدن کنند، خدمت موردنظر آن‌ها را انجام دهید.

بازی Diner DASH Adventures نشان می‌دهد که سبک کژوال هم می‌توند میزبان خوبی برای تعریف یک داستان خوب باشد و شخصیت فلو به‌خوبی روایت‌گر این حقیقت است. بازی پیشرفت زیادی نسبت به نسخه قبلی داشته است و توانسته‌ است معماها و ماموریت‌های جذابی را برای سرگرم کردن بازیکنان داشته باشد. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت کنید. تریلر کوتاهی از گیم‌پلی بازی هم برای‌تان آماده شده است که می‌توانید آن را مشاهده و درصورت دلخواه دانلود کنید.

دانلود از آپارات

دانلود بازی Diner DASH Adventures


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده