// دوشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶

معرفی بازی موبایل Bad Roads GO؛ رانندگی در جاده‌های ناهموار

بازی Bad Roads GO را می‌توان ترکیبی از شانس و مهارت در رانندگی دانست که این‌بار به‌جای سرعت باید صبر داشته باشید. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Bad Roads GO اثر نوآورانه‌ای است که Laurent Bakowski آن را با یک گرافیک منحصربه‌فرد برای‌تان ارائه کرده است. این بازی اندروید را می‌توانید به‌صورت رایگان در سبک اکشن و آرکید تجربه کنید و لحظات سرگرم‌کننده و البته اعتیادآوری را با آن سپری کنید. گیم‌پلی نوین بازی باعث می‌شود که تا مدت‌ها اسیر بازی شوید و توان دل‌کندن از آن را نداشته باشید.

بازی آیفون Bad Roads GO خیلی زودتر از آن‌چه که فکرش را می‌کنید وارد فاز سرگرم‌کنندگی‌اش می‌شود و نیازی به زمان اضافه ندارد. تجربه این بازی اعتیادآور می‌تواند صبر شما را تقویت کند و ترکیبی جذاب در زمینه شانس و مهارت محسوب می‌شود. وظیفه شما این است که جعبه‌هایی را که روی باربند هر ماشین قرار دارد به مقصد برسانید و نگذارید آن‌ها به زمین بیفتند. در ابتدا این کار ساده‌ای به‌نظر می‌رسد اما مراحل بعدی شامل چالش‌های بیش‌تری هستند و تمرکز و دقت نظر شما را بالا می‌برند. بازی از مسیرهایی با موانع متعدد تشکیل شده است و دامنه‌های مرتفع و دره‌های عمیق باعث می‌شود که مدام سرعت خود را کم و زیاد کنید. بازی شدیدا مبتنی بر فیزیک است و می‌توانید با مهارت خود حتی با سرعت زیاد حرکت کنید و جعبه را در تعادل کامل نگه دارید. جالب است که نوع ماشین در عملکرد شما دخیل است و حتی با سقوط جعبه می‌توانید آن را در بدنه خود ماشین نگه دارید. این اثر یکی از بهترین بازی های اندروید است و لحظات شاد و مفرحی را برای‌تان ایجاد می‌کند. اگر از علاقه‌مندان ریسینگ هستید بازی Bad Roads GO تجربه‌ای متفاوت در این شاخه برای‌تان به‌همراه دارد. موانع غیرمنتظره بازی یکی از نکات جالبی است که هیچ‌گاه فکرش را نمی‌کنید و بنابراین باید دست‌تان همیشه روی ترمز باشد. تنوع بالای اتومبیل‌ها به قدری بالا است که در همان مراحل اولیه حداقل سه‌بار می‌توانید ماشین خود را عوض و چالشی جدید را تجربه کنید.

Bad Roads GO
Bad Roads GO
Bad Roads GO

در یکی از بهترین بخش‌های بازی Bad Roads GO می‌توانید به‌صورت دونفره با دوست خود بازی کنید و عملکرد خود را تست کنید. در این بخش استرس زیادی وجود دارد و نمی‌توانید دست از سرعت بالا بکشید. بنابراین ریسک و میزان شکست طرفین زیاد می‌شود و لحظات جذابی را می‌توانید در کنار خانواده تجربه کنید. چشم‌اندازهای زیبای بازی هم از نکات بارز گرافیک این اثر است اما هیچ‌گاه نمی‌تواند به اندازه موسیقی بازی غافلگیر‌تان کند. موزیک بازی همراهی پیوسته‌ای با عملکرد شما در بازی دارد و هر قدر سرعت بالاتری داشته باشید، ریتم موزیک هم تندتر می‌شود. این روند در عین جذابیت، فریب دهنده است و شما را ترغیب می‌کند که در شرایط نامتعادل سرعت خود را بالا ببرید.

بخش دونفره بازی Bad Roads GO یکی از عجیب‌ترین تجربه‌هایی است که می‌توانید روی یک پلتفرم داشته باشید

در تجربه بازی Bad Roads GO به‌یاد داشته باشید که با افتادن جعبه باید از ابتدا کار خود را شروع و شانس‌تان را دوباره امتحان کنید. جعبه لازم نیست که حتما روی باربند ماشین باشد و با مهارت خود می‌توانید آن را روی بدنه اتومبیل نگه دارید. به ویژگی‌های ماشین دقت کنید و سعی کنید با شتاب‌های سریع و پرتاب ماشین شانس خود را برای نجات دادن جعبه امتحان کنید. در ابتدا شما تنها باید از یک جعبه مراقب کنید اما رفته رفته تعداد آن‌ها بالا می‌رود و چالشی تمام عیار را تجربه می‌کنید. دوست خود را دعوت کنید تا در طرف دیگر گوشی بنشیند و به‌صورت همزمان یکی از عجیب‌ترین بازی‌های دونفره را تجربه کنید. در این بخش صفحه گوشی به دو قسمت تقسیم می‌شود و قسمت بالایی برعکس نشان داده می‌شود تا بازیکن در آن سمت گوشی بنشیند و بدون مزاحمت به بازی بپردازد.

Bad Roads GO
Bad Roads GO
Bad Roads GO
بازی ترکیبی جذاب از مهارت و شانس است که صبر شما را می‌آزماید و باید کنترل بالایی روی فیزیک ماشین خود داشته باشید

در بالای صفحه بازی Bad Roads GO مسافتی که نیاز است طی کنید نشان داده می‌شود و امتیازتان هم با توجه به تعداد جعبه‌هایی که سالم رسانده‌اید، محاسبه خواهد شد. این اثر ممکن است گرافیک چندان جالبی نداشته باشد، اما المان‌های عجیبی دارد که باعث می‌شود تا مدت‌ها با آن سرگرم شوید و در بخش دونفره بازی یک دورهمی مفرح ایجاد کنید. تنها ایرادی که می‌توان به بازی گرفت و مدام در بازی‌های این پلتفرم از آن نالیده‌ایم، مربوط به تبلیغات مزاحمی است که وقت و بی‌وقت در پایین صفحه ظاهر می‌شود. این تبلیغات به‌طور مستقیم روی تجربه شما تاثیری ندارد اما منظره بازی را خراب می‌کند و شما مجبور هستید که هربار گزینه عدم نمایش این تبلیغ را انتخاب کنید.

Bad Roads GO جزء آن‌دسته از بازی‌ها است که باید به آن فرصت بدهید تا ویژگی‌هایش را به شما نشان دهد. رساندن جعبه‌ها ارتباط مستقیمی با سرعت ندارد و این‌بار عاشقان رانندگی باید صبر پیشه‌ کنند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود از آپارات

دانلود بازی Bad Roads GO


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده