// شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴

معرفی بازی Blocky Fills؛ رنگ آمیزی مربعی!

در ادامه‌ی مقاله‌های معرفی بازی‌های جدید موبایل، به سراغ بازی Blocky Fills رفتیم که بازی معمایی جذاب و سرگرم کننده‌ای برای آیفون و آیپد است.

پلتفرم موبایل همواره میزبان خوبی برای بازی‌های ساده و ایده‌های کوچک بوده است و این دست بازی‌ها توانسته‌اند دارندگان گوشی‌های هوشمند را به خوبی سرگرم کنند؛ بازی‌هایی با ایده‌های ساده که باعث می‌شوند تا بازیکنان بتوانند از آنها برای گذراندن وقت و سرگرم شدن استفاده کنند. در یکی از مقاله‌های معرفی بازی‌های موبایل، به سراغ جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Craftsters به نام Blocky Fills رفته‌ایم که یک بازی پازل جذاب و رنگارنگ است. بازی Blocky Fills به صورت رایگان در اپ‌استور برای آیفون‌ها و آیپدها منتشر شده است و حجمی حدود ۸۰ مگابایت دارد. در این بازی شاهد حضور خریدهای درون برنامه‌ای هستیم که راه درآمد سازندگان بازی‌های مستقل به شمار می‌آيد. همچنین زومجی به صورت هفتگی و ماهیانه بهترین بازی های اندروید را معرفی می‌کند که می‌توانید بازی‌های خود را از میان بازی‌های معرفی‌شده انتخاب کنید.

 Blocky Fills
 Blocky Fills
 Blocky Fills

بازی آیفون Blocky Fills دارای گیم‌پلی ساده و در عین حال جذابی است که در آن بازیکنان باید تمام مربع‌های صفحه را که در هر مرحله دیده می‌شوند به یک رنگ در بیاورند. چهار رنگ آبی، صورتی، قهوه‌ای و بنفش در بازی Blocky Fills وجود دارند که بازیکنان می‌توانند با انتخاب هر رنگ مربع‌های کنار هم را به آن رنگ تغییر دهند. در این بازی شاهد حضور بیش از ۸۰ مرحله هستیم که طبق گفته‌ی سازندگان با انتشار آپدیت‌های بعدی مراحل جدیدتر نیز به آن افزوده خواهد شد. برای رنگ آمیزی کامل هر مرحله بازیکنان تعداد مشخصی حرکت دارند که باید قبل از اتمام این حرکات، مرحله را به پایان برسانند؛ در غیر این صورت یکی از جان‌های خود را از دست خواهند داد. بازیکنان توانایی ذخیره ۳ جان را در بازی دارند که به طور خودکار با گذشت زمان، تماشای ویدیوهای تبلیغاتی و خریدهای درون برنامه‌ای جان‌های جدید به دست می‌آورند.

Blocky Fills یک بازی جذاب و فانتزی است که بازیکنان باید تمام مربع‌های رنگارنگ صفحه‌ را به یک رنگ یکسان تبدیل کنند

بازی Blocky Fills دارای سیستم تولید تصادفی مراحل است که باعث می‌شود هیچ تجربه‌ی تکراری در بازی وجود نداشته باشد. حتی در صورت ناموفق بودن در گذر از سد یک مرحله، بازی به طور خودکار ترتیب جدیدی از مربع‌ها را می‌سازد و بازیکنان باید برای رنگ کردن مربع‌ها از اول شروع کنند. گیم‌پلی بازی بسیار خلاقانه است و می‌تواند بازیکنان را مدت‌ها سرگرم کند. همچنین حالت Challenge Mode در بازی وجود دارد که پس از گذراندن تعداد مرحله‌ی مشخص و به صورت هفتگی برای بازیکنان قابل دسترس خواهد بود. همچنین بازی Blocky Fills که می‌توان آن را به صورت آفلاین تجربه کرد، از یک سیستم امتیاز دهی ۳ ستاره استفاده می‌کند که اتمام مراحل بازی با تعداد حرکت کمتر به معنی کسب امتیاز بهتر و ستاره بیشتر در پایان هر مرحله است.

 Blocky Fills
 Blocky Fills
 Blocky Fills

بازی رایگان Blocky Fills از نظر تجربه‌ی بصری بسیار رنگارنگ و چشم نواز است و سازندگان با استفاده طرح‌های ساده و تعداد مشخصی رنگ توانسته‌اند یک بازی پازلی جذاب را به پلتفرم iOS بیاورند. در مراحل بازی شاهد موانع مختلفی هستیم که کار بازیکنان را برای یک‌رنگ کردن صفحه مشکل‌تر هم می‌کند.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های معمایی و خلاقانه‌ی آفلاین هستید یا به دنبال یک بازی سرگرم کننده فانتزی چالش برانگیز هستید، Blocky Fills به تازگی در اپ استور منتشر شده و می‌توانید از تجربه‌ی آن روی آیفون‌ و آیپد خود لذت ببرید.

دانلود بازی Blocky Fills


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده