// چهار شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی موبایل Zombie Night Terror؛ شکار انسان

Zombie Night Terror یک بازی دوبعدی زامبی محور است که بازیکنان اندروید می‌توانند آن را بدون اتصال به اینترنت و به صورت آفلاین تجربه کنند.

در بازی های زامبی محور، معمولا ساختار بازی به‌نحوی است که بازیکنان باید زامبی‌ها را از بین ببرند و جلوی هرج‌ومرج را بگیرند، اما تابه‌حال فکر کرده‌اید که اگر خودتان عامل ایجاد هرج‌ومرج باشید، چه اتفاقی می‌افتد؟ در معرفی بازی موبایل امشب به‌سراغ یک بازی زامبی‌محور رفته‌ایم که بازیکنان را در نقش زامبی‌هایی قرار می‌دهد که باید آدم‌ها را از بین ببرند. در واقع بازی اندروید Zombie Night Terror بازیکنان را در نقش یک بیننده فیلم یا بهتر است بگوییم فیلمساز قرار می‌دهد. داستان بازی از این قرار است که شما وارد یک سینما می‌شوید تا فیلم‌های زامبی‌محور و ترسناک را تماشا کنید، اما این سینما به‌گونه‌ای است که خودتان باید وقایع را تعریف کنید. داستان نقش مهمی را در بازی موبایل Zombie Night Terror ایفا نمی‌کند و برای ورود بازیکنان به گیم‌پلی مورد استفاده قرار گرفته است.

Zombie Night Terror

بعضی از بخش‌های هر مرحله دارای پرتگاه‌ است که اگر حواس‌تان نباشد، به‌جای هدایت درست زامبی‌ها، آن‌ها را به کشتن می‌دهید

با شروع بازی Zombie Night Terror بخش آموزشی بازی را مشاهده می‌کنید. البته بخش آموزشی تنها یک تصویر است که به شما زامبی‌های بازی و عملکردشان را معرفی می‌کند. نحوه‌ی بازی کردن در بازی موبایل Zombie Night Terror هم بدین صورت است که بازیکنان یک منوی ویژه در پایین تصویر در اختیار دارند. این منو شامل گزینه‌های مختلفی از جمله ویروسی کردن آدم‌ها است. هر مرحله به‌شکلی شروع می‌شود که تعدادی از انسان‌ها منتظر سینما رفتن یا در خیابان‌ها مشغول خوش گذرانی هستند و شما باید هرج‌ومرج به‌پا کنید. حال ازطریق سرنگ ویروس زامبی که در دسترس‌تان قرار داده شده است، باید تعدادی از انسان‌ها را به‌ زامبی تبدیل کنید تا یکدیگر را بخورند. حال سوال اصلی این است که Zombie Night Terror چه چالشی را در گیم‌پلی خود قرار داده است تا بازیکنان سرگرم شوند؟ یکی از چالش‌هایی که با آن روبه‌رو هستید، محدودیت استفاده از سرنگ‌های زامبی است. در ابتدا تنها سه یا چهار سرنگ برای زامبی کردن سه الی چهار نفر در دسترس شما قرار داده شده است، اما رفته رفته با عملکرد خوب خود و انجام ماموریت‌هایی که برای‌تان در نظر گرفته شده است، می‌توانید سرنگ‌های بیشتری را به‌عنوان پاداش کسب کنید. بااین‌حال اصلی‌ترین چالش بازی اندروید Zombie Night Terror ساختار معمایی آن است. محیط‌ها به‌نحوی طراحی شده‌اند که زامبی‌ها را مجبور می‌کند از پله‌ها بالا بروند، یا از درب‌های مختلفی عبور کنند.

داستان نقش مهمی را در بازی موبایل Zombie Night Terror ایفا نمی‌کند و برای ورود بازیکنان به گیم‌پلی مورد استفاده قرار گرفته است

درهای بازی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانید بعضی از آن‌ها را به حال قابل شکاندن در بیاورید تا زامبی‌‌های بازی به آن‌ها ضربه وارد کنند و درنهایت در مورد نظر بشکند. همچنین پله‌‌ها را می‌توانید طوری طراحی کنید که زامبی‌ها از پله‌ها بالا بروند یا پایین بیایند یا مسیر مستقیم خود را ادامه بدهند. ازاین‌رو باید حواس‌تان باشد که هر انسان در کجای نقشه‌ی بازی قرار دارد؛ زیرا هر مرحله از شما می‌خواهد که تعداد مشخصی زامبی بسازید و تعداد مشخصی از انسان‌ها را از بین ببرید. اگر نتوانید در این راه موفق شوید، می‌بازید. به‌‌همین دلیل بخش معمایی بازی نقش پررنگی دارد که بتوانید زامبی‌ها را در مسیر درستی قرار بدهید. همچنین بعضی از بخش‌های هر مرحله دارای پرتگاه‌ است که اگر حواس‌تان نباشد، به‌جای هدایت درست زامبی‌ها، آن‌ها را به کشتن می‌دهید. همچنین انسان‌ها هم رفته رفته به سلاح‌های مختلفی نظیر کلت یا چوب دستی مجهز می‌شوند تا زامبی‌ها را از بین ببرند. ازاین‌رو می‌توانید ابتدا به‌سراغ آلوده کردن انسان‌هایی بروید که سلاح گرم یا سرد دارند.

Zombie Night Terror

از نظر طراحی، Zombie Night Terror طراحی‌های سیاه و سفید را انتخاب کرده است و خون، تنها المانی است که رنگ واقعی خود را دارد. با اینکه بازی حال‌وهوای پیکسلی را هم دارد، اما تیم سازنده سعی کرده است به‌واسطه‌ی رنگ سیاه و سفید، خشونت را هایلایت کند. اگر علاقه‌مند به بازی‌های زامبی‌محور با ساختاری متفاوت نسبت‌به سایر بازی‌های مشابه هستید، بازی اندروید Zombie Night Terror می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Zombie Night Terror


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده