// شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

معرفی بازی موبایل Stickman Bike Battle؛ نبردهای آنلاین دوچرخه سواری

Stickman Bike Battle یک نبرد جذاب چندنفره برای دوست‌داران دوچرخه‌سواری است که می‌تواند با سیستم گیم‌پلی نوآورانه‌اش بسیار چالش برانگیز ظاهر شود. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Stickman Bike Battle اثری رقابتی است که بیش‌تر تمرکزش روی بخش آنلاین است و استودیو Djinnworks GmbH عملکرد خوبی در آن داشته است. علاقه‌مندان به دوچرخه سواری در این بازی اندروید می‌توانند با استیک‌من همراه شوند و در مسیرهای جذاب به رقابت بپردازند.

بازی آیفون Stickman Bike Battle شخصیت استیک‌من را اینبار در قالب یک دوچرخه سوار به ما نشان می‌دهد که قرار است با تمام سرعت مسیر را حرکت کند و به قهرمانی برسد. مهم‌ترین مشخصه بازی که از همان ابتدا به وضوح دیده می‌شود، گیم‌پلی آن است. این گیم‌پلی کنترل کامل دوچرخه را تنها توسط یک جوی‌استیک شبیه‌سازی‌شده در اختیار شما قرار می‌دهد و باید تا می‌توانید با تمرین و تکرار به آن عادت کنید. این کنترل تنها در فضای دوبعدی نیست و دوربین مدام شما را در وضعیت‌های کنترل سه‌بعدی قرار می‌دهد. بدین ترتیب در این وضعیت باید حتی مسیر فرود و پرش‌های خود را هم به‌درستی تعیین کنید و دچار اشتباه نشوید. مهم‌ترین بخش بازی را در حالت آنلاین تجربه خواهید کرد که بسیار هیجان انگیز است و علاقه‌مندان به این بازی را در یک رقابت همزمان آتشین قرار می‌دهد. این بخش دارای یک لیدربرد جهانی است و با تمرین بسیار می‌توانید جزو بهترین‌های این لیگ شوید. علاوه بر کنترل حرکت این دوچرخه‌سوار شما باید پرش و سرعت‌گیری را به‌خوبی انجام دهید و دچار خطا نشوید. وضعیت سرورهای بازی عالی است و می‌توانید هر زمان که خواستید یک حریف پیدا کنید و رقابت خود را شروع کنید که این حریفان با توجه به رتبه جهانی شما انتخاب می‌شوند. این ویژگی‌ها Stickman Bike Battle را در رده بهترین بازی های اندروید قرار می‌دهد و هر بازیکنی می‌تواند در اوقات فراغت خودش با آن سرگرم شود.

Stickman Bike Battle

مسیرهای بازی Stickman Bike Battle فوق‌العاده جذاب هستند و به شهرهای مختلف سفر خواهید کرد. این مسیرها بیشتر به خطر چالش‌ها و موانع‌شان با هم فرق دارند و هر بازیکن کارکشته‌ای باید حداقل یک‌بار آن‌ها را تجربه کند و با کلیت آن آشنا شود. با پیروزی در هر رقابت می‌توانید سکه‌های لازم را برای خرید شخصیت‌ها یا دوچرخه‌های جدید به‌دست آورید. بنابراین بر حسب اینکه هر روز چه میزان بازی می‌کنید، می‌توانید سکه‌های بیش‌تری را کسب کنید. همانطور که گفته شد دوربین وضعیت دید بازیکن را تغییر می‌دهد و بازیکن باید به آن عادت کند.

Stickman Bike Battle یک مولتی پلیر جذاب است و هر زمان که بخواهید رقابت‌های جذابی برای‌تان دارد

بازی Stickman Bike Battle دارای صحنه‌های اکشن جذابی است که به واسطه گیم‌پلی خاص آن ممکن شده است. دیگر به‌مانند بازی‌های مشابه تنها با یک کنترل دوبعدی روبه‌رو نیستید و همواره باید در هنگام پرش از موانع یا عبور از جاهای باریک به این نکته توجه کنید. اگر در ابتدا کمی با این کنترل چالش برانگیز مشکل دارید نگران نباشید؛ چرا که با تجربه‌های مکرر کم کم حرفه‌ای خواهید شد. بازی از سطح‌های رقابتی متنوع تشکیل شده است و در انتهای هر سطح باید یک مسیر باس را رد کنید و مجوز حضور در بین دوچرخه سواران بهتر را کسب کنید. هر کدام از این لیگ‌ها دارای جوایز ویژه‌ای هستند و سکه‌های بیش‌تری هم به ازای هر پیروزی به شما می‌دهند.

Stickman Bike Battle

زاویه خاص دوربین با توجه به گیم‌پلی بازی صحنه‌های اکشن جذابی تولید می‌کند

در ابتدای بازی Stickman Bike Battle می‌توانید بخش تمرینی را بگذرانید و سپس مستقیما وارد نبردهای آنلاین شوید. البته می‌توانید بازی را در حالت آفلاین هم تجربه کنید و با بخش‌های زمان‌دار و تمرینی سرگرم شوید. این مولتی پلیر جذاب در بخش ارتقا و خرید شخصیت‌ها و دوچرخه‌های جدید عملکرد خوبی داشته است و به شما انگیزه می‌دهد تا در رقابت‌های خود پیروز شوید. هر مسیر دارای چک پوینت‌های چندگانه است و حتما باید در مسیر تعیین شده حرکت کنید. این موضوع به این خاطر است که مسیر دارای ناهمواری‌های بسیاری است و می‌توان از کنار برخی از موانع عبور کرد، که خب بازی با این قابلیت این اجازه را به شما نمی‌دهد.

بازی Stickman Bike Battle با داشتن گیم‌پلی چالش برانگیز به‌خوبی می‌تواند طرفداران زیادی را به سمت خوب جلب کند و بخش آنلاین آن انگیزه لازم را برای بازیکنان ایجاد می‌کند. دوچرخه‌ها و شخصیت‌های جدید هم تنوع خوبی به تجربه بصری بازی می‌دهند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Stickman Bike Battle


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده