// شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

معرفی بازی موبایل Talion؛ نبرد قبایل

Talion یک بازی نقش آفرینی آنلاین و MMO است که بازیکنان را در نقش یکی از دو قبیله بازی قرار می‌دهد و باید برای پیروزی در جنگ، تلاش کنید.

در معرفی بازی موبایل امشب، به‌سراغ یک بازی نقش آفرینی و MMO دیگر رفته‌ایم؛ اثری که شاید داستانی درگیر کننده و غنی نداشته باشد، اما تیم سازنده آن سعی کرده با ارائه محتویات مختلف، کاربر را سرگرم نگه دارد. بازی اندروید و آیفون Talion، یک بازی نقش آفرینی کاملا آنلاین است که از نظر بصری هم تجربه‌ی بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. از نظر داستانی، بازی آیفون و اندروید Talion روایتگر سرزمینی است که نبرد میان دو قبیله Aegis the Shield of Protection و Bident the Flame of Judgment را به‌تصویر می‌کشد. حال شما با انتخاب یکی از این قبیله‌ها، کار خود را به‌عنوان قهرمانی جدید آغاز می‌کنید تا قبیله‌ی خود را به پیروزی برسانید.

Talion

سیستم هدایت کاراکتر توسط هوش مصنوعی، همانند یک راهنما عمل می‌کند و می‌توانید نحوه استفاده از مهارت‌ها، هدایت کاراکتر و انجام ماموریت‌ها را مشاهده کنید

با شروع بازی اندروید و آیفون Talion، باید قبیله‌ی خود را انتخاب کنید و پس از انجام این کار، وارد بخش شخصی‌سازی می‌شوید. در بخش شخصی‌سازی، بازیکنان می‌توانند از میان یکی از چهار کلاس بازی، کاراکتر خود را انتخاب کنند. اگر علاقه‌مند به نبردهای نزدیک هستید، می‌توانید کاراکتر شمشیر به‌دست و جنگجوی بازی را انتخاب کنید. این درحالی است که سه کاراکتر دیگر، به‌واسطه سلاح‌های دوربردشان، دشمنان را از بین می‌برند. البته کلاس گان‌فایت بازی با اینکه دارای سلاح گرم است، اما در مبارزات نزدیک هم از آن‌ها به‌عنوان سلاح Melee استفاده می‌کند. نکته‌ی جالب بازی موبایل Talion این است که هیچ بخش آموزشی برای بازیکنان در نظر گرفته نشده است. تنها بخش آموزشی مربوط به نشان دادن بخش Inventory می‌شود. این مورد هم به‌لطف سیستم انتخاب سریع آیتم‌ها در طول بازی، بی استفاده است و می‌توانید در همان لحظه کسب یک آیتم جدید، آن را انتخاب کنید. ازاین‌رو دیگر نیازی نیست وارد بخش کاراکتر و تجهیزات‌تان بشوید. دراین‌میان اشاره کنم که دلیل استفاده نکردن از بخش آموزشی در بازی‌های نقش‌آفرینی و MMO، می‌تواند وجود سیستم خودکار هدایت کاراکتر و انجام مراحل باشد. در واقع این بخش همانند یک راهنما عمل می‌کند و می‌توانید نحوه استفاده از مهارت‌ها، هدایت کاراکتر و انجام ماموریت‌ها را مشاهده کنید.

از نظر بصری بازی موبایل Talion دارای جلوه‌های بصری بسیار بالایی است و به هیچ‌وجه در طول مبارزات یا میان‌پرده‌های بازی، افت فریم خاصی را حس نخواهید کرد

از نظر گیم‌پلی بخش داستانی، بازی آیفون و اندروید Talion دارای چندین مرحله داستانی است که هر مرحله شامل ماموریت‌های مختلفی می‌شود. بازیکنان با انجام این مراحل XP و آیتم‌های جدیدی را کسب می‌کنند. این آیتم‌ها می‌توانند برای ارتقای مهارت‌های شما و تجهیزات‌تان در بازی مورد استفاده قرار بگیرند. ازطریق XP هم کاراکتر شما ارتقا پیدا می‌کند و جدا از قوی‌تر شدن‌اش، مهارت‌های بیشتری را کسب می‌کنید. یکی از مواردی که Talion را از بازی‌های هم‌سبک خود متمایز می‌کند، نبردهای بخش آنلاین است. بازی موبایل Talion سرشار از Raidها، سیاه‌چال‌ها و رویدادهای مختلف است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را به‌صورت انفرادی یا در کنار دوستان‌شان تجربه کنند. چهره‌ی واقعی مبارزات و هیجان‌انگیز بودن این بخش زمانی مشخص می‌شود که وارد نبردهای گروهی می‌شوید. ازنظر بصری هم بازی موبایل Talion دارای جلوه‌های بصری بسیار بالایی است و به هیچ‌وجه در طول مبارزات یا میان‌پرده‌های بازی، افت فریم خاصی را حس نخواهید کرد. ازطرفی Talion فضای بسیار زیادی را از گوشی موبایل یا تبلت شما اشغال می‌کند که وجود این امر، موردی طبیعی است.

Talion

دراین‌میان اشاره کنم که برای تجربه‌ی بازی هم باید حداقل حافظه رم گوشی موبایل یا تبلت شما دو گیگابایت باشد. اگر سیستم عامل اندروید دارید، حداقل نسخه اندروید شما باید 4.4 باشد و اگر از iOS استفاده می‌کنید، باید iOS 9 را نصب داشته باشد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های نقش‌آفرینی و MMO هستید، بازی موبایل Talion می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشد. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. 

دانلود بازی Talion


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده