// پنجشنبه, ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

معرفی بازی موبایل Hamsterdam؛ همستر مبارز

Hamsterdam یک بازی مبارزه‌ای آفلاین است که بازیکنان را در نقش یک همستر قرار می‌دهد که باید سایر حیوان‌های شرور سرزمین خود را از بین ببرد.

در معرفی بازی موبایل امروز به‌سراغ یک بازی مبارزه‌ای و آرکید رفته‌ایم؛ اثری که به‌واسطه‌ی ساختار بامزه و گیم‌پلی جذابش، سعی دارد مخاطبان نوجوان بازی‌های موبایل را سرگرم کند. بازی اندروید Hamsterdam یک بازی مبارزه‌ای است که متفاوت از سایر بازی‌های این سبک است و نوآوری‌های مخصوص به‌خودش را دارد. از نظر داستان هم بازی موبایل Hamsterdam روایت‌گر داستان همستری است که در شهر خود مورد زورگویی گروهی از حیوان‌های شرور قرار می‌گیرد. حال این همستر نزد پدربزرگ خود می‌رود تا هنرهای رزمی را یاد بگیرد. ازاین‌رو شخصیت اصلی داستان عزم خود را جزم می‌کند تا حیوان‌های شرور و رهبرشان را از میان بردارد و شهر خود را به منطقه‌ای امن و بی‌خطر تبدیل کند.

بازی موبایل Hamsterdam

سرعت عمل و دقت اصلی‌ترین مواردی هستند که در طول مبارزات باید به آن‌ها توجه داشته باشید

از نظر گیم‌پلی اولین مرحله از بازی Hamsterdam همان بخش آموزشی بازی به‌حساب می‌آید. پدربزرگ کاراکتر اصلی نحوه‌ی مبارزه کردن و استفاده از هنرهای رزمی را به‌شما یاد می‌دهد. معمولا در بازی‌های مبارزه‌ای، شاهد نبردهای تن‌به‌تن و دوبعدی همانند Street Fighter و بازی‌های مشابه هستیم یا اینکه ساختار بازی همانند Street of Rage در سبک Beat 'em Up است، اما تیم سازنده از نبردهای تقریبا سه‌بعدی استفاده کرده است. کاراکتر اصلی همیشه در سمت راست صفحه‌نمایش قرار دارد و دشمنان شما در سمت چپ صفحه‌نمایش حضور دارند. حال شما تنها یک وظیفه دارید و آن‌هم ضربه‌زدن روی صفحه‌نمایش است. هیچ دکمه‌ای برای شما تعبیه نشده است تا از آن برای اعمال کومبوهای مختلف استفاده کنید؛ بلکه ضربه‌زدن روی صفحه‌نمایش و اعمال Hitهایی با تعداد بالا، باعث رخ دادن کومبوهای متفاوتی می‌شود. همچنین بازیکنان قادر به گرفتن و پرت کردن دشمنان هم هستند. در طول مبارزات شاهد این هستید که هدف مورد نظر از یک ضربه غیرقابل دفاع استفاده خواهد کرد. به‌هنگام مشاهده‌ی این نوع ضربات (که حریف‌تان آماده‌ی ضربه‌زدن می‌شود و به‌صورت هایلایت شده، قادر به مشاهده‌ی آماده‌ شدنش هستید) باید انگشت خود را از سمت چپ به راست روی صفحه‌نمایش بکشید.

QTEهای مبارزات حال و هوای جالبی را به بازی بخشیده‌اند

این مورد باعث می‌شود تا همستر داستان حریف خود را بگیرد و به زمین بکوبد. یکی از مواردی که مبارزات بازی اندروید Hamsterdam را جذاب کرده است، این نوع حملات دشمنان است که بعضی وقت‌ها به‌صورت پشت سر هم انجام می‌شوند و باید حواس خود را جمع کنید تا در زمان مناسب، بهترین عملکرد را از خود به‌نمایش بگذارید. همچنین یک سری QTE (لحظات سینمایی که با دکمه‌زنی‌های مختلفی همراه است) هم برای شما در طول مبارزات در نظر گرفته شده است که حال و هوای جالبی به بازی بخشیده است. مراحل اولیه به‌نحوی طراحی شده‌اند که به‌راحتی می‌توانید دشمنان را از بین ببرید، اما هرقدر که جلوتر می‌روید، تعداد دشمنان بیشتر می‌شود و سریع‌تر هم به شما حمله می‌کنند. یکی از نقاط قوت Hamsterdam این است که بازیکنان به اتصال دائم اینترنت نیازی ندارند و می‌توانند به‌صورت آفلاین هم این بازی مبارزه‌ای جذاب را تجربه کنند.

بازی موبایل Hamsterdam

اگر به‌دنبال یک بازی مبارزه‌ای متفاوت هستید که بتوانید لحظات سرگرم کننده‌ای را برای خود رقم بزنید، بازی اندروید Hamsterdam می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. همچنین می‌توانید ویدیو گیم‌پلی این بازی را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Hamsterdam


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده