// پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳

معرفی بازی موبایل Poly Bridge؛ خلاقیت مهندسی در پل‌سازی

بازی موبایل Poly Bridge شما را به دنیای سندباکسی می‌برد که باید خلاقیت مهندسی خود را به کار گیرید و پل‌های مستحکم بسازید. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Poly Bridge توسط استودیو Dry Cactus Limited و همراه با کلی چالش سخت و البته جذاب ارائه شده است که می‌تواند هر عاشق سبک پازلی را راضی نگه دارد. این بازی اندروید شما را به دنیایی دعوت می‌کند که خلاقیت مهندسی در آن موج می‌زند و شامل مراحل پرتعدادی است که ده‌ها ساعت گیم‌پلی برای‌تان به ارمغان خواهد داشت.

قبل از اینکه شروع به تجربه بازی آیفون Poly Bridge کنید قطعا پیش‌بینی‌هایی در ذهن‌تان دارید که انتظار دارید یک بازی شبیه ساز پل سازی بدان صورت باشد. اما قضیه درواقع به همین سادگی‌ها نیست و این اثر علاوه بر اینکه یک بازی سرگرم‌کننده در سبک پازل است، همزمان دارای چالش‌های سختی است که فقط فردی با داشتن خلاقیت‌های مهندسی می‌تواند از پس آن بربیاید. البته لازم نیست که بترسید؛ چرا که سازندگان در ابتدا روند تفکر روی مسائل را به شما می‌آموزند و می‌توانید با دید بهتری به سراغ پل‌سازی بروید. گیم‌پلی بازی بدین صورت است که چندین ابزار اولیه مثل جاده‌های آسفالت، سیستم تعلیق پل و بست‌های مخصوص در اختیار دارید و باید از آن‌ها جهت ساخت پل‌های مستحکم استفاده کنید تا وسیله نقلیه‌ای که در پشت این پل قرار دارد به سلامت از روی آن عبور کند. چند مرحله اولیه حکم آموزش دارند و بازی روند کار همه ابزارها را به شما نشان می‌دهد. بیش از ۱۰۰ مرحله ناب برای بازی تعریف شده است که شامل اچیومنت‌های جذابی هم هستند. سیستم فیزیکی بازی عالی است و هر اشتباهی می‌تواند باعث تخریب پل شود. اگر عملکرد بهتری در زمینه طراحی داشته باشید، سه ستاره کامل به شما اهدا می‌شود و می‌توانید وارد چالش‌های بعدی شوید.

در حالت کلی بازی را می‌توانید با ده‌ها ساعت گیم‌پلی مفید تجربه و روی مسائل آن تفکر کنید. خوی مهندسی خود را به کار گیرید و پل‌ها را طوری بسازید که دوام عبور ماشین‌ها و موتورها و کامیون سنگین را داشته باشند. سیستم بازی طوری است که سازندگان از دست بازتری برای طراحی مراحل برخوردارند و توانسته‌اند که چالش‌ها را با اضافه کردن چند ماشین پشت سر هم و تست استحکام پل بیش‌تر کنند. بازی Poly Bridge المان‌هایی دارد که آن را تبدیل به یکی از بهترین بازی های اندروید می‌کند. با نگاهی به صفحه بازی متوجه روند حرفه‌ای آن می‌شوید؛ چرا که محیط آن بیش‌تر شبیه یک نرم افزار طراحی گرافیکی است و ابزارهای متنوعی در دسته‌های مختلف در اختیار شما قرار گرفته است.

Poly Bridge

بازی Poly Bridge هر تکنیکی را در اختیار شما قرار داده است تا با روش خود یک پل مستحکم بسازید. بدین ترتیب دیگر تنها یک راه برای حل پازل‌های بازی وجود ندارد و برحسب خلاقیت خود می‌توانید پلی بسازید که به‌هرحال وسایل نقلیه بتوانند از روی آن عبور کنند. توجه داشته باشید که سازندگان توجه زیادی روی فیزیک واقع‌گرایانه بازی داشته‌اند و حتی قدری اشتباه کوچک هم می‌تواند باعث تخریب پل شود. همیشه به نوع وسیله نقلیه کنار پل و تعداد آن‌ها هم توجه کنید؛ چرا که یک پل شاید از دید شما بسیار مستحکم به نظر برسد اما درواقع نتواند وزن یک کامیون سنگین تا تعداد زیادی از ماشین‌ها را تحمل کند.

Poly Bridge برای کسانی است که می‌خواهند سخت‌ترین چالش‌ها را در سبک پازل تجربه کنند و فسفر بیش‌تری بسوزانند

بازی Poly Bridge تنها روی عبور ماشین‌ها تمرکز نکرده است و بعضی اوقات باید سکوهای پرشی بسازید که موتورها از روی آن بتوانند عبور کنند و به سمت دیگر پل بروند. شیب بین دو جاده هم اهمیت بالایی دارد و طرح‌های شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید جهان‌های مخفی را هم باز کنید و چالش‌های متنوع‌تری را تجربه کنید. البته که در این جهان‌ها ابزارهای خاصی هم وجود دارند که شما را به وجد خواهند آورد. توجه داشته باشید که اگر علاقه‌مند به آثار پازل هستید، این اثر در ادامه چنان طرح‌های پیچیده‌ای را روبه‌روی‌تان قرار می‌دهد که برای حل آن‌ها باید ساعت‌ها درگیر باشید و ابزارها را با جزئیات ریز در سر جای‌شان قرار دهید.

Poly Bridge

گویی بازی Poly Bridge پا را فراتر از صنعت بازی گذاشته است و برای موفقیت در آن حتما باید شم و خلاقیت یک مهندس واقعی را داشته باشید. در ابتدای مراحل سازندگان شما را راهنمایی می‌کنند تا ریتم این خلاقیت به دست‌تان بیاید و در ادامه بتوانید خودتان طرح‌هایی را برنامه‌ریزی کنید. اما بازهم این چالش قرار نیست ساده‌تر شود و حتما باید بارها و بارها مراحل را تکرار کنید تا به یک طرح درست برسید. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی Poly Bridge


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده