نویسنده: فریده صالحی
// سه شنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵

معرفی بازی موبایل Pigeon Wings Strike؛ پرواز با کبوترها

در این قسمت از معرفی بازی موبایل، قصد داریم تا شما را با یک بازی موبایل بامزه پرواز با کبوتر خلبان آشنا کنیم. با معرفی این بازی زیبا همراه زومجی باشید.

در سال ۲۰۱۷ بازی موبایل Pigeon Wings منتشر شد و خیلی زود توانست در دل بازیکنان موبایل جای خود را پیدا کند. این بازی آنقدر امتیازات بالایی دریافت کرد که حالا یکی از بهترین‌های سال ۲۰۱۷ به حساب می‌آید. البته این اثر هم مشکلاتی را در خود داشت و نتیجه نهایی آن چیزی نبود که سازندگان تصور می‌کردند؛ به همین دلیل آن‌ها تصمیم گرفتند که ایده‌های جدید و جذاب خود را در قالب یک بازی دیگر بسازند. به همین ترتیب بازی جدید آن‌ها با نام Pigeon Wings Strike ساخته و عرضه شد. در این بازی آیفون شما در قالب یک کبوتر خلبان هستید که باید ماموریت‌ها و کارهای مختلفی را انجام دهید. علاوه بر روند اصلی بازی، وظایف از پیش تعیین شده‌ای هم وجود دارد که شما با انجام دادن آن‌ها می‌توانید سکه‌ها و امتیازات بیشتری را جمع‌آوری کنید. شما با استفاده از این سکه‌ها می‌توانید کبوترهای خلبان بیشتری را آزاد کنید که هر کدام از آن‌ها قدرت‌های مخصوص به خودشان را دارند.

 Pigeon Wings Strike

بازی موبایل Pigeon Wings Strike توسط ایگناسیو شیفلباین ساخته و عرضه شده است. این بازی کاملا رایگان است و حجمی حدود ۸۰ مگابایت دارد. بازی Pigeon Wings Strike به صورت افقی در موبایل شما اجرا می‌شود و شما برای استفاده از آن، باید هر دو دست خود را به کار بگیرید. یکی از نکاتی که درباره مکانیزم این بازی وجود دارد این است که هواپیمای شما با تکان دادن خود موبایل، بالا و پایین می‌رود اما اگر شما با این موضوع راحت نیستید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا در قسمت تنظیمات می‌توانید آن را تغییر دهید. در این بازی، دوک دکستر و افراد شرور او دوباره بازگشته‌اند تا شهر ولو را تصرف کنند. آن‌ها حقه‌ها و تله‌های زیادی دارند که با آن‌ها کبوترهای ما را بسوزانند. این ماجرا دیگر بدتر از آن چیزی شده که کبوتر بتواند آن را تحمل یا سعی در درست کردنش کند.

در بازی Pigeon Wings Strike دو موسیقی مختلف برای شما در نظر گرفته شده که بسیار جذاب است و بازی را لذت‌بخش‌تر می‌کند

خوشبختانه قهرمان داستان ما یک تیم به همراه خود دارد. شما باید با استفاده از شخصیت‌هایی مانند کانینگهام، همستری به نام پرِستو، یک ماهی تشکیل شده از آب و همچنین دیگر دوستان کبوتر، به دشمنان شلیک کنید، در مقابل گلوله‌های آن‌ها جای خالی بدهید و سرعت خود را بالا ببرید تا بتوانید آن‌ها شکست دهید. دیگر برای ترسیدن خیلی دیر شده است و وقت آن رسیده که به دشمنان حمله کنید. یکی از نکات جالبی که در بازی آفلاین Pigeon Wings Strike وجود دارد، این است که دو موسیقی مختلف برای شما در نظر گرفته شده است. به همین ترتیب اگر از هر کدام خسته شدید، می‌توانید موسیقی را تغییر دهید. همانطور که بالاتر هم به آن اشاره شد، شما با جمع کردن سکه می‌توانید شخصیت‌ها و خلبان‌های مختلفی را از درون جعبه بیرون بیاورید و با آن‌ها بازی کنید.

 Pigeon Wings Strike

این بازی یک حالت رقابتی هم دارد اما به صورت سراسری نیست و فقط به صورت محلی اجرا می‌شود؛ به این صورت، دوستانی که قصد بازی و رقابت با یکدیگر را دارند، باید حتما نزدیک هم باشند. بازی موبایل Pigeon Wings Strike در حال حاضر در اختیار کاربران سیستم‌عامل iOS قرار دارد. شما می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان این بازی را از اپ استور خود دانلود کنید. طراحان بازی‌های رایگان موبایل معمولا یک بخش پرداخت درون برنامه‌ای هم داخل بازی خود قرار می‌دهند. در این بازی، شما با پرداخت هزینه بسیار کمی می‌توانید از دست تبلیغاتی که نمایش داده می‌شود، راحت شوید. ضمنا فراموش نکنید که هر از گاهی به بهترین بازی های اندروید معرفی شده در زومجی نگاهی بیندازید.

دانلود بازی Pigeon Wings Strike


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده