// یکشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی موبایل Hipster Attack؛ دفاع از کافی شاپ

بازی موبایل Hipster Attack یک اثر در سبک دفاع از قلعه کلاسیک است که علاقه‌مندان بازی محبوب گیاهان در برابر زامبی‌ها باید آن را تجربه کنند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Hipster Attack در محیط یک کافی شاپ جریان دارد و شما باید در برابر هیپسترهایی که به آن‌جا حمله کرده‌اند مقاومت کنید و یک اثر جذاب و کلاسیک دفاع از قلعه را پشت سر بگذارید. این بازی اندروید از المان‌های لازم برخودار است تا اعتیادآور ظاهر شود و روزهای زیادی شما را سرگرم کند. وجود گرافیک طناز و جذاب کارتونی یکی دیگر از ویژگی‌های این بازی استراتژیک است.

اگر از بازیکنان پایه پلتفرم موبایل باشید، قطعا بازی Plants vs. Zombies را تجربه کرده‌اید. شما در بازی آیفون Hipster Attack هم دقیقا گیم‌پلی مشابهی را خواهید دید و این‌بار باید به جای زامبی‌ها، از یک کافی شاپ در برابر موجوداتی خنده‌دار یعنی هیپسترها دفاع کنید. در ابتدای بازی بیش‌تر با روند آشنا می‌شوید و سپس شاهد گسترش چالش‌های بازی خواهید بود. این روند بسیار اعتیادآور است و به مانند منبع اصلی الهام بازی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. گرافیک بازی کودکانه است و از انیمیشن‌های طنز هم در بازی استفاده شده است. خود همین هیپسترها انواع مختلفی دارند و با قدرتمندتر شدن شما، آن‌ها هم قابلیت‌های جدیدی به دست می‌آورند. همین المان‌های بیش‌تر هستند که بازی را از فاز تکرار خارج می‌کنند و به عنوان یکی از بهترین بازی های اندروید مطرح می‌کنند. شما سلاح‌های مختلفی در بازی دارید و می‌توانید برگه‌هایی به سمت هیپسترها پرتاب کنید که در واقع پیشنهاد یک موقعیت شغلی هستند. این پیشنهادها هیپسترها را نابود می‌کند و می‌توانید کافی شاپ را پاک‌سازی کنید. البته سلاح‌های دیگری هم در ادامه اضافه می‌شوند که در هنگام برخورد با شخصیت‌های جدید می‌توانید مشاهده کنید. درواقع ابتدا این کارگران ساده کافی شاپ هستند که وارد می‌شوند و در ادامه هم شخصیت‌های جدیدی با سلاح‌های قوی‌تر خواهید داشت. بازی از فصل‌های متنوع تشکیل شده است و با رسیدن به یک حد نصاب می‌توانید وارد مراحل و فصل‌های بعدی شوید.

Hipster Attack

نحوه امتیازگیری در بازی Hipster Attack بسیار ساده است و تنها کافی است که هیپسترها به فنجان‌های قهوه که روی محیط قرار دارد برسند. بدین صورت میزان مشخصی امتیاز برای شما محسوب می‌شود و می‌توانید از آن‌ها برای افزایش نیروهای خود در محیط بازی استفاده کنید. این مورد امر بسیار مهمی است و به نحوه چیدمان باید دقت کنید. نگاهی به هیپسترها بیندازید و ببینید که بیش‌ترین موج‌های حمله از کدام سوها است. بدین صورت می‌توانید کارگران خود را پشت سر هم قرار دهید و بار شلیک‌ها را افزایش دهید. کارگران هزینه کمتری دارند و برای قراردادن شخصیت‌های قوی‌تر باید منتظر باشید که امتیاز بیش‌تری کسب کنید. اگر هیپسترها به نیروهای شما برسند، آن‌ها را نابود می‌کنند و باید به فکر چاره باشید.

منتظر مراحل بعدی بازی باشید و هیجان اصلی را در محیط‌های شلوغ بازی حس کنید

محیط بازی Hipster Attack طراحی جذابی دارد و در فصل‌های بعدی خواهید دید که فرصت سر خاراندن نخواهید داشت و باید مرتبا حواس‌تان به چندجا باشد. بدین‌صورت شلوغی محسوسی را خواهید دید و هیپسترها در موج‌های بیش‌تری حمله‌ور می‌شوند. تنوع نیروهای شما و نیروهای دشمن به قدری بالا است که هم از لحاظ جلوه‌های بصری راضی‌تان می‌کند و هم از نظر گیم‌پلی چالش بیش‌تری را برای شما ایجاد می‌کنند. علاوه بر واحد امتیازی که با فنجان قهوه مشخص شده است، شما یک واحد دلاری هم دارید که برای خرید پاورآپ‌ها کاربرد دارد و می‌توانید در شرایط حساس از آن‌ها استفاده کنید. این پاورآپ‌ها می‌توانند سرعت حرکت هیپسترها را کند کنند و قابلیت‌های دیگری مثل نابودی ناگهانی آن‌ها را در مرز شکست برای شما ایجاد کنند.

Hipster Attack

بازی علاوه برای گیم‌پلی اعتیادآور، دارای المان‌هایی با کیفیت و با کمیت بسیار بالا است که تا مدت‌ها تکراری نمی‌شوند

بازی Hipster Attack در اعتیادآور بودن موفق ظاهر می‌شود و می‌تواند بازیکنان را برای ساعت‌های طولانی درگیر خود کند. مراحل تفاوت‌های آشکاری باهم دارند و حتی کافی شاپ‌ها هم در فصول مختلف عوض می‌شوند. بدین صورت رقابت با هیپسترها و محافظت از این کافی شاپ‌ها واقعا هیجان انگیز است و ده‌ها شخصیت و سلاح برای سرگرم شدن در اختیار خواهید داشت. طراحی یک استراتژی مناسب شاید در دیدگاه اول کمی مبتدیانه به نظر برسد، اما یقینا با شناخت کاراکترها خواهید دید که هرکدام در کدام جبهه می‌توانند موفق باشند و بهتر است در خانه‌های عقب یا جلو حضور داشته باشند. حتی وجود دشمنان با توانایی خاص هم شما را وادار می‌کند که در طرح و چیدمان خود تجدیدنظر کنید. به طور مثال هیپسترهای چاقی هستند که به صورت دوربرد شلیک می‌کنند و باید سریعا و قبل از اینکه در خانه‌ها پیشروی کنند، آن‌ها را از پا درآورید.

در Hipster Attack رفته رفته می‌توانید وسعت محیط بازی را بیش‌تر کنید و کارگران بیش‌تری از کافی شاپ را به خدمت بگیرید. سازندگان اثری ارائه کرده‌اند که با وجود کپی برداری از یک اثر محبوب، می‌تواند موارد جدیدی برای‌تان داشته باشد و تجربه آن برای بسیاری از بازیکنان لذت بخش باشد. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی Hipster Attack


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده