// شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

معرفی بازی موبایل King Crusher؛ نابودی پادشاهان

در بازی King Crusher شما باید سرزمین دیگر پادشاهان را نابود کنید و تنها پادشاه زنده روی زمین باشید. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

King Crusher بازی جدیدی است که توسط ANKAMA GAMES برای گوشی‌های موبایل عرضه شده و با داشتن یک گیم‌پلی جذاب و نوآورانه، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. ریتم این بازی موبایل طوری است که باید سرعت و دقت داشته باشید و حواس‌تان به تمام نقاط روی صفحه بازی باشد. پس تا می‌توانید انگشتان خود را حرکت دهید و دشمنان خود را له کنید.

داستان بازی اندروید و آیفون King Crusher از این قرار است که گروهی از پادشاهان در یک سرزمین بزرگ حضور دارند و به خاطر ذات‌شان قصد دارند که تنها پادشاه زنده روی کره‌ زمین باشند. از این سو است که با همدیگر نبرد می‌کنند و تا جایی ادامه می‌دهند که دیگر اثری از پادشاهان دیگر روی زمین نباشد. شما هم به‌عنوان یکی از این پادشاهان باید وارد نبرد شوید و جنگجویان خود را صف آرایی کنید. هر کدام از جنگجوهای شما در بین ۱۲ کلاس مختلف بازی قرار می‌گیرند و هرکدام مهارت خاصی دارند. این مهارت‌ها را باید بشناسید و در نهایت از استراتژی خاص هر پادشاه استفاده کنید. King Crusher یکی از بهترین بازی های اندروید است و بیشتر به‌خاطر گیم‌پلی خلاقانه‌اش می‌تواند اوغات فراغت بازیکنان زیادی را پر کند. هر پادشاه در مناطق خاصی قرار گرفته است و باید به دل کوه و دشت و جنگل و بیابان بزنید و آنجا را به تصرف خود درآورید. قهرمانان آماده هستند تا دستورات لازم را به آن‌ها بدهید و روانه میدان کنید. صفحه بازی از ۹ خانه تشکیل شده است باید جنگجویان خود را مدام روی آن حرکت دهید و از شکست‌شان جلوگیری کنید. درحالی که شما آن‌ها را حرکت می‌دهید، آن‌ها همزمان حمله می‌کنند و باید دفاع و جاخالی دادن را خودتان انجام دهید. هر پادشاهی که به آن‌ حمله کرده‌اید روی صفحه از خودش دفاع می‌کند و بمب‌ها و جنگجویانش را به میدان روانه می‌کند. بنابراین این کار شما است که جنگجویان خود را طوری با هماهنگی حرکت دهید که ضربات کمتری بخورند و تا آخرین لحظه در صفحه باقی بمانند. هر کدام از نیروهای شما دارای نوار سلامت هستند و باید حواس‌تان جمع باشد.

King Crusher
King Crusher
King Crusher

در بازی آیفون و اندروید King Crusher هر پادشاه برای خودش قوانینی تشکیل داده است و باید آن‌ها را نابود کنید. گرافیک پیکسلی و هنری بازی باعث اعتیادآور شدن بازی شده است و حس و حال نوستالژیک به بازی تزریق می‌کند. همه نبردها از طنز جذابی برخوردارند و به‌نوعی حواس‌ شما را هم پرت می‌کنند تا عملکرد خوبی در حرکت دادن مهره‌های خود نداشته باشید. هرگاه جنگجویی از طرف شما شکست خورد، باید شانس خود را روی بقیه جنگجویان خود امتحان کنید. گیم‌پلی بازی بسیار ساده است و تنها باید با کشیدن کاراکترها، آن‌ها را در صفحه حرکت دهید. در ابتدا این روند بسیار ساده‌ای است، اما یقینا خواهید دید که باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و دوچشمی حواس‌تان به همه چیز باشد.

جنگجویان مختلف در ۱۲ کلاس حضور دارند تا آن‌ها را انتخاب کنید و روانه نبرد کنید

بیش از ۶۰ رویداد جذاب برای این بازی در نظر گرفته شده است و همه پادشاهان صف کشیده‌اند تا با یکدیگر رقابت کنند. می‌توانید مهارت جنگجویان خود را ارتقا دهید و نوار سلامتی آن‌ها را طوری بهبود بخشید که دوام بیش‌تری در صفحه بازی داشته باشند. هدف دشمنان شما به‌طور واضع بر روی خانه‌ها مشخص می‌شود و باید از آن‌ها دوری کنید. بمب‌ها در انواع مختلف وجود دارند و گاها باید از خانه‌های مجاور آن‌ها هم فاصله بگیرید. گاها هم دیگر شانسی برای شما باقی نمی‌ماند و تنها باید به دوام جنگجوی خود در برابر بمب‌ها امید داشته باشید. نوار سلامت پادشاهان هم روی آن‌ها مشخص شده است و می‌توانید زمان باقی مانده برای پیروزی یا شکست خود را نظاره کنید.

King Crusher
King Crusher
King Crusher

گیم‌پلی بازی دارای المان‌های اعتیادآور است و باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا به موفقیت برسید

پاورآپ‌های مختلف در صفحه بازی King Crusher پدیدار می‌شوند و قدرت بیش‌تری به قهرمانان شما می‌دهند. با پیش‌روی بیش‌تر در بازی می‌توانید بیش از ۴۰ قهرمان دیگر را آزاد کنید و از آن‌ها استفاده کنید. خود محیط بازی دارای چالش‌های بسیار است و هیولاها و حیوانات درنده ناگهان از زمین سر به بیرون می‌کشند و همه چیز را می‌بلعند. قدرت انتخاب مراحل در دستان شما است و می‌توانید مسیر راحتی را برای رسیدن به پادشاهی یکتا سپری کنید. صحنه‌های اکشن و انیمیشن‌های بازی هم با توجه به پیکسلی بودن گرافیک قابل قبول است و شامل صحنه‌های فان است.

بازی King Crusher به‌خوبی می‌تواند اوغات فراغت شما را پر کند و یکی از آن بازی‌های پیکسلی جذابی است که بهتر از هر بازی گرافیکی می‌تواند نظر شما را جلب کند. گیم‌پلی این بازی است که باعث موفقیتش شده است و علاقه‌مندان به چالش‌های سخت را راضی می‌کند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون King Crusher


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده