// جمعه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹

معرفی بازی موبایل Football Boss: Soccer Manager؛ تیم رویایی خود را بسازید

بازی موبایل Football Boss: Soccer Manager یک بازی شبیه‌ساز و مدیریت است که بازیکنان در نقش یک مربی فوتبال قرار می‌گیرند و باید تیم خود را به بهترین تیم لیگ تبدیل کنند.

در معرفی بازی موبایل امشب به‌سراغ یک بازی ورزشی رفته‌ایم؛ اثری که قصد دارد دنیایی حرفه‌ای و سرگرم کننده را در دسترس کاربران خود قرار بدهد. بازی اندروید و آیفون Football Boss: Soccer Manager یک بازی فوتبالی و شبیه‌ساز است که در جریان آن بازیکنان باید یک تیم فوتبال را مدیریت کنند. در واقع در بازی آیفون و اندروید Football Boss: Soccer Manager شما نقش یک رئیس باشگاه فوتبال را ایفا می‌کنید که باشگاه مورد علاقه‌اش را راه‌اندازی می‌کند و قصد دارد آن را به یکی از بهترین باشگاه‌های فوتبال تبدیل کند.

Zombie Haters
Zombie Haters
Zombie Haters
سیستم مدیریت باشگاه به‌خوبی طراحی شده است و تنوع بالایی دارد

از آن‌جایی که یک رئیس و تاسیس کننده باشگاه فوتبال هستید، بازی با یک بخش شخصی‌سازی شروع می‌شود. البته شخصی‌سازی در نظر گرفته شده مربوط به کاراکترتان نیست و به باشگاه مربوط می‌شود. در ابتدا باید یک اسم برای خود، باشگاه و استادیوم فوتبال‌تان انتخاب کنید. پس از انجام این کار به‌سراغ انتخاب رنگ لباس می‌روید که تیم سازنده تنوع خوبی را در این بخش در نظر گرفته است. پس از انجام تمامی این بخش‌ها، وارد بخش آموزشی می‌شوید. با اینکه بازیکنان در بازی موبایل Football Boss: Soccer Manager هدایت یک تیم فوتبال را به‌دست می‌گیرند، اما در بعضی از مواقع هدایت بازیکنان را در دست خواهید گرفت. حال سوال پیش می‌آید که کاربران در چه مواقعی هدایت بازیکنان تیم را به‌دست می‌گیرند؟ در طول یک مسابقه امکان دارد یک موقعیت حساس برای تیم پیش آید یا اینکه یک ضربه ایستگاهی و پنالتی را دریافت کنید. در این مواقع می‌توانید هدایت بازیکنان را به‌دست بگیرید و برای تیم‌تان موفقیت یا شکست را رقم بزنید. نحوه بازی کردن هم بدین شکل است که در زمان هدایت بازیکنان، باید به‌نقاط مختلف صفحه نمایش ضربه وارد کنید تا بازیکن شما به مسیرهای مورد نظر برود یا با انتخاب زاویه‌ی مناسب شوت بزنید. زمانی هم که پشت ضربه ایستگاهی و پنالتی قرار دارید، ابتدا باید شتاب و جهت توپ را انتخاب و سپس به آن ضربه وارد کنید. در نگاه اول انجام کارهای ذکر شده باعث سردرگمی بازیکنان می‌شود، اما بخش تمرینی به‌خوبی این موارد را به کاربران یاد می‌دهد.

عملکرد باشگاه به‌عملکرد شما در موقعیت‌های حساس تیم و کسب نتیجه‌ی پیروزی بستگی دارد

بخش مدیریتی بازی اندروید و آیفون Football Boss: Soccer Manager هم به‌خوبی طراحی شده است. در این بخش جدا از تمرین دادن بازیکنان و چیدن ترکیب، می‌توانید وارد بخش نقل و انتقالات بشوید. در این بخش با توجه به عملکرد تیم‌تان می‌توانید بازیکن‌های مختلفی را خریداری کنید یا بفروشید. در واقع بازی دارای ۱۰ دیویژن مختلف است که با کسب عملکرد خوب در هر لیگ، می‌توانید به‌عنوان تیم منتخب به لیگ بالاتر دست پیدا کنید. حال هرقدر که لیگ شما بهتر باشد، بازیکنان سرشناس‌تری را مشاهده خواهید کرد. همانطور که گفته شد تمامی این موارد به نوع مدیریت شما بستگی دارد. اگر ترکیب را به‌درستی بچینید و در موقعیت‌های حساس تیم عملکرد خوبی را به‌جای بگذارید، به‌راحتی می‌توانید به لیگ‌های بالاتر دست پیدا کنید؛ در غیر اینصورت در لیگ‌های ابتدایی باقی خواهید ماند. مورد جالب دیگر بازی موبایل Football Boss: Soccer Manager میان پرده‌های بازی است. این میان‌ پرده‌ها شامل صحبت‌های شما با مربی و انتخاب‌های‌تان در مصاحبه‌هایی است که انجام می‌دهید. در طول مصاحبه‌ها از شما سوالات مختلفی پرسیده می‌شود؛ از این رو گزینه‌های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این گزینه‌ها پیامد مخصوص به‌خودشان را دارند. به‌عبارتی سازنده با اضافه کردن المان‌های بازی‌های نقش‌آفرینی سعی کرده است کاربران را در موقعیت‌هایی قرار بدهد تا ساختار اصلی تیم‌شان را خودشان بسازند.

Zombie Haters
Zombie Haters
Zombie Haters

در کنار تمامی این موارد می‌توانید مربی‌های تیم‌تان را هم عوض کنید. در هر بخش اگر مربی انتخابی عملکرد خوبی را از خود به‌جای نگذاشت، می‌توانید او را تغییر دهید. برای مثال با تغییر مربی پزشکی و جایگزین کردن یک مربی بهتر، بازیکنان مصدوم شده سریع‌تر بهبود پیدا می‌کنند، اما تمامی این موارد نیازمند بردن در بازی‌ها و کسب پول است. در انتها بازی موبایل Football Boss: Soccer Manager دارای ویدیوهای تبلیغاتی است که پس از گذشت چند مسابقه به‌نمایش در می‌آیند. اگر به بازی‌های شبیه‌ساز ورزشی و مخصوصا بازی فوتبال علاقه‌مند هستید، Football Boss: Soccer Manager با طراحی‌های پیکسلی و منحصربه‌فرد خود می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. جدا از معرفی روزانه‌ بازی‌های موبایل، زومجی به صورت ماهیانه در ابتدای ماه میلادی و شمسی بهترین بازی های اندروید رایگان و پولی را معرفی می‌کند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Football Boss: Soccer Manager 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده