// شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی موبایل Bomb Squad Academy؛ آکادمی خنثی کردن بمب

Bomb Squad Academy یک بازی پازلی جذاب است که در آن باید با هدایت صحیح جریان برق، از انفجار بمب جلوگیری و آن را خنثی کنید. با معرفی این بازی هیجان انگیز در زومجی همراه باشید.

امروزه بازی‌های زیادی که قبلا برای ویندوز یا کنسول‌های نسل قبل عرضه شده بودند به پلتفرم موبایل راه پیدا کرده‌اند. این مسئله که بیانگر پیشرفت سخت افزار گوشی‌های هوشمند و قدرت بالای پردازش آنها است، باعث شده تا بخش موبایل یکی از پرطرفدارترین و مهم‌ترین بخش‌های صنعت گیمینگ باشد. Bomb Squad Academy یکی از همین بازی‌ها است که در ابتدا در استیم برای ویندوز منتشر شده بود و اکنون نیز سازندگان آن در استودیوی Systemic Games آن را برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS عرضه کرده‌اند. این بازی اندروید و آیفون که به طور رایگان در اپ‌استور و پلی‌استور قابل دانلود است، یک بازی جذاب در سبک معما و پازل است. زومجی به طور روزانه به معرفی بهترین بازی های اندروید می‌پردازد که Bomb Squad Academy نیز یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سبک خود به حساب می‌آید.

Bomb Squad Academy

به طور کلی محوریت گیم‌پلی بازی آیفون و اندروید Bomb Squad Academy هدایت صحیح جریان برق به سمت بخش خنثی کننده بمب و جلوگیری از رسیدن جریان برق به بخش منفجر کننده بمب است. بازی دارای بخش‌های مختلفی است و بازیکنان در طول بازی با مدار‌ها و Board‌های مختلفی مواجه می‌شوند که در هر کدام آیتم‌ها و بخش‌های جدیدی وجود دارد. بازیکنان می‌توانند پس از آشنایی با قسمت‌های مختلف و نحوه عملکرد آنها در هدایت جریان، به خنثی کردن بمب آن مرحله بپردازند. با اینکه ایده‌ی کلی بازی بسیار ساده است و به خنثی کردن یک بمب در هر مرحله خلاصه می‌شود اما تنوع مدار‌ها و مراحل بازی آن قدر بالا است که همین ایده‌ی ساده را به یک بازی جذاب معمایی تبدیل کرده است.

در Bomb Squad Academy یک ایده‌ی ساده خنثی کردن بمب، با پیاده سازی با کیفیت و تنوع مراحل به یک بازی پازل جذاب در پلتفرم موبایل تبدیل شده است

بازی Bomb Squad Academy، به خوبی توانسته از  ایده‌ی خود، یک پروژه‌ی خود موفق بسازد. بازیکنان در هر مرحله باید با قطع کردن سیم‌‌های لازم و تنظیم دقیق سوییچ‌ها، جریان برق را به ال ای دی‌های A و B و C برسانند و مانع رسیدن جریان به بخش Detonator شوند. در صورت رسیدن جریان به این بخش بمب منفجر می‌شود و بازی با شوخی‌های جذابی بازیکنان را به امتحان دوباره‌ی هوش و دقت خود دعوت می‌کند.

Bomb Squad Academy

بازی Bomb Squad Academy یک بازی پازل با دوربین ثابت است؛ به همین خاطر سازندگان تمام دقت خود را صرف طراحی برد‌ها و مدار‌های متنوع و با جزئیات بالا و خیره کننده کرده‌اند. انیمیشن‌های بازی برای قطع‌ شدن سیم‌ها یا فشار دادن دکمه‌ها بسیار جذاب انجام شده که دقت بالای سازندگان در این بخش قابل تحسین است. استفاده مناسب از رنگ‌ها در طراحی‌های بخش‌های مختلف مدار‌ها در تمامی مراحل بازی به چشم می‌خورد. با وجود اینکه این بازی در ابتدا برای ویندوز منتشر شده بود، کنترل‌های بازی بسیار خوب برای صفحه‌های لمسی بهینه سازی شده است و با یک بازی موبایل کامل مواجه هستیم.

Bomb Squad Academy

بازی Bomb Squad Academy به خوبی می‌تواند بازیکنان را در شرایط حساس به چالش بکشد و آن‌ها را برای خنثی کردن بمب و به دست آوردن مسیر درست هدایت جریان در هر مرحله هیجان زده کند. پس از خنثی کردن هر بمب بازیکنان حس خوب افتخار را لمس می‌کنند اما این حس زیاد دوام نخواهد داشت و پس از مواجهه با بمب بعدی همه چیز از اول آغاز می‌شود و نبرد و چالشی نو رو به روی بازیکنان قرار می‌گیرد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Bomb Squad Academy


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده