// دوشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳

معرفی بازی موبایل Zombie Haters؛ نفرت علیه زامبی‌ها

در بازی موبایل Zombie Haters باید با تشکیل یک تیم قوی و پرسه زدن در خیابان‌های شهر، گروه‌ عظیمی از زامبی‌ها را نابود کنید. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید

بازی موبایل Zombie Haters، ساخته DotJoy یکی از بهترین آثار آرکید پلتفرم موبایل است که شما را در برابر گروه عظیمی از زامبی‌ها قرار می‌دهد و شامل صحنه‌های اکشن بسیاری است. گیم‌پلی این بازی اندروید و آیفون طوری طراحی شده که به‌ظاهر کار آسانی پیش‌رو دارید، اما حقیقت چیز دیگری است و باید در حرکات و انتخاب نیروها باهوش باشید؛ وگرنه اسیر زامبی‌های عصبانی خواهید شد.

گیم‌پلی بازی Zombie Haters طوری است که شلیک‌ها به‌صورت خودکار انجام می‌شوند و شما تنها وظیفه حرکت در خیابان‌های شهر را بر عهده دارید. این حرکت باید به‌گونه‌ای باشد که فاصله خود را از زامبی‌ها حفظ کنید و تا به شما نرسیده‌اند آن‌ها را نابود کنید. هنگامی که زامبی‌ها را می‌کشید و امتیاز خود را بیش‌تر می‌کنید، باید به فکر دیگر کاراکترهایی که در محیط بازی حضور دارند و زخمی شده‌اند باشید و با رفتن به سراغ‌شان، تیم‌تان را قوی‌تر کنید. هر قدر که افراد بیش‌تری را نجات دهید، تعداد بیشتری از آن‌ها به جمع شما اضافه می‌شوند و در امر شلیک یاری‌تان می‌کنند. این روند کلی بازی است و اگر می‌خواهید که دوام بیش‌تری در هر بار بازی خود داشته باشید، باید افراد بیش‌تری به گروه خود اضافه کنید و در برابر خیل عظیمی از زامبی‌ها دست بالا را داشته باشید. می‌توانید شخصیت‌های خود را ارتقا دهید و میزان تاثیرگذاری شلیک‌شان را رفته رفته بیش‌تر کنید. برخی از این کاراکترها دارای سلاح ویژه‌ای هستند و در یک لحظه فوج عظیمی از زامبی‌ها را نابود می‌کنند. توجه به این کاراکترها و بهبود قابلیت‌شان می‌تواند خیلی به‌درد شما بخورد و تجربه بازی را برای‌تان لذت‌ بخش‌تر کند. در نوار بالای بازی مشخص است که پس از کشتن تعداد خاصی از زامبی‌ها، یک باس از ناکجاآباد پیدا می‌شود و دیوانه‌وار به سمت شما حمله می‌کند. کشتن این باس‌ها گاهی بسیار سخت است و تلفات بسیاری از گروه خود باید بدهید تا موفق به کشتنشان شوید.

Zombie Haters
Zombie Haters
Zombie Haters

باس‌های بازی Zombie Haters را می‌توان چالش اصلی شما دانست؛ چرا که زامبی‌ها معمولا در هر تعدادی که باشند حرفی برای گفتن در برابر گروه شما ندارند؛ اما این باس‌ها هستند که حرکت بسیار سریعی دارند و به این راحتی‌ها هم کشته نمی‌شوند. رمز موفقیت شما در بازی حرکت مستمر در خیابان‌های شهر و جدا نکردن اعضای گروه از هم‌دیگر است. این جدا شدن به‌صورتی است که وقتی گروه را از جاهای باریک حرکت دهید یا به موانع برخورد کنید، عده‌ای از آن‌ها گیر می‌کنند و نمی‌توانند که حرکت کنند. اینجا است که به احتمال زیاد توسط باس گیر می‌افتند و کشته می‌شوند. پس باید هم سریع باشید و هم به‌خوبی شخصیت‌های خود را ارتقا دهید تا تاثیر شلیک‌ها موجب کشته‌شدن سریع این باس‌ها شود. پس از نابودی باس دوباره زامبی‌ها گروه گروه حمله‌ور می‌شوند و شما هم فرصت این را دارید که برای باس بعدی آماده شوید.

باس فایت‌ها چالش سختی محسوب می‌شوند و کار سختی برای غلبه بر باس‌ها دارید

علاوه بر شلیک می‌توانید بمب گذاری کنید و از قدرت‌های خاص هم استفاده کنید. این قدرت‌های خاص به‌صورت محدود در اختیار شما قرار دارند و در مواقع ضرورت می‌توانید استفاده‌شان کنید. باید سرعت عمل داشته باشید و از حرکت در خیابان‌ها و مکان‌های مختلف شهر نترسید. یکی از بهترین بخش‌های بازی مربوط به Idle Mode است که حتی وقتی بازی نمی‌کنید، شخصیت‌ها سر جای خودشان حضور دارند و زامبی‌هایی را که نزدیک می‌شوند می‌کشند. بدین صورت هرگاه بازی را باز می‌کنید، می‌توانید امتیاز کسب شده را مشاهده کنید و به ارتقا کاراکترهای خود بپردازید. بازی از محیط‌های جذابی تشکیل شده است و می‌توانید با کاوش این محیط، شخصیت‌های جدیدی پیدا کنید و تنوع بازی را دوچندان کنید.

Zombie Haters
Zombie Haters
Zombie Haters
روند بازی Zombie Haters بسیار سریع است و باید مهارت حرکت مستمر در محیط بازی را داشته باشید

مخفیگاه‌هایی در بازی Zombie Haters وجود دارند که می‌توانید قدرت‌های ناب و شخصیت‌هایی با قابلیت‌های ویژه در آن‌جا پیدا کنید. بازی رایگان است و همزمان هم می‌توانید با خریدهای درون برنامه‌ای امکان برخورداری از شخصیت‌های بیش‌تر و پیشرفت سریع را داشته باشید. فرم بازی به‌گونه‌ای است که چالش سختی محسوب می‌شود و قرار نیست که تنها با یک حرکت ساده کار آسانی در پیش داشته باشید. در گیم‌پلی بازی شلیک‌ها وقتی صورت می‌گیرد که به‌ زامبی‌ها نزدیک باشید و تنها حرکت در محیط به شما واگذار شده است. همین روند از Zombie Haters یک بازی اعتیادآور جذاب ساخته است که جذابیت خودش را حفظ می‌کند و به‌هیچ عنوان تکراری نیست. علاوه بر آیتم‌های قدرت که در گوشه پایین برای‌تان فعال می‌شود، می‌توانید از شخصیت‌های کمکی هم در هر راند استفاده کنید و آن‌ها را به تیم خود اضافه کنید. در حالت کلی آن‌ها قدرت کمی دارند و جزو شخصیت‌های اصلی محسوب نمی‌شوند.

Zombie Haters اثر خوبی برای عاشقان بازی‌های زامبی محور است و می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. بازی برخلاف ظاهر آرامش بسیار سخت است و باید در حرکات و انتخاب نیروها و البته ارتقای قابلیت‌ تمام شخصیت‌های خود با هوش عمل کنید. کم کم ریتم کار دست‌تان می‌آید و می‌توانید با مهارت بیش‌تری حرکت ممتد خود را پیش ببرید و رکوردهای خوبی از خود ثبت کنید. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Zombie Haters


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده