// شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی موبایل Twinfold؛ صورتک‌های دوقلو

بازی موبایل Twinfold یک پازل جذاب با ایده‌ای نو است که فکر شما را درگیر می‌کند و گیم پلی ساده‌ای دارد. با زومجی و معرفی این بازی همراه باشید.

بازی موبایل Twinfold یک اثر ویژه برای دوست‌داران سبک پازل است و Kenny Sun از ایده‌های تازه برای خلق اثرش استفاده کرده است. در این بازی اندروید و آیفون گیم‌پلی مشابه بازی معروف 2048 را تجربه می‌کنید؛ درحالی‌که المان‌ها و روح کلی بازی کاملا متفاوت است و پیچیدگی بیش‌تری دارد. اساس تجربه گیم‌پلی بازی مبتنی بر تفکر است و باید برای حرکات آینده خود هم برنامه‌ریزی داشته باشید.

Twinfold را می‌توان اثری خلاقانه همراه با ایده‌های نو دانست که می‌تواند عاشقان سبک پازل را ساعت‌ها سرگرم کند. در این بازی صورتک‌هایی را می‌بینیم که باید آن‌ها را حرکت دهید و برای کسب امتیاز بیش‌تر تلاش کنید. گیم‌پلی به مانند بازی محبوب ۲۰۴۸ طراحی شده است و تنها با کشیدن روی صفحه نمایش گوشی، می‌توانید این صورتک‌ها را حرکت دهید. صورتک سفید ایفا کننده نقش اصلی است و باید توسط آن به دنبال تغییر شیوه‌های بازی باشید. صورتک‌های طلایی را به هم‌دیگر می‌چسبانید و سطح آن‌ها را بالا می‌برید. این روند مشابه افزایش عددهای بازی ۲۰۴۸ است و به شکل نمایی زیاد می‌شود. هر قدر که در انجام این کار موفق‌تر باشید، بهتر می‌توانید ریتم بازی را تغییر دهید. این ریتم در واقع تعییر زاویه دیوارها و المان‌های دیگر در صفحه بازی است که کمک می‌کند از تله‌ها نجات پیدا کنید و شانس بالاتری برای کسب امتیازات بیش‌تر داشته باشید. علاوه بر صورتک‌های طلایی و سفید‌رنگ، صورتک‌هایی با چهره عصبانی هم وجود دارند که دشمن شما محسوب می‌شوند. این صورتک‌ها با هر بار تغییر وضعیت به صورتک‌های طلایی و سفید نزدیک می‌شوند و سعی می‌کنند که شما را از پا دربیاورند. درواقع همین دشمنان و صورتک سفید که شما جابه‌جایی‌اش را بر عهده دارید، دارای نوار سلامت چندتایی هستند و با به‌پایان رسیدن آن، کشته می‌شوید و بازی به پایان می‌رسد. این دشمنان اگر به صورتک‌های طلایی برسند، آن‌ها را می‌خورند و شما شانسی برای کسب امتیازش نخواهید داشت.

Twinfold
Twinfold
Twinfold

ادغام هرچه بهتر صورتک‌های طلایی راه موفقیت شما است و باید تا می‌توانید آن‌ها را به نقش اصلی بازی Twinfold نزدیک‌تر نگه دارید تا با خوردن آن‌ها، به ارتقا سطح دست پیدا کنید. کم کم به مهارت‌های ویژه دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید آن‌ها را روی صورتک‌ها اعمال کنید. کاربرد این مهارت‌ها واقعا بالا است و برای تسریع در ریتم بازی موردنیاز هستند. فرم بازی طوری است که می‌توانید مراحل مشابه را برای بارهای مکرر انجام دهید و حس تکراری بودن هم نخواهد داشت. بیش از ۴۰ نوع مهارت برای بازی درنظر گرفته شده است و ۷ دشمن با توانایی‌های مختلف هم در ادامه اضافه می‌شوند. روی صفحه بازی حفره‌هایی ایجاد می‌شوند که باید مراقب‌شان باشید و هیچ‌گاه درون آن ها فرو نروید؛ البته برای کشتن دشمنان می‌توانند راه ایده‌آلی باشند.

Twinfold یک پازل جذاب با ایده‌ای نو است که می‌تواند عاشقان این سبک را ساعت‌ها سرگرم کند

بازی اندروید و آیفون Twinfold ریتم استراتژیک جذابی دارد و حتما باید برای حرکات خود برنامه‌ریزی داشته باشید. می‌توانید به‌عقب بازگردید و تمامی حرکات خود را Undo کنید. حرکت بعدی صورتک‌های دشمن با یک فلش مشخص شده است. توسط این فلش می‌توانید جهت حرکت خود را طوری قرار دهید که صورتک‌ها در دام دشمن گیر نیفتند. این دشمنان با برخورد به دیوار، یک واحد از سلامت خود را از دست می‌دهند. بدین ترتیب می‌توانید آن‌ها را به سمت دیوار بکشانید تا با حرکت اضافه خود، کشته شوند. البته چنین روندی برای کاراکتر اصلی هم برقرار است و نباید اجازه دهید که صورتک سفید به دیواره‌ها برخوردی داشته باشد. با کشتن دشمنان خود می‌توانید برای بارهای بیش‌تر از المان‌های قدرت استفاده کنید.

Twinfold
Twinfold
Twinfold
المان‌های قدرت تنوع خوبی دارند و هیجان را به این پازل فکری-معمایی اضافه می‌کند

بازی Twinfold معماهای کوچکی در خودش دارد و همین‌‌ها رسیدن به سطوح بالاتر را تسریع می‌بخشند. المان‌های قدرت تنوع بسیار خوبی دارند و رفته رفته با سخت‌تر شدن ریتم بازی، به آن‌ها نیاز مبرم خواهید داشت. به‌طور مثال صورتک‌های رنگی بیش‌تری به بازی اضافه می‌شوند و باید با شلیک رنگ‌ها اجازه ادغام بهتر صورتک‌ها را بدهید. این پیچیدگی‌ها کم کم به بازی اضافه می‌شوند و شما مشکلی از بابت درک آن‌ها نخواهید داشت. تغییر دیواره‌ها با هر ادغام صورتک‌ها انجام می‌شود و کمک می‌کند که بازی وارد ریتم خسته‌کننده بودن نشود. گرافیک بازی عالی است و از انیمیشن‌های خنده‌دار و جذابی برای نمایش حالت صورتک‌ها استفاده شده است. هنگام برخورد به دیوارها و ادغام برای بارهای چندم، صورتک‌ها شکلک‌های جالب و خنده‌داری از خودشان تولید می‌کنند.

بازی Twinfold صرفا یک اثر پازل کسل‌کننده نیست؛ بلکه با گیم‌پلی جذاب و فرم خاص گرافیکی‌اش می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. تفکر استراتژیک و آینده نگرانه عامل موفقیت شما در بازی است و باید عجله‌ای در کار خود نداشته باشید. قدرت‌ها و دشمنان بیش‌تری در ادامه به بازی اضافه می‌شوند و رفته رفته علاقه بیش‌تری به بازکردن این قدرت‌ها و المان‌های جدید خواهید داشت. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Twinfold


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده