// یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳

معرفی بازی Super Senso؛ نبرد استراتژیک روبات ها

سوپر سنسو (Super Senso) یک بازی استراژیک نوبتی است که با الهام گرفتن از بازی‌های موفق توانسته به یک اثر هیجان انگیز در این سبک تبدیل شود.

بازی‌های استراتژیک در سال‌های اخیر در پلتفرم موبایل از پیشرفت و اقبال خوبی بهره‌مند شده‌اند و با پیشرفت اینترنت‌ همراه و سخت افزار در گوشی‌های هوشمند، شاهد عرضه بازی‌های جریان ساز و موفقی مانند کلش رویال (Clash Royale)، در سبک استراتژی نوبتی بوده‌ایم؛ بازی‌هایی که با استفاده از هیجان نبرد رودرروی بازیکنان به صورت آنلاین، تعداد زیادی از گیمرها را به خود جلب می‌کنند. استودیوی GungHo در جدیدترین تجربه‌ی خود در بازی‌های آيفون و بازی اندروید، بازی Super Senso را منتشر کرده است که یک بازی استراتژی نوبتی (Turn Based Strategy) به حساب می‌آید. این بازی در اپ‌استور و گوگل‌پلی به صورت رایگان منتشر شده است و می‌توان برای خرید کارت‌ها و پکیج‌ها و واحد پول بازی که Keystone نام دارد، از خرید‌های درون برنامه‌ای بازی استفاده کرد.

super senso

گیم‌پلی بازی Super Senso منتخبی از بهترین عناصر استفاده شده در بازی‌های استراتژی مانند Advance Wars و Clash Royale است و توانسته با رعایت کردن تعادل در بخش‌های هیجان انگیز و اکشن بازی و بخش استراتژیک آن، یک تجربه لذت‌بخش را به بازیکنان ارائه بدهد. در هسته‌ی اصلی بازی ایده‌ی جدیدی دیده نمی‌شود و به ساخت ارتش‌های روباتیک از کارت‌هایی که در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، خلاصه می‌شود. اما تفاوت اصلی Super Senso با دیگر بازی‌های هم‌سبک خود، در محتوای متنوع در تمامی بخش‌ها و تعادل بخش استراتژیک و بخش اکشن نبرد‌های بازی است. بازیکنان می‌توانند با جمع آوری منابع و کارت‌های مختلف به ساخت ارتشی قدرتمند از روبات‌ها و تانک‌ها مشغول شوند و با بازیکنان سراسر دنیا به رقابت و نبرد بپردازند. در این بخش برای هر بازیکنی با هر سلیقه‌ای تعداد زیادی از ربات‌ها و روش‌های حمله در نظر گرفته شده که بازیکنان می‌توانند به راحتی به انتخاب روش خاص خود بپردازند. این مسئله باعث شده تا هر نبرد و هر حریف تازگی داشته باشد و بازیکنان بتوانند از راه‌های به حمله بپردازند که ارزش تکرار بازی را بسیار بالا برده است.

نبرد‌های آنلاین استراتژیک نوبتی در Super Senso حال و هوای متفاوتی با سایر بازی‌های هم‌سبک دارند

کنترل‌های بازی Super Senso به خوبی برای تمامی گوشی‌های هوشمند بهینه سازی شده‌اند و در صفحه‌های کوچک هم مشکلی از لحاظ ارسال دستور‌ در میدان شلوغ نبرد وجود ندارد. بازیکنان هر مسابقه را با Sensoهای خود که ربات‌ اصلی و فرمانده به شمار می‌آیند، آغاز می‌کنند و به مرور با استفاده از منابع و انرژی جمع‌ آوری شده و تولید شده در طول بازی، در هر نوبت می‌توان با فراخواندن ربات‌ها و تانک‌ها به ربات‌های دشمن یا سنسو آنها حمله کرد. البته در بازی جزییات یک نبرد تمام عیار به خوبی رعایت شده است و بازیکنان در هر نوبت علاوه بر حمله به دشمن باید به نکات تدافعی توجه کنند و برای دفاع از سنسوی خود برنامه داشته باشند.

super senso

بازی از لحاظ بصری و تصویری نیز در سطح خوبی قرار دارد و سازندگان در این بخش نیز توانسته‌اند به خوبی عمل کنند. محیط‌های متنوع، ربات‌های مختلف با خصوصیات و ظاهر خاص و انیمشین‌های روان و جذاب در میدان شلوغ نبرد بازی خودنمایی نمی‌کنند و بازیکنان یکی از تجربه‌های خوب بصری را در بین بازی‌های این سبک مشاهده خواهند کرد. از نظر صداگذاری و موسیقی‌های متن نیز سازندگان به کوچک‌ترین جزئیات توجه کرده‌اند و تجربه‌ی بازی با هدفون نیز بسیار لذت‌بخش و هیجان انگیز است.

super senso

بازی‌های استراتژیک آنلاین چه در پلتفرم کامپیوترهای خانگی و ویندوز و چه در پلتفرم موبایل از پرطرفدارترین سبک‌ها به شما می‌روند و شاهد آثار بسیار خوبی در بازی‌های این سبک بوده‌ایم. سوپر سنسو یکی از بازی‌های استراتژیک نوبتی پلتفرم موبایل است که با ایده‌ گرفتن از عوامل موفقیت بازی‌های هم‌سبک خود، خود را در میان بازی‌های خوش ساخت و با کیفیت جا داده است.

دانلود بازی اندروید و آیفون Super Senso


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده