// جمعه, ۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

معرفی بازی موبایل Golf Battle؛ نبردی هیجان انگیز از جنس گلف

بازی موبایل Golf Battle یک بازی کاملا آنلاین است که ۶ بازیکن برای کسب بهترین امتیاز با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در معرفی بازی موبایل امروز به‌سراغ یک بازی آرکید از ورزش گلف رفته‌ایم. بازی‌ای که سعی دارد در کنار سایر بازی‌های آنلاین، رقابتی هیجان‌انگیز و دوست داشتنی را در ورزش گلف در دسترس بازیکنان قرار بدهد. بازی اندروید و آیفون Golf Battle، ساخته استودیو Miniclip.com، یک بازی کاملا آنلاین از گلف است که به‌واسطه‌ی المان‌های مخصوص و منحصربه‌فردش، به یک تجربه جالب و لذت بخش تبدیل شده است. از آنجایی که Golf Battle یک بازی موبایل آنلاین رقابتی است، بخش داستانی خاصی برای بازیکنان در نظر گرفته نشده است و از همان ابتدا، وارد گیم‌پلی بازی می‌شوید.

دقت و سرعت عامل مهمی در بازی موبایل Golf Battle به‌حساب می‌آید

با شروع بازی اندروید و آیفون Golf Battle، بازیکنان مستقیم وارد بخش تمرینی می‌شوند؛ جایی که نحوه‌ی بازی کردن را یاد خواهید گرفت. البته اشاره کنم که بخش تمرینی بازی موبایل Golf Battle بسیار ساده است و تنها شامل یک بخش می‌شود. نحوه‌ی بازی کردن در Golf Battle بدین شکل است که بازیکنان در قالب یک توپ گلف در محیط بازی قرار می‌گیرند. حال می‌توانید با نگه داشتن انگشت‌تان روی توپ گلف و کشیدن به سمت عقب، به توپ گلف‌تان شتاب بدهید؛ هرقدر که بیشتر به عقب بکشید، سرعت توپ بیشتر خواهد بود. از این رو اصلی‌ترین چالش بازی ۶ نفره Golf Battle این است که بدانید در چه زمان با چه شتابی توپ خود را به سمت مقصد (چاله در نظر گرفته شده برای ورود توپ) بفرستید. حال در هر دور بازی کردن در چند مرحله‌ی مختلف باید این کار را انجام بدهید و در انتها، سریع‌ترین بازیکن بهترین امتیاز را کسب خواهد کرد. همچنین نوع طراحی محیط و چالش‌های محیطی هم عامل دیگری است که رقابت را در بازی اندروید و آیفون Golf Battle لذت بخش کرده است. در ابتدا بازیکنان در یک منطقه‌ی جنگلی و نقشه‌ی اول Golf Battle با یکدیگر رقابت می‌کنند، اما با پیشروی در بازی و لول‌آپ شدن سایر نقشه‌ها هم در دسترس قرار می‌گیرند که ظاهری متفاوت و متنوع دارند. شاید با خود بگویید که تا رسیدن به نقشه‌ی جدید، بازی روند یکسانی را به خود می‌گیرد. هر نقشه از بازی موبایل Golf Battle دارای بخش‌های مختلفی است که در دور بازی کردن شما، در دسترس‌تان قرار داده می‌شود و تیم سازنده سعی کرده است تا حد امکان جلوی یکنواخت شدن بازی در ابتدای کار را بگیرد.

از طرفی بازی موبایل Golf Battle دارای سه حالت مختلف است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند. اولین حالت، کلاسیک است که در هر دور بازی کردن و پس از وارد کردن توپ به محل مورد نظر، باید منتظر سایر بازیکنان‌ها هم بمانید و سپس وارد بخش بعدی می‌شوید. این در حالی است که حالت Rush بازی Golf Battle یک حالت سرعتی و جذاب‌تر است که بازیکنان پس از وارد کردن توپ به چاله سریعا وارد بخش بعدی می‌شوند. از این رو سرعت و دقت مهم‌ترین فاکتورهای این بخش هستند. حالت سوم هم یک حالت روزانه است که در هر روز یک پازل در دسترس شما قرار می‌گیرد. این پازل‌ها در واقع نحوه وارد کردن توپ به چاله در شرایط خاص است. بازیکنان با کامل کردن هر چالش می‌توانند آیتم‌های جدیدی را دریافت کنند. در انتها بازی موبایل Golf Battle را می‌توان یک بازی آنلاین رقابتی سرگرم کننده دانست.

دانلود بازی اندروید و آیفون Golf Battle


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده