// سه شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴

معرفی بازی موبایل Ghost Town Adventures: روح کشی با آنا

بازی موبایل Ghost Town Adventures یک بازی داستان محور اشاره و کلیک است که گیم پلی جذابی دارد. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

در معرفی بازی موبایل امشب به سراغ اثری داستان محور رفته‌ایم. بازی اندروید و آیفون Ghost Town Adventures، ساخته استودیو Kovalim، دنیایی جالب و هیجان‌انگیز را برای آن دسته از افرادی به ارمغان می‌آورد که عاشق بازی‌های رمزآلود و مرموز هستند. بازی Ghost Town Adventures روایت‌گر زندگی دختری است که یک نامه عجیب از سوی پدربزرگ‌اش دریافت می‌کند. ظاهرا پدربزرگ آنا، شخصیت اصلی داستان، به مشکل برخورده است و یک آدرس روی این نامه مرموز نوشته شده است. حال آنا در اولین فرصت به آدرسی می‌رود که روی نامه نوشته شده است و پس از وارد شدن به خانه مورد نظر، پدربزرگش را در قالب یک روح پیدا می‌کند. پدربزرگ آنا به وی می‌گوید که وارد شهر اشباح شده است و وی در جریان تمامی این سال‌ها با روح‌های پلید در حال مبارزه کردن بوده است. در واقع این وظیفه‌ای است که به عنوان میراث از پدربزرگش به وی رسیده است.

معرفی بازی موبایل Ghost Town Adventures

Ghost Town Adventures یک بازی داستان محور اشاره و کلیک است که می‌تواند مخاطب را ساعت‌ها سرگرم کند

با اینکه بازی موبایل Ghost Town Adventures یک اثر داستان محور است؛ اما داستان در خدمت گیم پلی قرار می‌گیرد و این گیم‌پلی است که مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند. بازی اندروید و آیفون Ghost Town Adventures یک بازی اشاره و کلیک است که با لمس صفحه نمایش و مکان مورد نظر، شخصیت بازی به آنجا می‌رود و با لمس کردن اشیاء و موارد دیگر، می‌توانید با محیط تعامل داشته باشید. حال نحوه بازی کردن به چه شکل است؟ در Ghost Town Adventures داستان به شکلی پیش می‌رود که پدربزرگ برای ادامه دادن راه خود و نابودی کامل ارواح شیطانی باید یک تیم تشکیل دهد و به مابقی دوستان خود نیاز دارد. از این رو شما موظف هستید به سراغ دوستان پدربزرگ بروید و آن‌ها را دور یکدیگر جمع کنید. هر شخصیت بازی در قالب یک مرحله اصلی قرار گرفته است. حال برای اینکه بتوانید آن‌ها را متقاعد کنید باید خواسته‌های‌شان را انجام دهید که هر خواسته یک مرحله به حساب می‌آید؛ مراحلی که جذابیت خاص خودشان را دارند و به خوبی شما را با حال و هوای بازی آشنا می‌کنند. با ورود به مرحله، یک سری ماموریت را مشاهده می‌کنید که شامل تمیز کردن خانه و ساخت و سازهای مختلف است.  

در دنیای بازی شخصیت‌های مختلفی قرار دارند که این شخصیت‌ها مراحل اصلی بازی را در خود جای داده‌اند

در واقع به واسطه ساخت و سازها می‌توانید داستان بازی را پیش ببرید و برای ساختن هر شیء یا چیزی که از شما خواسته شده است، باید محیط را بگردید و حسابی تعامل داشته باشید تا آیتم‌ها و متریال‌های مختلفی را جمع‌آوری کنید. البته بازی دارای یک سیستم راهنما است که به شما می‌گوید برای پیدا کردن هر آیتم باید به کدام قسمت بروید و چه متریال‌هایی را جمع‌آوری کنید. در این میان این نکته را یاد‌آور شوم که سیستم راهنمای بازی به شکلی نیست که از بازی زده شوید و حس کنید که این سیستم عملا جذابیت گیم‌‌پلی را از بین برده است. رفته رفته زمانی که به اواسط بازی رسیدید، متوجه می‌شوید که حسابی متریال و آیتم‌ برای ساخت و ساز بازی کم آورده‌اید و دو راه برای شما در نظر گرفته شده است؛ اولین راه این است که به سراغ پرداخت‌های درون برنامه‌ای بروید و از طریق خرید الماس‌های آبی رنگ، مواد اولیه و آیتم‌ها را خریداری کنید. دومین مورد که عاقلانه‌ترین راه است و باعث سرگرمی بیشتر بازیکن می‌شود، رفتن به سراغ بخش Adventures است.

معرفی بازی موبایل Ghost Town Adventures

بخش ماجراجویی بازی در واقع شامل یک سری مراحل فرعی می‌‌شود که قبل از آزاد شدن‌شان باید مراحل داستانی مشخصی را تمام کرده باشید. زمانی که این مراحل را کامل کنید، مرحله مورد نظر در بخش Adventures برای شما آزاد می‌شود و می‌توانید آن را انجام دهید. مراحل فرعی بازی اندروید و آیفون Ghost Town Adventures صرفا شامل تعدادی بخش است که با انجام‌شان پاداش دریافت می‌کنید؛ پاداش‌های این بخش همان مواد اولیه و آیتم‌هایی هستند که در طول بازی از آن‌ها در ساخت و ساز استفاده می‌شود و به راحتی می‌توانید نیازهای خود را تامین کنید. در انتها اگر به دنبال یک تجربه متفاوت و داستان محور در زمینه بازی‌های اشاره و کلیک هستید، Ghost Town Adventures می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Ghost Town Adventures


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده