// سه شنبه, ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی موبایل Art of War 3

بازی استراتژی Art of War 3 بازیکن را وارد نبردهای جنگی هیجان انگیزی می‌کند که بدون داشتن استراتژی مناسب، نمی‌توانید در آن‌ها پیروز شوید. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

در میان انبوه‌ بازی‌های موبایل، بازی‌های استراتژی طرفداران بی‌شمار و منحصربه‌فردی دارند. البته موردی که در طول سال‌های اخیر و همه‌گیر شدن پلتفرم موبایل شاهدش هستیم، این است که بازی‌های زیادی در سبک استراتژی روانه بازار می‌شوند، اما از نظر کیفیت، نمی‌توانند مخاطب را راضی نگه دارند. در معرفی بازی موبایل امشب به سراغ بازی Art of War 3 خواهیم رفت؛ بازی‌ای که توسط استودیو Gear Games توسعه داده شده است و دارای یک بخش داستانی است تا مخاطبان بتوانند در کنار مبارزات آنلاین، از بخش تک‌نفره نیز لذت ببرند. داستان بازی اندروید و آيفون Art of War 3: Global Conflict روایت‌گر دو گروه مقاومت و اتحاد است که با یکدیگر درگیر شده‌اند. مقاومت شامل اعضایی است که که مقابل زیادی‌خواهی‌های سایر کشورها ایستاده‌اند و نمی‌خواهند سرزمین‌شان توسط افراد سودجو تصاحب شود. از طرفی گروه اتحاد تشکیل شده از نیروهای نظامی مختلف که به واسطه تجهیزات منحصربه‌فردی که دارند، می‌خواهند دنیای جدیدی را بسازند.

معرفی بازی موبایل Art of War 3

استراتژی مبارزه مهم‌ترین موردی است که در نبردهای‌تان باید از آن استفاده کنید

حال با توجه به انتخاب‌تان، وارد بخش کمپین می‌شوید. بخش داستانی بازی موبایل Art of War 3 شامل تعدادی منطقه مختلف می‌شود که هر منطقه مراحلی متفاوتی دارد. با انجام مراحل بازی Art of War 3 شاید با خود بگویید که این بخش ساده است و شما را به چالش نمی‌کشد. درست است؛ مناطق اولیه بازی سادگی بالایی دارند اما رفته رفته مناطق بعد حسابی شما را هیجان‌زده و شگفت‌زده خواهند کرد. با این حال در همان مراحل ابتدایی نیز اگر استراتژی مناسبی نداشته باشید، شکست خواهید خورد. به عبارتی استراتژی مهم‌ترین ویژگی بازی Art of War 3 است که در هر نبرد متفاوت خواهد بود. نکته‌ی گیم‌پلی بازی این است که نیازی نیست از همان ابتدا پایگاه‌های خود را بسازید و آن‌ها را ارتقا دهید. چند مرحله ابتدایی نحوه بازی کردن را به شما یاد خواهند داد و در ادامه می‌فهمید که برای پیروزی تنها ارتقای تعدادی از پایگاه‌ها و نحوه استفاده از سربازان و تجهیزات نظامی مهم است. همچنین Art of War 3 دارای سیستم ارتقا سربازان و تجهیزات‌شان است. در بخش ارتقای سرباز‌ها، می‌توانید انواع و اقسام سربازهایی که آزاد کرده‌اید مشاهده کنید و آن‌ها را ارتقا دهید که برای ارتقا دادن‌شان نیاز به پول داخل بازی دارید. از این‌رو سعی کنید مراحل را در حالت سه ستاره تمام کنید تا پول بیشتری دریافت کنید.

معرفی بازی موبایل Art of War 3

جدای از ارتقای سربازها، می‌توانید تانک‌ها یا حتی سلاح‌های پیاده نظام خود را ارتقا دهید تا قدرت‌شان بیشتر شود. در ابتدای متن هم اشاره شد که تمرکز بیشتر استودیو Gear Games روی بخش آنلاین بوده است. به همین دلیل بخش داستانی در بازی Art of War 3 حکم یک دست‌گرمی و آشنایی را دارد تا بازیکنان بتوانند در بخش PvP، نبردهای اصلی را تجربه کنند. با اینکه بازی دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای است اما آن‌ها تاثیر زیادی روی بخش آنلاین ندارند. البته این گفته بدین معنا نیست که بدون هیچ آمادگی وارد این بخش شوید. حداقل باید سربازها و تجهیزات نظامی‌تان تا سطح مشخصی ارتقا داده شده باشند تا بتوانید از پس قدرت حریف‌تان برآیید. از نظر کیفیت سرور و سیستم Matchmaking نیز بازی اندروید و آیفون Art of War 3 در سطح مطلوبی قرار دارد و همیشه بازیکن‌هایی برای رقابت کردن با شما وجود دارند.

در کنار تمامی موارد ذکر شده، طراحی‌های محیط و موسیقی‌های بازی نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد. در برهه‌ای که بسیاری از بازی‌های موبایل در سبک بتل رویال و کارتی هستند، وجود یک بازی استراتژی باکیفیت روی پلتفرم موبایل غنیمت است.

دانلود بازی اندروید و آیفون Art of War 3


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده