// چهار شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶

معرفی بازی موبایل Armello

بازی Armello تجربه شگفت انگیزی را از دنیای آرملو به دنیای موبایل آورده است که به همان اندازه چشم‌نواز و چالش برانگیز است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Armello اثر هیجان انگیزی از استودیو League of Geeks است که به‌خوبی توانسته بازسازی ارزشمندی را از بازی آرملو روی پلتفرم موبایل داشته باشد. محیط‌های چشم نواز بازی به همان صورت در این اثر نیز خودنمایی می‌کنند و وجود چالش‌های مختلف در بازی، یادآور همان تجربه لذت بخش بازی، این‌بار روی پلتفرم موبایل است.

این بازی آیفون تجربه متفاوتی از سبک‌های متنوع را برای بازیکنان عرضه می‌کند. روح اصلی بازی را ماجراجویی‌های هیجان انگیز آن تشکیل می‌دهند که با اضافه شدن یک ریتم نقش آفرینی، تجربه شگفت انگیزی را برای بازیکنان ارائه داده است. بازی علاوه بر این‌که در سبک RPG عرضه شده، تاکتیکی‌ترین روند بازی‌های کارتی را هم ارائه داده است که هیجان بازی را بیش از حد بالا برده است. در نهایت می‌توان وجود استراتژی عمیق بازی‌های رومیزی را هم به بازی اضافه کرد که هنگام تجربه بازی، فکر و تمرکز بالای بازیکنان را می‌طلبد. وجود چنین سبک‌های متنوعی در بازی این امکان را ایجاد می‌کند که چالش‌های بازی چندین برابر شود و بازیکنان حرفه‌ای بتوانند تجربه متفاوتی از آرملو روی پلتفرم موبایل داشته باشند.

Armello

داستان بازی از این قرار است که شما باید به عنوان یکی از اعضای قبیله آرملو، هدف‌های خود را در بازی دنبال کنید و در نهایت به پادشاه یا ملکه آرملو تبدیل شوید. در این راه چالش‌های زیادی بر سر راه شما وجود خواهد داشت. بازیکن باید در محیط بازی به اکتشاف و جستجوی عناصر مختلف بپردازد و با استخدام نیروهای مختلف، بر هیولاها و جادوگران غلبه کند. وجود شخصیت‌های متنوع چه در زمینه دوست و چه در زمینه دشمنان و شیاطین، تجربه‌ای فراموش نشدنی را ایجاد می‌کند که حتما باید طعم آن را بچشید. دنیای بازی به همان اندازه که زیبا و چشم‌نواز است، به همان اندازه می‌تواند خطرناک و مرگ‌آفرین باشد. درواقع این رویارویی با شخصیت‌های شرور مختلف است که چنین روندی را ایجاد کرده است و انجام دادن بازی را برای بازیکنان حرفه‌ای بسیار سخت می‌کند. اگر هدف‌تان یک تجربه بدون دردسر و صرفا سرگرمی‌باشد، بازی می‌تواند روند ساده‌ای داشته باشد؛ اما در صورتی که به عنوان یکی از طرفداران سری آرملو، بخواهید حرفه‌ای بازی کنید، شدیدا می‌تواند دلهره‌آور و سخت باشد.

سیاست پیچیده بازی باعث می‌شود که تصمیمات بازیکن، تاثیر زیادی روی روند داستان داشته باشد

بازی از نظر گرافیکی در سطح بسیار عالی قرار گرفته است و همان‌طور که پیش‌تر هم ذکر شد، زیبایی محیط بازی و طراحی شخصیت‌ها به وضوح در کل تجربه بازی دیده می‌شود. طراحی محیط واقعا با جزئیات صورت گرفته است و وجود زیبایی‌های بصری و استفاده از رنگ‌های شاد و زیبا در بازی دیده می‌شود. مایکل آلن و لیزا جرارد هم موسیقی بازی را به‌صورت کلاسیکی نواخته‌اند و حس نوستالژی بسیار جالبی را القا می‌کنند. گوشه گوشه چنین دنیایی، از راهزنان و خطرهای مختلف پر شده است و بازیکن هر لحظه باید مراقب اطراف خودش باشد.

بازی یک بخش داستانی بسیار غنی دارد که از سری آرملو گرفته شده است. در این داستان شاهد حضور قهرمانان متنوعی هستیم که تاثیر مستقیم در بازی دارند. قدرت خاصی برای هر کدام از این قهرمانان در نظر گرفته شده است و حتی می‌توانید سلاح‌های مختلف با امکان آپگرید را برای هر کدام از آن‌ها داشته باشید. سلاح‌های بازی با بهترین جزئیات طراحی شده‌‌اند و مشخصه خوبی برای هر قهرمان بازی محسوب می‌شوند. سیستم پویای بازی روی همین جهان پر زرق و برق پیاده شده است. در چنین سیستمی‌شما باید با قدرت کارت‌هایتان آشنا باشید و بتوانید با یک تصمیم‌گیری درست، پیش‌روی درستی را در بازی داشته باشید. بیش از ۱۵۰ کارت با قدرت‌های مختلف وجود دارند که بیش‌تر مبتنی بر فیزیک هستند و بازیکنان توسط آن‌ها می‌توانند قدرت خاص هر قهرمان را در اختیار داشته باشند. اما باید توجه داشته باشید که انتخاب در این مرحله، از اهمیت بالایی برخوردار است.

Armello

جهان بازی Armello طراحی پر زرق و برقی دارد و موسیقی کلاسیک آن، حس و حال اساطیری به بازی می‌دهد

چرخه شب و روز و شبیه سازی تمامی‌ عناصر بازی، نکات بسیار مهمی‌هستند که تجربه بدون تکرار بازی را رقم می‌زنند. این قابلیت باعث می‌شود که بازیکن از این اثر زده نشود و همواره با مشاهده محیط‌ها و المان‌های جدید شگفت زده شود. بخش نقش آفرینی بازی را می‌توان بهترین قسمت بازی عنوان کرد. سیاست گذاری پیچیده و تاثیرگذاری زیادی تصمیمات بازیکنان، صحه‌ای بر این موضوع است. در واقع ریتم بازی آن‌قدر تند دنبال می‌شود که تصمیمات مرگ‌بار شما می‌تواند شما را به کشتن دهد و روند بازی را بسیار مشکل کند. بدین ترتیب هیولاها و جادوگران تنها مشکلات شما نیستند و حتما باید‌ تمام حواس‌تان به انتخاب‌ها و محیط‌هایی که در آن حضور دارید، باشد.

بازی موبایل Armello اثر پیچیده و حرفه‌ای است که سازندگان به‌خوبی توانسته‌اند سری آرملو را روی این پلتفرم شبیه سازی کنند. وجود دنیاهای پرداخته شده و بسیار پر زرق و برق، باعث می‌شود که بازیکن هیچ‌گاه از تجربه آن خسته نشود و وارد ماجراجویی‌های هیجان انگیز بازی شود. به کار بردن سبک‌های مختلف در یک اثر واحد، بهترین تصمیمی‌است که سازندگان در این راستا گرفته‌اند و بسیار هم موفق عمل کرده‌اند. این بازی را می‌توانید از اپ‌استور برای سیستم عامل iOS دریافت کنید.

دانلود بازی آیفون Armello


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده