// دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

بازی موبایل Prime Peaks اثر جذاب و متوسطی برای علاقه‌مندان سبک مسابقه‌ای است که مکانیزم اعتیادآورش برای مدت کوتاهی هم که شده جذاب است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Prime Peaks اثر جذابی است که استودیو A25 Apps با عرضه آن، تجربه جدید و نابی را برای بازیکنان فراهم کرده است و حتی برای مدت کوتاهی هم که شده، شامل عناصر لذت‌بخش و کمی تا قسمتی اعتیادآور است. بازی دارای مکانیزم مشابه Hill Climb Racing است و با پیروی از آن توانسته است بازیکنان زیادی را به سمت خود بکشاند.

گیم پلی این بازی اندروید، مشابه اکثر بازی‌های ماشین سواری مشابه است و بازیکن باید با گاز و ترمز کنترل ماشین خود را به‌دست آورد. این روند در همه مراحل تکرار می‌شود، اما نکته مهم در تجربه بازی و در نهایت پیروز شدن در هر مرحله، کنترل کامل روی ماشین در هنگام مواجهه با موانع و پستی و بلندی‌ها است. این موضوع در این بازی نمود بیش‌تری دارد؛ چرا که یک المان دیگر به نام باک بنزین نیز تاثیرگذار است و اتفاقا خیلی زود هم تمام می‌شود. این موضوع سبب می‌شود که استرس در بازی بالاتر رود و بازیکن تمرکز و سرعت بالاتری را برای گذر از موانع داشته باشد. شما باید تا می‌توانید ماشین خود را سریع به حرکت درآورید و باک بنزین خود را مرتبا پر کنید تا دچار مشکل نشوید. تمرکز روی چندین المان، آن‌هم به صورت هم‌زمان، سخت بودن گیم‌پلی بازی را می‌رساند که چالش‌های جالب توجهی را برای هر بازیکنی ایجاد می‌کند.

Prime Peaks

فیزیک واقع گرایانه، سختی خاصی به بازی داده است و چالش حرکت در مسیر را دوچندان می‌کند

گرافیک این بازی در مرحله متوسطی است و شاهد یک سری سنگینی خاص در تجربه بازی هستیم. این سنگینی باعث می‌شود که میزان شکست بازیکنان بالاتر برود و کنترل ماشین در بلندی‌ها واقعا مشکل شود. البته شاید بتوان این امر را به گیم‌پلی چالش برانگیز بازی نسبت داد؛ اما هر از چندگاهی احساس می‌شود که این میزان از سختی واقعا غیرمنطقی به نظر می‌رسد. موسیقی‌های بازی، تماما منحصربه‌فرد هستند و مخصوص این بازی طراحی شده‌اند. این موضوع کمک می‌کند که تجربه بازی همواره جدید احساس شود و طراوت و تازگی همیشگی خودش را داشته باشد. مسابقات بازی واقعا هیجان‌انگیز هستند و می‌توان گفت ریتم کلی بازی بر پایه صعود از صخره‌ها جریان دارد؛ چرا که چالش‌های اصلی بازیکن در هنگام مواجهه با بلندی‌های سخت بازی، رقم می‌خورد و معمولا این موضوع بازیکن را با مشکل روبه‌رو می‌سازد. پس باید در نظر داشته باشید که اول همیشه باید سرعت بالایی داشته باشید و در عین حال، کنترل کاملی هم روی ماشین داشته باشید تا مبادا در موانع خاصی گیر کنید و کل زحماتتان را بر باد دهید. فیزیک واقع گرایانه بازی را می‌توان دلیل اصلی چنین چالش‌هایی عنوان کرد. این فیزیک موانع بازی را با جزئیات بالایی فراهم می‌کند و سبب می‌شود که هر تخته سنگ و چوب کوچکی برایتان مشکل‌ساز شود. 

وقتی که از موانع این بازی آیفون عبور می‌کنید، باید توجه داشته باشید که حواستان به زاویه ماشین باشد و مرتبا با گاز و ترمزهای متوالی، جلوی چپ کردن ماشین را بگیرید. تنوع بالای وسایل نقلیه، یکی از نکات بارز در زمینه ارزش تجربه بازی است. این تنوع در همه زمینه‌ها دیده می‌شود و طراحی جالب ماشین‌ها و موتورها باعث می‌شود که با علاقه امتیازات را کسب کنید و این وسایل نقلیه را یک به یک روی مسیر مسابقه، به حرکت درآورید. امکان رقابت به صورت رکوردی و زمان‌دار نیز در بازی فراهم شده است و هر بازیکنی می‌تواند حتی با دوستان خود رقابت برگزار کند و به صورت آنلاین از دوستان خود جلو بزند. این موضوع سبب می‌شود که بازی قدری حالت اعتیادآوری به خود بگیرد و علاقه برای زدن رکوردهای امتیازی بیش‌تر، در بازیکنان زیادتر شود. می‌توانید ماشین خود را بهینه‌سازی کنید و با افزایش قابلیت سرعتی و کنترلی آن، برای رقابت‌های آنلاین با دوستان آماده شوید. این روند می‌تواند بازی را به شدت سرگرم‌کننده کند و ارزش چند برابری به بازی ببخشد.

Prime Peaks

محیط بازی واقعا طراحی مناسبی دارد و با تجربه آن، احساس حضور در یکی از کارتون‌های دهه‌های قبل تداعی می‌شود. این محیط دارای جزئیات بسیار بالایی است و همواره ریتم حرکت ماشین و گذر از موانع روی آن دیده می‌شود. این روند کمک می‌کند که با محیط غریبی نکنید و با کنترل بهتری روی ماشین، حرکت را ادامه دهید. بلندترین کوه‌ها به همراه سخت‌ترین شرایط، همگی چالش‌هایی هستند که باعث می‌شوند یک اثر ارزشمند را در سبک اتومبیل رانی شاهد باشیم.

بازی Prime Peaks یک اثر رقابتی برای علاقه‌مندان به ماشین است که از بازی‌های بزرگ این سبک وام گرفته است، اما هیچ‌گاه به پای موفقیت آن‌ها نمی‌رسد. بازی دارای گیم‌پلی روان همراه با محیط‌های جذاب است که باعث می‌شود تجربه بازی برای مدت کوتاهی جذاب باشد. تنوع در قسمت‌های مختلف نیز از نکات مثبت بازی است و تا حدودی به چالش برانگیز بودن بازی، کمک می‌کند. این بازی را می‌توانید از پلی استور و اپ استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Prime Peaks


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده