// یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰

معرفی بازی موبایل PAKO 2

PAKO 2 یک بازی شبیه ساز و آرکید تعقیب و گریز است که باید تا آخرین لحظه از دست پلیس‌ها فرار کنید و همدستان خود را به مناطق مختلف برسانید.

نسخه دوم بازی PAKO ساخته استودیوی تری من گیمز (Tree Men Games) است که با قیمت ۱.۹۹ دلار در اپ استور برای آیفون و گوگل پلی‌ برای سیستم‌عامل اندروید قابل دسترسی است؛ یک تجربه‌ی بدون توقف و هیجان‌انگیز که با حفظ نقاط قوت و رفع نقاط ضعف نسخه اول خود پس از به دست آوردن موفقیت‌ در استیم (Steam) حالا به گوشی‌های هوشمند همراه آمده است. استودیوی تری من گیمز چهار سال پیش با عرضه اولین نسخه PAKO موفقیت خوبی به دست آورد. هر نکته‌ی مثبتی که در نسخه اصلی وجود داشت حالا به صورت پررنگ‌تری در بازی حاضر است. این به معنی گرافیک بهتر، محیط‌های بزرگ‌تر و متنوع‌تر، ویژگی‌های جدید در گیم پلی و تعداد زیادی اتومبیل برای جمع‌آوری و آزاد کردن است. اگر از طرفداران رانندگی تعقیب و گریزی در سبکی شبیه GTA هستید، حتما PAKO 2 را در اسرع وقت امتحان کنید.

pako2

بازی در بخش گیم‌پلی، به اندازه نسخه اصلی بزرگ و هیجان‌انگیز است. شما هنوز هم در مناطق مختلف با حداکثر سرعت رانندگی می‌کنید، تا زمانی که بتوانید از پلیس‌ها فرار کنید، اما در کنار این باید مجرمان و سارقان را از محل سرقت به سرعت دور کنید. هنگامی که سارقان را سوار می‌کنید، باید آنها را به نقطه‌ی تصادفی تعیین‌شده برسانید. این موضوع بی وقفه ادامه می‌یابد؛ زیرا هرچه بیشتر از دست پلیس فرار کنید و به سارقان بیشتری کمک کنید، در تابلوی امتیازات رتبه بهتری به دست خواهید آورد. کنترل‌های بازی کاملا ساده است. ماشین شما به طور خودکار به جلو حرکت می‌کند. لمس کردن هر سمت صفحه مسیر ماشین را به آن جهت تغییر می‌دهد. با لمس همزمان دو نقطه نیز می‌توان ماشین را متوقف کرد و به دنده عقب برد.

خلافکارانی که در خودروی شما هستند به طور خودکار به ماشین‌های پلیسی که در تعقیب شما هستند شلیک می‌کنند. اگر خسارت زیادی را متحمل شوید و تصادفات جدی کنید وسیله تحت کنترلتان منفجر خواهد شد. پس از حساب و کتاب‌های سرقت و نشان دادن رکورد به دست آمده می‌توانید این پول نقد را در اتومبیل‌های جدید و کامیون‌های با سرعت‌های مختلف، حد سلامتی‌ بیشتر و سلاح‌های قدرتمندتر یا در باز کردن مراحل جدید برای رانندگی در مناطق جدید خرج کنید.

pako2

ساده بودن گیم‌پلی و کنترل به همراه گرافیک چشم نواز باعث لذت‌بخش‌تر شدن بازی شده


در این بازی بسیاری از مکان‌های زیبا طراحی شده است که بازیکن می‌تواند با پول‌ داخل بازی آنها را باز کند. در حالی که در نسخه شماره یک Pako پس از بروزرسانی‌های متعدد آن حدود ۲۰ مرحله وجود دارد، PAKO 2 تنها ۵ منطقه متفاوت در خود دارد؛ اما شاید بتوان تمام محتوای آن ۲۰ مرحله را در یکی از مراحل PAKO 2 جا داد. یکی از نکات جالب درباره‌ی PAKO 2، احساسی شبیه بازی کردن GTA است و این بازی سرگرم‌کننده به خوبی با دوربین ایزومتریک خود حس و حال تعقیب و گریز را به مخاطب القا می‌کند. موسیقی می‌تواند برای یک بازی بسیار مفید باشد که نقش مهمی هم در تجربه این بازی دارد. موسیقی بازی مانند گوش دادن به یک رادیو نیست که تمرکز تجربه رانندگی را از بین ببرد؛ بلکه موسیقی انتخاب‌شده در بازی راننده را هیجان‌زده می‌کند.

pako2

بازی PAKO 2 یک شبیه ساز تعقیب و گریز استثنایی و یک دنباله‌ی جذاب برای نسخه اول است که اعتبار خود را از طریق گیم‌پلی فوق‌العاده و مراحل وسیع و محیط لذت‌بخش به دست می‌آورد. محور اصلی گیم‌پلی بازی یعنی رانندگی تا آخرین لحظه برای رسیدن به بالای جدول امتیازات هنوز در بازی حاضر است، اما در حال حاضر چند ماموریت جدید نیز در دست بازیکنان است که به چالش بازی تبدیل شده‌اند. نسخه اول PAKO برای زمان کمی سرگرم‌کننده بود، ولی PAKO 2 این این سرگرم‌کنندگی را حفظ می‌کند و به آن می‌افزاید. با توجه به تاریخچه‌ی نسخه‌های دوم و سوم بازی‌های پرطرفدار، PAKO 2 لذت‌‌بخش است و نباید آن از دست داد.

دانلود بازی اندروید و آیفون PAKO 2


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده