// سه شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۳:۰۱

بازی موبایل Dino War اثری است استراتژی که جنگ با سایر انسان‌ها از طریق نیروهای انسانی و هیولاها را ارائه می‌دهد. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

در بازی موبایل امشب به سراغ اثری استراتژی خواهیم رفت؛ بازی‌ای که در سبک استراتژی و ساخت محیط و پایگاه جنگی است، اما نه ما را به جنگ‌های فرانسه و عصر بریتانیا می‌برد و نه اینکه جنگ‌های مدرن را ارائه می‌دهد؛ بلکه بازی اندروید و آیفون Dino War، جنگ‌های دایناسوری را روایت می‌کند. البته فقط با دایناسورها سر و کار ندارید و گوریل و سایر حیوانات هم در نبردها شرکت می‌کنند. داستان بازی موبایل Dino War صرفا روایت‌گر دنیایی است که در جریا‌ن آن انسان‌ها با دایناسورهای خود با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

بازی Dino War

اگر با بازی‌های استراتژی آشنایی ندارید هیچ نگران نباشید؛ زیرا بازی دارای سیستم ساخت و ساز خودکار است

با ورود به دنیای بازی Dino War شاهد یک ویدیو هستید که در جریان آن، گروهی از متجاوزان سعی بر نابودی شما و پایگاه‌تان دارند که در انتها مجبور به عقب‌نشینی می‌شوید. حال در چند دقیقه اول، بخش تمرینی بازی را شاهد هستیم که نحوه بازی کردن و ساخت‌وساز به شما یاد داده می‌شود. اگر با سبک استراتژی و بازی‌های این سبک آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که چگونه باید پایگاه‌ها را ساخت و آن‌ها را ارتقا داد. در این زمینه اینکه کدام پایگاه‌ها را اول بسازید، مورد مهمی است که حتما باید آن را رعایت کنید. بااین‌حال اگر با بازی‌های استراتژی آشنایی ندارید، هیچ نگران نباشید؛ زیرا بخش مراحل بازی به شکلی است که خود بازی به‌شما می‌گوید که چه‌کارهایی را باید اول انجام دهید و به همین ترتیب می‌توانید پیش بروید و پایگاه قدرتمند خود را بسازید. تنها نکته‌ای که باید یادتان باشد این است که همیشه به سربازها و پایگاه ساخت سرباز نیروهای جنگی خود برسید؛ زیرا سیستم خودکار بازی ارتقاهای این مدلی را در نظر نمی‌گیرد و خودتان باید حواس‌تان به این بخش‌ها باشد.

بازی Dino War

حال ساخت‌وساز زمانی به‌کار می‌آید که بتوانید از ارتش و منابع خود استفاده کنید. زمانی که از نقشه کلی بازی استفاده می‌کنید، می‌توانید پایگاه سایر بازیکنان را مشاهده کنید و به آن‌ها حمله‌ور شوید و منابع‌شان را غارت کنید. از طرفی یک سری حیوانات وحشی در دنیای بازی قرار گرفته‌اند که برای جمع منابع بیشتر، باید به آن‌ها حمله کنید. حال هرقدر سطح شما بالا می‌رود، حیوانات قوی‌تری را مشاهده می‌کنید که برای اینکه بتوانید آن‌ها را از بین ببرید، باید ارتش قوی‌تری داشته باشید. از طرفی یکی از امتیازهای داشتن پایگاهی قوی، این است که اگر سایرین به شما حمله کنند، می‌توانید از پایگاه خود دفاع کنید و منابع کمتری از دست دهید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که هرقدر قوی‌تر می‌شوید، پایگاه‌های شما زمان بیشتری برای ارتقا یا ساخت‌وساز نیاز دارند و برای رفع این زمان، یا باید از پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده کنید یا اینکه مدت زمان مشخص‌شده را منتظر بمانید.

در انتها و با توجه به تمامی نکات گفته‌شده، بازی موبایل Dino War تجربه‌ای خاص در زمینه بازی‌های نقش آفرینی به‌حساب می‌آید. اگر علاقه‌مند به این دسته از بازی‌ها هستید، حتما Dino Wars را تجربه کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Dino Wars


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده