// جمعه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴

معرفی بازی موبایل KleptoCats 2

بازی موبایل KleptoCats 2 یک اثر کودکانه با تنوع بسیار عالی است که می‌تواند با محیط دلچسب خودش، برای مدت طولانی بازیکنان را سرگرم کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل KleptoCats 2 اثر جذابی در سبک کژوال است که توسط HyperBeard ساخته شده است و ویژگی‌های بسیار جذابی را برای کودکان ارائه کرده است. بازی دارای بخش‌های متنوعی است و با المان‌های کودکانه‌ای که دارد می‌تواند به‌راحتی باعث شادابی فراوان بچه‌ها شود و یک اثر هیجان‌انگیز و بسیار سالم برای آن‌ها به شمار آید.

بازیکنان در این بازی اندروید چندین گربه را خریداری می‌کنند و در اتاق‌های مختلف محیط بازی قرار می‌دهند و با توجه به ویژگی‌هایی که هر کدام دارند، می‌توانند در بازه‌های زمانی مختلف، جوایزی را توسط این گربه‌ها کسب کنند. این جوایز عموما وسایل هر اتاق است و هر وسیله نیز تاثیر بسزایی در پیشبرد داستان بازی دارد. با توجه به این موضوع باید تعداد گربه‌های خود را رفته رفته افزایش دهید و هر کدام را نوازش کنید و آب و غذا بدهید، تا بتوانید جوایز را از هر کدام کسب کنید. این روند تا پایان ادامه پیدا می‌کند و می‌توانید وسایل اتاق‌های خود را رفته رفته بسیار بیش‌تر کنید.

KleptoCats 2
KleptoCats 2
KleptoCats 2

بازی در دل خود دارای مینی گیم‌های هیجان‌انگیز نیز است که بسیار کودکانه هستند و مناسب برای بچه‌های کوچک خانواده خواهند بود. این بازی‌ها در بهترین شرایط خودشان هستند و از محیط‌ها و طراحی‌های کودکانه خاص خود بهره می‌برند. گرافیک این بازی آیفون دارای المان‌های کودکانه‌ای است که در بسیاری از کارتون‌های این دوره دیده‌ایم و بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست. این محیط بسیار شادی‌آور و عالی طراحی شده است و حتی موسیقی گربه‌ها و سگ‌ها نیز دارای ریزبینی خاصی است. موسیقی متن زیبا و طراحی بسیار خوب شخصیت‌ها، باعث می‌شود که کودک احساس خوبی نسبت به این بازی داشته باشد و همواره علاقه‌مند به ادامه دادن بازی شود. اتاق‌هایی که گربه‌ها در آن حضور دارند، بسیار پویا طراحی شده‌اند و هر تعداد گربه‌ای که تهیه می‌کنید، در این اتاق‌ها به گشت و گذار می‌پردازند. در واقع مراقبت و نگهداری از این گربه‌ها می‌تواند برای هر کودکی هیجان‌انگیز تلقی شود.

از رنگ‌های متنوعی در بازی استفاده شده است که واقعا چشم‌نواز است و کودکان می‌توانند با آن‌ها ارتباط خوبی را برقرار کنند. این رنگ‌ها با طراحی نقاشی‌وار سازه‌ها و شخصیت‌ها همراه می‌شود و ترکیبی بسیار عالی را ایجاد می‌کند. همه وسایل خانه دارای چنین شرایطی هستند و طراحی‌هایی ساده به سبک نقاشی کودکان دارند. این روند طوری است که کودک نیز همواره با آن اخت پیدا می‌کند و می‌تواند در نقاشی‌های خودش نیز واردشان کند.

KleptoCats 2
KleptoCats 2
KleptoCats 2

در حین تجربه بازی، می‌توانید بسته‌های امتیازی بسیاری را در هر اتاق پیدا کنید و امتیازات خود را افزایش دهید. هر قدر که بهتر بتوانید به گربه‌ها رسیدگی کنید و بهداشت آن‌ها را در نظر داشته باشید، بهتر می‌توانید امتیازات را کسب و تعداد گربه‌های خود را زیادتر کنید. هر وسیله‌ای که پیدا می‌کنید، از زنگوله‌ها گرفته تا کلید اتاق‌ها را می‌توانید در گنجینه خود حفظ کنید و یک کلکسیون ارزشمند بسازید. تعداد متنوعی از گربه‌ها وجود دارند که می‌توانید در کتاب خود ثبت و بررسی کنید که چه تعدادی از گربه‌ها را باید به دست بیاورید تا در نهایت برای هر اتاق ظرفیت مناسبی را داشته باشید. هر قدر که بهتر بتوانید ناز گربه‌های خود را بکشید، آن‌ها هم جوایز بهتری را برای شما خواهند داشت. این مسئولیت و نگهداری از گربه‌ها و سگ‌ها می‌تواند چیزهای زیادی به کودکان یاد دهد و البته المان‌های هیجان‌انگیزی برای سرگرم کردن کودکان، نظیر غذا دادن و حمام کردن گربه‌ها داشته باشد.

در طی تجربه بازی می‌توانید معماهایی را مشاهده کنید که باید از محیط استفاده و جواب آن‌ها را پیدا کنید. این معماها نقش بسزایی در تجربه هیجان‌انگیز بازی دارد و باید بتوانید توجه ویژه‌ای به دور و اطراف خودتان داشته باشید؛ معماهایی نظیر پیدا کردن رمز گاوصندوق و پیدا کردن برخی از وسایلی که گربه‌ها برای بازی کردن به آن نیاز دارند. در مورد بازی‌های کوچکی که در بازی وجود دارد می‌توان گفت که همه آن‌ها پیرامون ماهیگیری توسط گربه‌ها خلاصه می‌شود و باید در چندین بازی کوچک این ماهی‌ها را بگیرید و بتوانید سکه‌های بیش‌تری را کسب کنید. این سکه‌ها در حالت‌های مختلفی کاربرد دارند و در هنگام دریافت سریع‌تر جایزه‌ها و همچنین خرید گربه‌های بیش‌تر به کار می‌آیند. بخش جوایز بازی تنها به سکه‌ها معطوف نیست و الماس‌های بنفش رنگ نیز به منظور تسریع در روند کارها بسیار تاثیر دارد.

بازی KleptoCats 2 اثر جذابی در سبک کژوال است که دارای المان‌های پویا و جذابی برای کودکان است و می‌تواند یک انتخاب عالی برای بازی کودکان باشد. وجود گرافیک و موسیقی شادی‌آور و طراحی‌های بسیار جذاب، از جمله فاکتورهایی است که می‌تواند این بازی را به یک انتخاب بسیار عالی برای گذران وقت کودکان تبدیل کند. این بازی را می‌توانید از پلی استور و اپ استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون KleptoCats 2


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده