// چهار شنبه, ۲۲ فروردین ۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

بازی موبایل Last Hope Sniper اثر جالبی در سبک اکشن است که کشتن زامبی‌ها شاکله اصلی آن است و علاقه‌مندان را راضی می‌کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Last Hope Sniper اثر اکشن و جذابی از جانب JE Software AB است که با ارائه گیم پلی هیجان‌انگیز و چالشی، شما را به دنیای زامبی‌ها می‌برد و وظایف سنگینی را به شما محول می‌کند. وجود طراحی گرافیکی جالب و زامبی‌هایی که به شما نزدیک‌تر می‌شوند و باید با سرعت بالا آن‌ها را از پا درآورید، از مهم‌ترین دلایل موفقیت این بازی است.

گیم‌پلی این بازی اندروید بدین صورت است که باید نشانه‌گیری خوبی روی زامبی‌ها داشته باشید و در حالی که تعداد زیادی از آن‌ها به سمت شما در حال حرکت هستند، به نابودی آن‌ها بپردازید و امتیاز کامل مراحل را به‌دست آورید. سلاح‌های متنوعی در اختیار خواهید داشت که از بهترین آن‌ها، تک تیراندازی است که حس و حال جالبی را به بازیکن می‌دهد و باید تا می‌توانید از ضربات هدشات استفاده کنید تا قبل از اینکه زامبی‌های بیش‌تری به سمت شما بیایند، توانایی نابودی کامل آن‌ها را داشته باشید. در این گیم‌پلی، شما گاهی دوستی نیز در کنار خود خواهید داشت که باید حواس‌تان به او باشد و در برابر زامبی‌ها از او محافظت کنید. با رسیدن زامبی‌ها به شما یا دوستتان، میزان سلامتی هر دو طرف به خطر می‌افتد و باید هرچه سریع‌تر زامبی‌ها را نابود کنید.

Last Hope Sniper

با توجه به اینکه از خشاب‌های محدودی برخوردار هستید و زمانی نسبتا طولانی برای پر کردن مجدد خشاب‌ها مورد نیاز است، باید تنظیم درستی روی انتخاب زامبی‌ها داشته باشید و ابتدا آن‌هایی را بکشید که به شما نزدیک‌تر هستند یا موقعیت مکانی بهتری دارند که بتوانید بدون خطا آن‌ها را از میان بردارید. این موضوع واقعا اهمیت بالایی دارد و اگر انتخاب‌های نادرستی داشته باشید، قطعا به مشکل برخورد می‌کنید. فاکتورهای زیادی در این انتخاب‌ها دخیل هستند؛ فاکتورهایی مثل موقعیت مکانی سرراست‌تر و همچنین سرعت حرکت زامبی‌ها که می‌توانند در انتخاب شما دخیل باشند. البته اگر زامبی‌ها به دوست شما نزدیک‌تر باشند، باید آن‌ها را نشانه بگیرید و از اشتباه پرهیز کنید.

این بازی دارای گرافیک ساده‌ای در زمینه طراحی زامبی‌ها است و شاهد این هستیم که زامبی‌ها چندان وحشت‌انگیز نیستند و همچنین طراحی بافت مناسبی را ندارند. البته این موضوع در تجربه لذت‌بخش بازی، تاثیر چندانی ندارد و بالاخره همان حس و حال آخرالزمانی خود را القا می‌کند. موسیقی نیز به هنگام نزدیک‌تر شدن زامبی‌ها به خوبی با بازیکن همراهی می‌کند و باعث می‌شود که بازیکن تجربه لذت‌بخش و البته هیجان‌انگیزی در زمینه کشتن زامبی‌ها داشته باشد. رفته رفته با پیشروی بیش‌تر، مراحل سخت‌تر می‌شود و حتی زامبی‌های غول‌پیکری نیز بر سر راه شما قرار می‌گیرند که میزان سلامت بالایی دارند و باید ضربات بیش‌تری به آن‌ها وارد کنید. این تنوع در حرکت زامبی‌ها و جثه آن‌ها است که جذابیت بازی را بیش‌تر می‌کند و باعث می‌شود که خستگی به سراغ شما نیاید. بالاخره در مراحل بالاتر، هم تعداد زامبی‌های حمله‌کننده بیش‌تر می‌شود و هم از چند جهت حمله‌شان را انجام می‌دهند که همه این‌ها چالش‌های بازیکن را چندین برابر می‌کند.

Last Hope Sniper

محیط‌ها واقعا عالی طراحی شده‌اند و حضور در چنین محیط‌هایی حس و حال ترس و ناامیدی را القا می‌کند. وجود شرایط آب و هوایی مختلف و بافت خوب و باکیفیت این المان‌ها، به معنای واقعی کلمه، حس و حال واقعی خودش را القا می‌کند و باعث می‌شود که ریتم کشتن‌ها به صورت واقع‌گرایانه‌ای ادامه پیدا کند و بازیکن نیز در این حال و هوا قرار بگیرد. سلاح‌هایی که شما دارید، امکان ارتقا دارند و می‌توانند بسیار قدرتمندتر در اختیار بازیکن قرار گیرند. در این زمینه نیز شاهد طراحی‌های بسیار جالبی هستیم. اما بخش‌های متنوع نظیر کوآپ و کمپ اصلی هستند که تنوع را به بازی می‌آورند و از بازی یک اثر کامل تحویل مخاطب می‌دهند. قطعا این بخش‌ها کمک بالایی به تجربه طولانی مدت بازی می‌کنند و باعث می‌شوند که علاقه به ادامه دادن بازی و کسب مهارت در بخش‌های مختلف به خوبی به بازیکن القا پیدا کند.

بازی دارای ماموریت‌های متنوعی هم است که در خلال مراحل به شما محول می‌شود و باید آن‌ها را انجام دهید. ماموریت‌های روزانه و همچنین پیدا کردن افراد دیگر که باید آن‌ها را از چنگ زامبی‌ها نجات دهید، تجربه متفاوتی را سوای بخش‌های عادی به بازیکنان می‌دهد و باعث می‌شود که چنین چالش‌هایی، تمرکز بازیکنان را به خودش جذب کند.

بازی Last Hope Sniper - Zombie War اثر لایق تحسینی است که برای علاقه‌مندان ژانر اکشن زامبی محور و آخرالزمانی تجربه جالبی محسوب می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند تا می‌توانند زامبی‌ها را بکشند و با کاراکترهای جالبی روبه‌رو شوند که شاید تاکنون با آن‌ها رودررو نشده بودند. غول‌های زامبی از جمله شخصیت‌هایی است که شگفت‌زده‌تان می‌کند. این بازی را می‌توانید از پلی استور برای سیستم عامل اندروید دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید Last Hope Sniper - Zombie War


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده