// یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷

معرفی بازی موبایل Dice Hunter: Quest of the Dicemancer

بازی Dice Hunter: Quest of the Dicemancer یک اثر نقش‌آفرینی با ایده‌هایی جدید و یک گیم‌پلی گسترده است که از بازی کردن آن خسته نمی‌شوید.

استودیو Greener Grass با اینکه در ساخت برخی از پروژه‌ها، همکاری‌هایی با کمپانی Rovio داشته است، اما بازی اندروید و آیفون Dice Hunter: Quest of the Dicemancer را می‌توان اولین تجربه آنان در زمینه ساخت یک بازی موبایل دانست که از قضا بازی خوبی هم از کار درآمده است که با نوآوری‌های جدید و گیم‌پلی گسترده‌اش مدت زیادی بازیکنان را سرگرم خود می‌کند. با اینکه بازی Dice Hunter در سبک نقش آفرینی جای می‌گیرد، اما استفاده به‌جا از المان‌های یک بازی استراتژیک و وادار کردن شما به فکر کردن در مورد هر حرکت بعدی، باعث می‌شود تا حساسیت و جذابیت بازی دو چندان شود.

Dice Hunter: Quest of the Dicemancer
Dice Hunter: Quest of the Dicemancer
Dice Hunter: Quest of the Dicemancer
مراحل متعدد بازی، تورنمنت‌های روزانه و اچیومنت‌هایی که در نظر گرفته شده است، همگی نوید یک گیم‌پلی طولانی و سرگرم‌کننده را به بازیکن می‌دهد

از همان اولین لحظه‌ای که بازی را آغاز می‌کنید، به این مسئله پی خواهید برد که بخشی از گیم‌پلی کاملا وابسته به شانس است و به همین دلیل گاهی اوقات ممکن است شرایطی برای‌تان پیش بیاید که اجتناب‌ناپذیر باشد، اما هر چقدر که بیشتر در بازی پیشروی کنید، قدرت تعیین‌کنندگی استراتژی و پیش‌بینی‌های شما به شانس و احتمالاتی که برای‌تان پیش می‌آید، غلبه خواهد کرد. مکانیزم کلی بازی به این شکل است که شما شش تاس در اختیار دارید که روی هرکدام یک گزینه حک شده است و هر یک کاربرد خاصی دارند. مهم‌ترین گزینه‌ها شمشیر و سپر هستند که از اولی برای از بین بردن دشمنان و از دومی برای مقابله در برابر ضربات آن‌ها می‌توانید استفاده کنید. اما در این بین گزینه‌های دیگری هم وجود دارند که از آن‌ها می‌توان برای از میان برداشتن دیوارها یا نابود کردن سپرهای دشمنان استفاده کرد. در واقع چیزی که بیش از همه اهمیت دارد به‌دست آوردن هر کدام از این گزینه‌ها در زمانی است که به آن‌ها نیاز دارید؛ به همین دلیل گیم‌پلی به شما این امکان را می‌دهد که از چرخیدن برخی از تاس‌ها جلوگیری کنید و آن‌ها را به همان حالت نگه‌دارید تا در رویارویی بعدی با دشمنان حداقل برخی از گزینه‌های موردنیازتان را خودتان فراهم کنید. اینکه چند تاس را می‌توانید به این شکل نگه‌دارید، بستگی به این دارد که چقدر خوب بازی کنید.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب بازی که تنوع بالایی به آن بخشیده است، طیف وسیع دشمنان است که تقریبا هر سه مرحله یک‌بار شاهد معرفی دشمن جدیدی هستیم و این باعث می‌شود که تقریبا همواره با چالش‌هایی جدی در به پایان بردن مراحل بازی روبه‌رو شویم. البته تنوع نیروهای شما هم چندان پایین نیست. هر بار که سطح شما در بازی افزایش می‌یابد، این امکان را دارید که یک سرباز جدید به تیم خود اضافه کنید. این سرباز جدید در واقع یک تاس جدید با قدرت بیشتر است که جایگزین یکی از تاس‌های قبلی شما می‌شود. نکته مهم‌تر اینکه خود این سربازها نیز دارای سطوح مختلفی هستند و شما با پرداخت سکه می‌توانید قدرت آن‌ها را در زمینه‌های مختلف افزایش بدهید؛ به‌ویژه در زمینه سپرهای دفاعی، این افزایش سطح‌ها کمک شایانی به بازیکن خواهد کرد.

Dice Hunter: Quest of the Dicemancer
Dice Hunter: Quest of the Dicemancer
Dice Hunter: Quest of the Dicemancer

بازی جدا از اینکه مراحل بسیار زیادی را در خود جای داده است، اچیومنت‌های فراوانی هم برای بازیکن تدارک دیده است که با انجام آن‌ها می‌توانید سکه و الماس‌های بیشتری به‌دست آورید. همچنین مراحلی نیز به‌صورت تورنمنت‌های روزانه در نظر گرفته شده است که بیشتر حالت رکوردزنی دارد و امتیازاتی که به‌دست می‌آورید با بازیکنان سرتاسر جهان به اشتراک گذاشته شده و رتبه شما در جهان مشخص می‌شود. از نظر صداگذاری و گرافیک، بازی آیفون و اندروید Dice Hunter: Quest of the Dicmancer کاملا شما را راضی خواهد کرد؛ چرا که گرافیک بازی با رنگ‌بندی‌های متفاوت و حالت پویای خود اصلا خسته‌کننده نیست و از طرفی موسیقی حماسی و جذاب آن خیلی راحت شما را در گیم‌پلی غنی و وسیع بازی غرق می‌کند. برای دانلود نسخه اندروید و iOS این بازی می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود بازی Dice Hunter: Quest of the Dicemancer


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده