// پنجشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱

معرفی بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector’s Edition

بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector’s Edition اثری در سبک ماجراجویی معمایی است که دو دنیای متفاوت را روبه‌روی شما قرار می‌دهد.

در معرفی بازی موبایل امشب، به‌سراغ بازی‌ای رفتیم که همانند گذشته دارای سبک ماجراجویی و معمایی است که باید آیتم‌های مختلفی را در محیط پیدا کنید تا بتوانید معماها را حل کرده و روند بازی را پیش ببرید. بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector’s Edition یک اثر اپیزودیک و قسمت به قسمت است که در جریان نسخه کالکتور بازی شاهد تمامی نسخه‌ها در قالب یک مجموعه هستیم. داستان بازی اندروید و آیفون Surface: Lost Tales Collector’s Edition روایتگر داستان دختری است که در می‌يابد دارای قدرتی ویژه است؛ قدرتی که از طریق آن می‌تواند دنیای دیگری را در قالب دنیای فعلی مشاهده کند. به‌عبارتی او آدم‌ها را به شکل حیوان‌های مختلف و نقاشی‌های روی دیوار را به صورت موجوداتی زنده مشاهده می‌کند و حال، به کمک دوست خود باید پرده از اسرار این اتفاقات بردارد.

بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector Edition

سیستم راهنمای بازی به شکلی است که می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید و از بازی کردن لذت ببرید

همانند سایر بازی‌های مشابه، در بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector’s Edition می‌بایست در هر محیط به دنبال معماهای مختلف باشید و آیتم‌ها را جمع‌آوری کنید تا بتوانید پازل‌های بازی را حل کنید. همچنین امکان دارد جواب یک معما در محیط دیگری باشد و مدام باید بین معماهای بازی سوییچ کنید. اگر تا به‌حال بازی‌های سبک ماجراجویی و معمایی بدین شکل بازی نکرده‌اید، هیچ نگران نباشید؛ زیرا سیستم راهنمای اول بازی، به‌خوبی روش بازی کردن را به شما یاد می‌دهد. جدای از این موارد، بازی دارای یک سیستم راهنما است که به صورت یک تایمر، در پایین سمت راست نمایش داده می‌شود و به شما می‌گوید که چه کاری باید انجام دهید. خوشبختانه استفاده از راهنمای بازی هیچ پرداخت درون برنامه‌ای یا ویدیوی تبلیغاتی‌ای را در خود جای نداده است، اما برای استفاده مجدد، باید ۱۵ ثانیه صبر کنید و هر بار که از این تایمر استفاده کنید، ۱۵ ثانیه دیگر به زمان کلی اضافه می‌شود. برای مثال در اولین استفاده، باید ۱۵ ثانیه منتظر بمانید و پس از استفاده دوم، باید ۳۰ ثانیه منتظر بمانید.

بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector Edition

در بازی‌های این سبک، یکی از مهم‌ترین موارد، طراحی معماها و تاثیر آن‌ها در روند داستان و به‌عبارتی چالشی است که بازیکن با آن روبه‌رو می‌شود. در بازی موبایل Surface: Lost Tales Collector’s Edition این مورد به‌خوبی رعایت شده و معماها در ابتدا روندی ساده دارند، اما رفته رفته چالشی‌تر شده و برای حل کردن بعضی از آن‌ها باید نکته‌ای در محیط دیگر را به یاد داشته باشید و طراحی پازل‌ها به نحوی است که به هیچ‌وجه شما را خسته و ناامید نخواهد کرد. همچنین سیستم راهنمای بازی همانطور که قبلا گفته شد به شکلی است که روند داستان را کند نخواهد کرد و هر زمان که احساس ناتوانی کردید، می‌توانید از آن استفاده و مسیر اصلی را پیدا کنید. دنیای بازی نیز به شکلی است که شما دو دنیای متفاوت را تجربه خواهید کرد. اولین دنیا، دنیای واقعی انسان‌ها است و دومین دنیا، همان بعد دیگری است که شخصیت داستان آن را مشاهده می‌کند.

در انتها بازی Surface: Lost Tales Collector’s Edition با اینکه المان‌های جدید و تازه‌ای در سبک خود ندارد اما به‌واسطه روایت داستان و دنیایی که دارد می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند و تجربه‌ای دلچسب را ارائه دهد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Surface: Lost Tales Collector’s Edition


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده