// دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹

معرفی بازی موبایل Dead 2048

بازی موبایل Dead 2048 با ترکیب بازی‌های زامبی‌ محور و بازی 2048 با یکدیگر، تجربه‌ای متفاوت و جذاب را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.

در میان بازی‌های ویدیویی، همیشه شاهد ترکیب سبک‌هایی هستیم که با یکدیگر هم‌خوانی دارند و تا به حال کم پیش آمده اثری را ببینیم که ترکیبی از دو سبک نامتعارف باشد. حال در معرفی بازی موبایل امروز به سراغ اثری خواهیم رفت که ترکیبی است از دو سبک با استایل‌های متفاوت و این ترکیب، بازی سرگرم‌کننده‌ای را خلق کرده است. بازی موبایل Dead 2048 ترکیب دو ژانر مختلف است: اولین ژانر، بقا و زنده‌ماندن است و دومین ژانر، معمایی است؛ معمایی نظر بازی‌هایی مثل 2048 که جدای از اعتیادآور بودن‌شان، حسابی مخاطب را سرگرم می‌کنند. اگر به نام بازی اندروید و آیفون Dead 2048 نیز توجه کرده باشید، به‌خوبی متوجه این موضوع خواهید شد؛ اینکه با بازی‌ای روبه‌رو هستیم که ترکیب سایر سبک‌های متفاوت روی پلتفرم موبایل است. اما در این میان، سوالی حیاتی مطرح می‌شود و آن هم اینکه بازی Dead 2048 به چه شکل این دو سبک را در کنار هم قرار داده است.

استرس و هیجان بازی، شدیدا مخاطب را دچار اشتباه می‌کند

نحوه بازی کردن هم بدین شکل است که در پایگاه یا همان منطقه Safe House که در اختیار دارید، کار را با بخش‌های کوچک یک پایگاه نظامی شروع می‌کنید. برای مثال اول اسکلت یک ساختمان ساده و سپس با ترکیب آن با اسکلت دیگر، یک خانه را به وجود می‌آورید و از ترکیب خانه‌ها مراکز بزرگ‌تر و همینطور این روند تا بخش‌های بزرگ‌تر ادامه پیدا می‌کند تا بتوانید به واسطه آن‌ها زامبی‌ها را از بین ببرید. به عبارتی همانند بازی موبایل 2048 که در جریان آن اعداد یکسان مضرب دو را با یکدیگر ترکیب می‌کردید تا اعداد بزرگ‌تر خلق شوند، در بازی اندروید و آیفون Dead 2048 نیز باید ساختمان‌های یکسان را ترکیب و ساختمان‌های بزرگ‌تر و نظامی را پایه‌گذاری کنید. حال زمانی که شما در حال ساخت‌وساز هستید، یک اتومبیل نیز در محیط ظاهر می‌شود و زامبی‌ها را وارد قسمتی که شما هستید می‌کند تا به سمت محل مورد نظر خود بروند. در این میان وظیفه شما این است که مانع از این کار شوید؛ زیرا هنگامی که مخزن زامبی‌ها پر شود، شما بازنده بازی خواهید بود و زامبی‌ها پایگاه شما را از بین خواهند برد.

تمامی موارد ذکر شده، در ابتدای بازی به شما آموزش داده می‌شود و هر بار با بازی کردن و کسب امتیاز بیشتر، یک سری آیتم مخصوص به دست می‌آورید؛ برای مثال آیتم‌ Undo که از طریق آن می‌توانید یک خانه به عقب برگردید و استفاده از آن زمانی مفید است که حرکت اشتباهی انجام می‌دهید. نکته‌ی جالب بازی موبایل Dead 2048 هیجان و استرسی است که از حمله زامبی‌ها به شما منتقل می‌شود و همین مورد درصد خطا در ساخت‌وساز شما را افزایش می‌دهد. از این‌رو مهم‌ترین مورد در این بازی موبایل تمرکز و خونسردی است. حال شاید با خود بگویید با گذشت Waveهای مختلف، قدرت زامبی‌ها نیز افزایش می‌یابد و بازی نسبت به پیشرفت شما در ساخت‌وساز، روند نامتعادلی را پیش می‌گیرد. در جواب باید بگویم که زمانی که ساخت‌وسازها را به صورت درست انجام می‌دهید، سکه دریافت خواهید کرد و از طریق سکه‌ها می‌توانید ساختمان‌ها و کلا پایگاه خود را از نظر میزان آسیب‌رسانی ارتقا دهید.

همین مورد سبب می‌شود به مرور زمان پایگاه شما از تجهیزات و قدرت بالاتری برخوردار شود و زامبی‌ها را راحت‌تر از بین ببرید. در مجموع بازی موبایل Dead 2048 تجربه‌ای متفاوت و جذاب است که برای مدتی می‌تواند شما را به خود سرگرم کند.

دانلود اندروید و آیفون Dead 2048


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده