نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵

معرفی بازی موبایل Zombie Shoot: Pandemic Survivor

اگر به زامبی کشی علاقه دارید، Zombie Shoot: Pandemic Survivor بازی‌ای است که می‌تواند حسابی شما را سرگرم کند. با معرفی بازی همراه باشید.

تا به امروز بازی‌های موبایل و کنسولی زیادی با محوریت زامبی‌ها منتشر شده‌اند که از جمله معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به سری بازی‌هایی مثل رزیدنت ایول اشاره کرد. اما با وجود انتشار بازی‌های زیادی با محوریت این موجودات، هنوز هم بازی‌هایی که در آن‌ها با زامبی‌های زیادی رو‌به‌رو می‌شویم و حس تنش بالایی را تجربه می‌کنیم، برای‌مان جذابیت دارند. از این‌رو در معرفی بازی موبایل امروز، سراغ بازی اندروید Zombie Shoot: Pandemic Survivor رفته‌ایم که به‌خوبی حس و حال یک بازی زامبی محور را به گیمر منتقل می‌کند. 

بازی Zombie Shoot: Pandemic Survivor یک حالت داستانی و یک حالت تلاش برای بقا دارد که ابتدا به سراغ بخش داستانی آن می‌رویم. در ابتدای بازی، گیمر در نقش شخصیتی قرار می‌گیرد که وارد منطقه‌ای جدید شده و به دنبال دوستش می‌گردد. اما خیلی زود وی با زامبی‌ها و موجودات عجیب و غریب مختلفی رو‌به‌رو می‌شود و باید نهایت تلاشش را برای زنده ماندن بکند. در حال حاضر، بازی ۱۳ مرحله داستانی دارد و سازندگان وعده داده‌اند که به مرور زمان، مراحل بیش‌تری را هم برای بازی منتشر کنند. ویژگی جالب این بخش از بازی، تنوع بالای مراحل و همچنین چالش‌برانگیز بودن آن‌ها است. برای مثال در مرحله‌ای باید تعداد خاصی زامبی و دشمن را بکشید یا در مرحله‌ای دیگر، باید در کنار یک بازمانده دیگر، برای مدت زمانی خاص زنده بمانید. همچنین مرحله‌ای در بازی وجود دارد که باید در آن با شکستن درها، مردم عادی را نجات دهید که اگر کمی دیر بجنبید، زامبی‌ها قبل از شما به آن‌ها می‌رسند و مردم را خواهند کشت. در مجموع مراحل بازی تنوع خوبی دارند و این مساله در کنار تنوع بالای دشمنان و همچنین باس‌هایی که در آخر مراحل انتظار گیمر را می‌کشند، تجربه بازی را لذت‌بخش کرده است. 

Zombie Shoot: Pandemic Survivor بازی اندروید

بخش تلاش برای بقا باعث می‌شود تا حتی پس از تمام کردن بازی هم چیزی برای تجربه کردن داشته باشید

همچنین یکی از ویژگی‌های خوب بازی Zombie Shoot: Pandemic Survivor، حس پیشرفتی است که با پشت سر گذاشتن مراحل به گیمر دست می‌دهد. پس از پایان هر مرحله و همچنین در صورتی که جعبه‌های موجود در مراحل را پیدا کنید، جوایزی در قالب اسلحه جدید یا تجهیزات دیگر به شما داده می‌شود که استفاده از آن‌ها، باعث خواهد شد تا قوی‌تر از قبل به سراغ دشمنان بروید. سلاح‌های بازی تنوع خوبی دارند و از کلت ساده با مهمات بی‌نهایت گرفته تا سلاح‌هایی مثل شات‌گان، مسلسل و حتی اسلحه آتش‌زن را در بازی شاهد هستیم. 

اما Zombie Shoot: Pandemic Survivor علاوه بر بخش داستانی، یک بخش تلاش برای بقا هم دارد و همان‌طور که از نام آن هم می‌شود حدس زد، در این بخش هدف شما این است که تا جایی که می‌توانید در برابر حمله زامبی‌ها ایستادگی کنید و زنده بمانید. این بخش از بازی حس و حال رکوردزنی هم دارد و در صورتی که بخش داستانی بازی را تمام کرده و هنوز از کشتن زامبی‌ها سیراب نشده باشید، این بخش تجربه سرگرم‌کننده‌ای ارائه خواهد کرد. 

بازی Zombie Shoot: Pandemic Survivor از نظر بصری، حس و حال بازی‌هایی مثل SAS: Zombie Assault را منتقل می‌کند و در آن، شاهد دوربین ایزومتریک یا همان بالا به پایین هستیم. این مساله باعث شده تا همواره بتوانید دید خوبی از زامبی‌ها و آیتم‌های موجود در محیط داشته باشید. همچنین در مجموع بازی گرافیک خیلی خوبی به‌عنوان یک بازی موبایل دارد و شاهد جزییات نسبتا بالا و افکت‌های جالبی مثل انفجار و موارد دیگر هستیم. به‌علاوه سازندگان برای بازی، دو حالت کنترل را در نظر گرفته‌اند. در حالت اول، شما نیازی به نشانه‌گیری دقیق نخواهید داشت و فقط کافی است کلید شلیک را فشار دهید تا شخصیت اصلی به طور خودکار نزدیک‌ترین دشمن یا زامبی را هدف قرار دهد. اما در حالت دوم، باید به صورت دستی نشانه‌گیری کنید و در صورتی که به دنبال چالش بیش‌تر باشید، این حالت پیشنهاد می‌شود. 

بازی Zombie Shoot: Pandemic Survivor

Zombie Shoot: Pandemic Survivor به صورت رایگان منتشر شده و از خرید‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند. درست است که برای تجربه مراحل، نیاز به انرژی دارید، اما شرایط بازی به شکلی نیست که خیلی معطل انرژی بمانید و مجبور شوید به سراغ خرید‌های درون برنامه‌ای بروید و در کل، می‌توانید به صورت رایگان هم از Zombie Shoot: Pandemic Survivor لذت خوبی ببرید. در مجموع اگر به بازی‌های اکشن ساده و در عین حال سرگرم‌کننده علاقه دارید، دانلود بازی Zombie Shoot: Pandemic Survivor پیشنهاد می‌شود.

دانلود بازی اندروید Zombie Shoot: Pandemic Survivor


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده