// دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹

معرفی بازی موبایل Shadow of Death

بازی موبایل Shadow of Death، ترکیبی از بازی‌های نام آشنای ویدیویی است که در قالب یک اثر اکشن دو بعدی مخاطب خود را به خوبی سرگرم می‌کند.

بازی موبایل امروز، اثری است دو بعدی که دنیایی سیاه و سفید و هیجان انگیز را برای مخاطبان پلتفرم موبایل به همراه دارد. بازی Shadow of Death با اینکه یک اثر دو بعدی است ولی برگرفته از بازی‌های نام آشنای ویدیویی است که اکثر ما با آن‌ها خاطره داریم. در نگاه اول و مشاهده بازی اندروید Shadow of Death شخصیت بازی مخاطب را یاد شخصیت آبادون سری Darksiders می‌اندازد. جدای از این بازی، رفته رفته شاهد المان‌هایی هستیم که مخاطب را یاد دو اثر دیگر صنعت بازی‌های ویدیویی می‌اندازد که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

بازی موبایل Shadow of Death

استفاده از المان‌های بازی‌های نام‌ آشنای ویدیویی، Shadow of Death را به یک اثر خاص تبدیل کرده است

بازی موبایل Shadow of Death در مجموع شامل دو حالت مختلف است. اولین حالت Adventure نام دارد که در جریان سه چپتر مختلف که هرکدام شامل چند استیج می‌شوند، باید با اهریمنان و موجوداتی نظیر عنکبوت‌ها مبارزه کنید. در هر استیج باید تعدادی خاص از دشمنان را بکشید و در انتها امتیاز و آیتم به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. نکته مهم این قضیه که بازی اندروید Shadow of Death را به سری Souls شبیه کرده، ارواحی است که به دست می‌آورید. با کشتن دشمنان، روح آن‌ها را در اختیار خواهید گرفت که پس از بازی و ورود به بخش تجهیزات خود، می‌توانید شمشیر، لباس جنگی و سایر موارد را از طریف روح‌هایی که دارید لول‌آپ کنید. همچنین با انجام هر استیج، یک سری پوینت خاص برای شما در نظر گرفته شده که در قسمت توانایی‌های بازی، می‌توانید قدرت ضربات خود یا قدرت قابلیت‌هایتان را افزایش دهید. بازی Shadow of Death در بخش توانایی‌ها و قابلیت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، شدیدا غنی است و با موارد زیادی در این بخش روبه‌رو هستیم.

بازی موبایل Shadow of Death

بالا بردن سطح قابلیت‌ها و تجهیزات شخصیت بازی، از مواردی است که حتما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید

برای مثال اگر می‌خواهید نوار سلامت خود را ارتقا دهید باید به شاخه Passive رفته و از آنجا بخش مورد نظر را لول‌آپ کنید یا اینکه، اگر به ضربات خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید به شاخه Power رفته و قدرت ضربات خود را بالا ببرید. از طرفی قابلیت‌هایی برای بازیکنان در نظر گرفته شده که با لول‌آپ شخصیت اصلی داستان، در دسترس شما قرار گرفته و تنها از سه قابلیت به صورت همزمان می‌توانید استفاده کنید. قابلیت‌های بازی نیز آن قدر متنوع و کاربردی هستند که انتخاب از میان آن‌ها واقعا سخت است. تا به اینجای کار اگر بخواهید تمامی قابلیت‌ها را آزاد کرده و در کنار سایر موارد ذکر شده آن‌ها را ارتقا دهید، به پوینت‌های زیادی نیاز دارید. شاید با خود بگویید تنها با تمام کردن حالت Adventure نمی‌توانم تمامی آن‌ها را آزاد کنم اما نکته اینجا است که بازی Shadow of Death دارای درجه سه درجه سختی Normal، Hard و Hell است که پس از پاکسازی هر چپتر، می‌توانید درجه سختی آن را تغییر داده و خود را به چالش بکشید.

بازی موبایل Shadow of Death

بازی اندروید Shadow of Death آن قدر اعتیادآور و مهیج است که شما را وسوسه کند تا روی درجه سختی‌های مختلف آن را بازی کنید. جدای از بخش Adventure، یک حالت چالشی دیگر نیز برای شما تدارک دیده شده که متاسفانه فعلا در دسترس نیست و ظاهرا در آینده نزدیک از طریق یک آپدیت در دسترس کاربران قرار داده می‌شود. با تمام تفاسیر به شخصه علاقه خاصی به گرافیک و طراحی بازی دارم. بازی Shadow of Death یک اثر دو بعدی ساده نیست بلکه دنیایی تاریک و سیاه و سفید را به تصویر می‌کشد و در این میان شاهد المان‌های رنگی در طراحی محیط در دور دست هستیم و در قاب اصلی تنها رنگ قرمز است که خود نمایی می‌کند. در واقع رنگ قرمز خشونت بازی را به تصویر می‌کشد. زمانی که تعداد زیادی از دشمنان را سلاخی می‌کنید،زمین خون‌آلود شده و شاهد سرازیر شدن خون از دیواره‌های محیط بازی نیز هستیم. همچنین طراحی باس‌های بازی به خوبی انجام شده است و هرکدام از آن‌ها نه سخت هستند و نه راحت بلکه یک تعادل بسیار خوب میان آن‌ها به وجود آمده که جذابیت مبارزه را دو چندان می‌کند.

درآخر اگر قصد تجربه یک بازی اعتیادآور برای پلتفرم موبایل دارید که حاوی دنیایی خشن و هیجان انگیز باشد، بازی موبایل Shadow of Death بهترین گزینه برای شما خواهد بود. قطعا کشتن اهریمنان و جاری شدن خون از آن‌ها که با یک گرافیک عالی و موسیقی حماسی ترکیب شده، از لذت بالایی برخوردار است.

دانلود بازی اندروید Shadow of Death


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده