// شنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۸

معرفی بازی موبایل Dumb Way to Die: احمقانه‌ترین راه‌های مردن!

معرفی بازی موبایل امروز به یکی از زیباترین و البته بانمک‌ترین بازی‌های این چند وقت تلفن‌های هوشمند یعنی Dumb Ways to Die اختصاص دارد. بازی که به دور از حاشیه‌ و هرگونه آلایشی تا مدت‌ها شما را سرگرم می‌کند و البته می‌خنداند. با معرفی این بازی همراه زومجی باشید.
بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های سینمایی در حال نزدیک شدن هرچه بیشتر به یکدیگر هستند، ولی بازی‌های ویدیویی در یک مورد شباهتی زیادی به فیلم‌های سینمایی ندارند و آن هم حضور کم‌رنگ سبک کمدی و بازی‌های طنز است. چند بازی را به خاطر دارید -فارغ از سبک و پلتفرم- که حامل پیامی خنده‌دار باشد و با ایجاد لبخند روی لب‌های مخاطب خود، او را سرگرم کند؟ یکی از بازی‌هایی که چند وقتی است برای تلفن‌های هوشمند عرضه شده است، Dumb Ways to Die است که به حق، سبک و سیاقی منحصر به فرد و البته کمدی دارد. همانگونه که از نام بازی مشخص است، بازی احمقانه‌ترین و خنده‌دارترین راه‌های مردن را در قالب کاراکترهایی بامزه به تصویر می‌کشد. قالب کلی بازی از مینی‌گیم‌های متعدد و البته ساده‌ای تشکیل شده که اگر آن‌ها را درست انجام دهید به بازی بعدی انتقال پیدا می‌کنید. هر بازی دارای امتیاز خاصی است که جمع امتیازات باعث می‌شود تا شخصیت‌های متعدد و بانمکی به ایستگاه قطاری که در صفحه اول بازی قرار دارد، اضافه شوند.
ption id="attachment_19639" align="alignright" width="379"]Toasty_shock چنکال در پریز برق؟!
  همانطور که گفته شد، بازی از مینی‌گیم‌های متعدد و جالبی تشکیل شده که می‌توانید با کامل کردن آن‌ها، امتیاز مینی‌گیم را کسب کنید و به مینی‌گیم بعدی راه پیدا کنید. هر بار که بازی را شروع می‌کنید، می‌توانید تا سه بار مینی‌گیم را ببازید و اگر تمام این سه جان شما تمام شود، باید دوباره از امتیاز صفر شروع کنید. طنز از سر و روی این بازی و شخصیت‌های آن می‌بارد، اما چیزی که بار کمدی بازی را به دوش می‌کشد، صحنه مردن کاراکترها بعد از باختن مینی‌گیم است. هر مینی‌گیم، صحنه مرگ مختص به خود را دارد که هر چقدر هم اخم‌هایتان گره خورده باشید، این صحنه‌ها و کاراکترها این گره را باز خواهند کرد. مینی‌گیم‌های بازی بسیار ساده طراحی شده‌اند و المانی که آن‌ها را مشکل جلوه می‌دهد، فاکتور زمان است. هر چه مینی‌گیم‌های بیشتری را انجام دهید، سرعت مراحل نیز بیشتر خواهد شد و باید واکنش سریع‌تری نشان دهید. یکی از جالب‌ترین نکات این بازی این است که اگرچه تعداد مینی گیم‌های بازی محدود است و ممکن است در یک ساعت بازی، چندین و چندبار آن را انجام دهید اما با این حال هرآن ممکن است با یک اشتباه کوچک مرگی خنده‌دار و احمقانه را برای شخصیت بازی رقم بزنید! احمقانه‌ترین راه‌های مردن گرافیک ساده و کارتونی دارد که به طرز قابل توجهی با سبک و سیاق بازی هماهنگ شده و جلوه ای زیبا بهد آن بخشیده است. موسیقی بازی نیز آن قدر زیبا با جریان بازی عجین شده است که زیبایی و طنز موجود در بازی را دوچندان می‌کند. Dumb Ways to Die اگرچه مدت‌ها است که برای تلفن‌های هوشمند عرضه شده است اما منحصربه‌فرد بودن آن باعث می‌شود تا هیچ وقت دچار کهنگی نشود. اگر هنوز احمقانه‌ترین راه‌های مردن را تجربه نکرده‌اید به هیچ وجه این بازی و دنیای طنز آن را از دست ندهید. دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از کافه بازار تهیه شده در زومجی


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده