// پنجشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵

Epic Of Kings برگرفته از اساطیر پارسی برای Tegra K1 عرضه می‌شود

Epic Of Kings نام بازی است که توسط Dead Mage ساخته می‌شود و داستانی برگرفته از شاهنامه و کتب پادشاهان دارد که در حدود قرن دهم به تالیف درآمده است.
در بازی Epic Of Kings بازیکنان در نقش مبارزی سخت کوش و قدرتمند ظاهر می‌شوند. داستان بازی پس از اولین جنگ اهورا ها اتفاق می‌افتد که به موجب آن سرزمین خونیراث به هرج و مرج شدیدی دچار می‌شود. آنطور که سازندگان بازی توضیح دادند قهرمان بازی فردی بود که از مبارزات وحشت داشت اما حالا به دنبال هدفی جدید در شهر پر هرج و مرج خونیراث می گردد. خط داستانی این بازی اساطیری با توجه به سکانس‌های بین بازی روشن می‌شود. Dead Mage‌ همچنین خاطرنشان کرده که جلوه‌های بصری بازی که تمام نواحی شهر خونیراث را فرا گرفته تا جلوه‌های ویژه بازی به طور اختصاصی برای NVIDIA Tegra-K1 و همچنین تبلت SHIELD‌ ساخته شده است. مهندس پویا دادگر سرپرست بخش گیم‌پلی Dead Mage اعلام کرد:
زمانی که Tegra K1 معرفی شد ما متوجه شدیم که می توانیم از قدرت گرافیکی‌اش بهره‌مند شویم و از ویژگی های مثبتی که Unreal Engine 4 بر روی موبایل عرضه می‌کند استفاده کنیم.
قابلیت‌های بصری خوبی که در Tegra K1‌ می‌توانیم به آن اشاره کنیم شامل تیرگی و به تصویر کشیدن عمق مناظر و همچنین قابلیت‌هایی نظیر پژواک زمان حقیقی و HDR می‌باشند. مبارزه بخش مهمی از بازی را تشکیل می‌دهد. این مبارزات می توانند با دشمنانی از سایزهای مختلف شکل بگیرند و همین‌طور Boss Fightهایی که مبارزه با آن‌ها از مبارزه با دشمنانی در اندازه‌های کوچک‌تر، چالش برانگیزتر است. پویا دادگر در این باره می گوید:
هدف اصلی بازی ما همین بود. ما تلاش زیادی کردیم تا مبارزات در این بازی هیجان‌انگیز و لذت‌بخش باشند. به طوری که بازیکن احساس کند یک بازی با کیفیت کنسولی را انجام می‌هد.
او همچنین می‌گوید که مبارزه تنها بخش این بازی نخواهد بود و این بازی از بخش‌های متعدد دیگر هم تشکیل شده است:
همانطور که احتمالا در تریلر دید؛ بخش های تعقیب و گریز هم در بازی دیده می شود. همچنین مبارزات مختلف با هیولا‌ها و اژدهایان؛ مبارزات تیمی و موجودات پرنده نیز در بازی به چشم می‌خورند.
در حالی که هنوز راه طولانی تا عرضه این بازی باقی مانده است، اما می‌توان امیدوار بود که بازی Epic Of Kings به عنوان یک بازی خوب ظاهر شود. انتظار می‌رود این بازی در سه ماه آغازین سال ۲۰۱۵ بر روی TegraZone و SHIELD‌ عرضه شود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده