// شنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱

معرفی بازی موبایل Big Hunter

بازی اندروید و آیفون Big Hunter مبارزه‌ای ساده میان یک انسان و حیواناتی است که قصد جانش را دارند.

بازی‌های موبایل انواع مختلفی دارند گاهی مانند بازی Injustice 2‌ با گرافیک بالا و محتوایی پر جزئیات بازیکنان را به نبرد با یکدیگر می‌برند و گاهی نیز با بازی‌های عمدتا ساده مانند Stack تنها می‌خواهند تا واکنش بازیکنان را بسنجند. اگر بخواهیم از بازی‌های شبه کنسولی عبور کنیم، بیشتر بازی‌های کوچک و به قولی جمع‌وجور هستند که بازیکنان را در مترو و اتوبوس سرگرم‌ می‌کنند. امروز قصد معرفی بازی ساده‌ای را با طراحی زیبا و گیم‌پلی متفاوت داریم. در بازی Big Hunter با انسانی عصر حجری همراه می‌شویم تا با برداشتن نیزه‌ خود به نبردی با ماموت‌ها و حیوانات ما قبل تاریخ برویم.

بازی Big Hunter

شما می‌توانید سلاح‌های جدیدی را آزاد کنید

گیم‌پلی بازی بسیار ساده است و بعد از ورود به بازی باید یک سری آموزش‌ها را فرابگیرید. از جمله‌ این آموزش‌ها می‌توان به نحوه پرتاب نیزه و همچنین هدف قرار دادن بهترین نقاط بدن حیوانات برای شکار راحت‌تر اشاره کرد. به عنوان مثال، با هدفگیری کردن ماموت‌ها می‌توانید ۴۰ ضربه را به آنها وارد کنید. در حالی که با هدفگیری سر ۳۰ ضربه و با هدفگیری پا ۱۰ ضربه را می‌توانید به دشمنان وارد کنید. بازی کنترل ساده‌ای دارد. شما تنها می‌توانید قهرمان بازی را به جلو یا عقب حرکت داده و با گرفتن و کشیدن انگشت روی نیزه محل پرتاب نیزه را تعیین کنید. حیوانات نیز عکس‌العمل مشخصی را نسبت به حملات شما نشان می‌دهند. به عنوان مثال، ماموت برای مقابله با حمله‌ شما در فواصلی مشخص به روی دو پای خود رفته و با عاج مانع برخورد نیزه به صورتش می‌شود. در نتیجه باید با دقت و حدس زدن حرکت بعدی ماموت نیزه را پرتاب کنید. از سوی دیگر ماموت به جلو و عقب نیز حمله می‌کند و با نزدیک شدن به شما می‌تواند با یک ضربه بازی را به پایان برساند.

از جمله ویژگی‌های بازی قابلیت‌ ارتقاء‌ نیزه‌ها و آزادسازی سلاح‌های جدیدی است که برای آنها باید عاج بیشتری را به دست بیاورید. با کشتن حیوانات و همچنین ورود روزانه به بازی مقدار مشخصی عاج را کسب می‌کنید که با آنها می‌توانید سلاح‌هایی از جمله تبر، بومرنگ یا نیزه بیشتر را آزاد کنید. از سوی دیگر در کنار ماموت، دو حیوان باستانی دیگر نیز در دسترس قرار دارد که به مرور باید با ورود به هر سطح،‌ سعی کنید تا چالش‌های را تمام کنید که مشخص شده‌اند. چالش‌هایی ساده مانند تعداد مشخصی ضربه برای از پای در آوردن حیوانات یا کشتن ماموت در زمانی مشخص از جمله چالش‌هایی هستند که باید با آنها روبرو شوید.

بازی Big Hunter

اگر به دنبال یک ماجراجویی جذاب برای شکست حیوانات ما قبل تاریخ هستید و قصد دارید تا در مراحل طولانی بالغ بر ۱۰۰ مرحله به نبردی تن به تن با حیوانات بروید بازی Big Hunter همان گزینه‌ای است که شما به آن نیاز دارید. طراحی ساده بازی و استفاده از موسیقی خاص قبیله‌ای برای افزایش حس نبردی در دوران ما قبل تاریخ و عصر حجر ساخته‌ KAKAROD INTERACTIVE را به محصولی زیبا و ساده تبدیل می‌کند. این بازی به صورت رایگان و با خریدهای درون برنامه‌ای در دسترس قرار دارد. برای تجربه‌ی ساخته کاکارود نیازی به اتصال اینترنت ندارید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده