// سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱

معرفی بازی موبایل Scribblenauts Unlimited

بازی موبایل Scribblenauts Unlimited تجربه‌ای است متفاوت که می‌تواند شما را با معماها و چالش‌های جدیدی روبه‌رو کند.

دسته‌ی دیگری از بازی‌های موبایل که شدیدا به کاربران پیشنهاد می‌شود، بازی‌های فکری است؛ بازی‌هایی که به واسطه چالش‌های خود باعث می‌شوند تا بیش از پیش به فکر کردن مشغول شوید و دانش خود را برای حل کردن معماها بالا ببرید. بازی اندروید و بازی آیفون Scribblenauts Unlimited دقیقا همان موردی است که برای گسترش فعالیت‌های ذهنی شما پیشنهاد می‌شود. وجود معماها و پازل‌های مختلف در قالب یک بازی با تنوع مراحل بسیار بالا سبب شده است تا بازی موبایل Scribblenauts Unlimited از بازی‌های هم‌سبک خود متمایز شود. جدای از این موارد، داستان مهم‌ترین فاکتور است و نیروی محرکه‌ای برای به اتمام رساندن بازی به حساب می‌آید.

Scribblenauts Unlimited

داستان بازی حول یک خانواده ۴۴ نفره می‌چرخد! والدین این خانواده قبل از به دنیا آمدن فرزند‌هایشان علاقه خاصی به ماجراجویی داشتند و تقریبا ماجراجویی‌های متعددی را انجام داده و جواهرات و گنجینه‌های باارزشی را به‌دست آورده‌اند. حال پس از سال‌ها بچه‌های آن‌ها بزرگ شده‌اند و شما کنترل مکسول، یکی از ۴۲ فرزند خانواده، را به‌دست می‌گیرید. در ابتدای کار، پدر شما وسیله‌ای جادویی را در اختیار هریک از فرزندان خود قرار می‌دهد و مکسول دفتری اسرارآمیز را به‌دست می‌آورد؛ دفتری که هرچیزی در آن بنویسید، ظاهر می‌شود. یکی از این‌ روزها مکسول به همراه خواهر خود یک جادوگر را اذیت می‌کنند و نتیجه کار چیزی جز نفرین شدن خواهر مکسول نیست. حال، مکسول باید جدای از اخلاق‌های بد و زشت گذشته خود، تمامی مردمان را خوشحال کند و ستاره‌های شادی را به‌دست بیاورد؛ ستاره‌هایی که راز درمان و نابودی طلسمی است که خواهر مکسول به آن دچار شده است.

در ابتدای کار، یک مرحله آموزشی از نحوه کمک کردن به مردم دهکده را انجام خواهید داد. اساس بازی خیلی ساده است و تنها کاری که لازم است انجام دهید، توجه کردن به مشکلات است. حال، شما یا به واسطه‌ی نوشتن یک صفت در دفتر اسرارآمیز خود یا نوشتن و ظاهر کردن یک خواسته، مشکلات را حل می‌کنید. برای مثال، پسری را در خیابان می‌بینید که شدیدا حوصله‌اش سر رفته و نیازمند سرگرم شدن است. اکنون شما با انتخاب پسرک و رفتن روی گزینه‌ی Create Objective می‌توانید دفتر خود را باز کنید، کلمه‌ی Entertainer را بنویسید و آرزوی وی را برآورده کنید. با این کار، شخصی ظاهر می‌شود و پسرک را سرگرم می‌کند. این تازه بخشی از کارهایی است که شما در دنیای بازی موبایل Scribblenauts Unlimited قادر به انجام دادن آن‌ها خواهید بود. دنیای بازی از مناطق متعددی تشکیل شده که برای دسترسی به هرکدام می‌بایست تعداد ستاره‌های مشخص‌شده را در منطقه قبلی به‌دست بیاورید.

Scribblenauts Unlimited

مراحل و کارهایی که باید انجام بدهید معمولا به شکلی طراحی شده که در بعضی از آن‌ها می‌توانید شیطنت کنید و وسیله یا چیزی را بدزدید؛ ولی توصیه می‌کنم هیچ‌وقت این کار را انجام ندهید. اگر قصد دارید به‌سرعت بین مردم محبوب شوید و سریعا ستاره‌های مورد نظر را به‌دست بیاورید، بهترین کار کمک به مردم است. جدای از آن شاید در کمک کردن به یک سری از شهروندان، به‌جای خوشحال کردن‌شان، باعث ناراحتی شوید و آن‌ها از دست شما عصبانی شوند. در صورت بروز این مشکل اصلا نگران نباشید؛ زیرا با انتخاب گزینه ریست می‌توانید شانس خود را دوباره امتحان کنید.

جدای از این موارد، اگر از شخصیت مکسول خسته شدید، می‌توانید از طریق انتخاب این شخصیت و رفتن به منوی آواتار، شخصیت‌های دیگری را انتخاب کنید. با پیش‌روی در خط داستانی و رفتن به مراحل مختلف، رفته رفته بر تعداد شخصیت‌هایی که به‌دست می‌آورید افزوده می‌شود. با تمام این تفاسیر، جدای از گیم‌پلی جذاب بازی که با داستانی جالب و گیرا ترکیب شده، گرافیک و موسیقی دو بخش دیگری هستند که شما را به انجام این بازی تشویق می‌کنند. همچنین شاید در اوایل واژه‌ها و نکات مختلفی را برای کمک به مردم در ذهن نداشته باشید؛ ولی رفته رفته با کمک از بخش راهنمای بازی یا گشت و گذار در دیکشنری به خوبی می‌توانید معماهای بازی را پیش ببرید و بر دانش خود بیفزایید. اگر به دنبال یک بازی متفاوت و سرگرم‌کننده هستید، بازی اندروید و آیفون Scribblenauts Unlimited را از دست ندهید.

دانلود بازی Scribblenauts Unlimited


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده