// پنجشنبه, ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹

معرفی بازی موبایل Shooty Skies

بازی Shooty Skies، ساخته جدید طراحان Crossy Road، بازیکنان را این‌بار به نبردی بر فراز کوه‌ها می‌برد.

بازی Sky Force به‌خصوص نسخه ریلودد آن آنقدر زیبا بود که شما را تا روزها سرگرم می‌کرد. در این بازی باید با انتخاب سفینه‌ی خود، در سه درجه‌ی سختی به مصاف جنگنده‌های تا دندان مسلح می‌رفتید تا با از بین بردن دشمنان سعی کنید بیشترین امتیاز را برای ارتقاء قابلیت‌های سفینه آزاد کنید. وجود چندین باس و دشمنان متنوع با گرافیک و طراحی زیبا باعث شد تا بازی Sky Force به یکی از بهترین بازی های اندروید و آیفون مخصوصا در سبک shoot 'em up تبدیل شود. با این حال هنوز هم شاهد رونمایی بازی‌هایی با گیم‌پلی مشابه، اما متفاوت از نظر طراحی هستیم. این‌بار اما طراحان بازی Crossy Road به سراغ شبیه‌ساز پرواز برای ارائه نبردی با ظاهر Crossy Road، اما متفاوت از نظر گیم‌پلی رفته‌اند. استودیوی مایتی گیمز مدتی قبل به دنبال خروج برخی اعضای استودیوی هیپستر ویل، از جمله مت هال و اندی سام (طراحان Crossy Road)، تاسیس شد و بعد از مدتی اقدام به توسعه و عرضه بازی‌های مختلفی از جمله Shooty Skies کرد. در بازی Shooty Skies بازیکنان به نبرد با انواع و اقسام دشمنان می‌روند تا یکی پس از دیگری با از بین بردن دشمنان، در نهایت با باس آخر مرحله روبرو شوند.

بازی Shooty Skies

بازی دارای باس‌های متنوعی با توانایی‌های منحصر به فرد است.

گیم‌پلی بازی Shooty Skies بسیار ساده است و می‌توانید تنها با یک دست آن را تجربه کنید. با اولین ورود به بازی و تنها لمس کردن صفحه، به سرعت خود را در میان انبوهی از دشمنان خواهید یافت که با حرکت انگشت‌ باید هواپیما را برای جاخالی دادن از حمله‌های آن‌ها حرکت دهید. موضوعی که همان ابتدا توجه‌تان را جلب می‌کند مرگ‌های چندین و چند باره و سختی بازی است. برخلاف Sky Force که سفینه‌ها دارای تعداد مشخصی سطح سلامت هستند؛‌ در بازی Shooty Skie‌s با برخورد اولین موشک به سرعت شکست می‌خورید. همین موضوع ساخته مایتی گیمز را به چالشی جدی و شلوغ تبدیل می‌کند. طراحی شخصیت‌ها و محیط نیز مانند بازی Crossy Road طراحی فانتزی و رنگارنگی دارد.

از سوی دیگر مشابه با Crossy Road می‌توانید با پول‌های جمع‌آوری شده، شخصیت‌های مختلفی از گربه و خرگوش گرفته تا ضبط صوت را برای مبارزه با دشمنانی عجیب و غریب آزاد کنید؛ عجیب و غریب از این نظر که دشمنان تنوع بسیاری دارند و از دستگاه پخش نوشابه گرفته تا دستگاه آرکید و کارتریج را شامل می‌شوند. هر دشمن شیوه‌ی حمله‌ی بسیار متفاوتی دارد و به خاطر سپردن آن‌ها بسیار مشکل است. به عنوان مثال، در حالی که دشمنی با ظاهر سگ با استخوان‌هایش حمله می‌کند،‌ دشمنی دیگر با ظاهر دستگاه آرکید، کنترلرهای Joystick را پرتاب می‌کند.

بازی Shooty Skies

بازیکنان همچنین قادر به خریداری انواع و اقسام سلاح‌ها برای آسان‌تر کردن بازی هستند. از سوی دیگر، محیط‌های بازی متاسفانه با توجه به رایگان بودن Shooty Skie‌s به صورت خرید‌های درون برنامه‌ای ارائه می‌شوند؛ هرچند با جمع‌آوری مقدار مشخصی امتیاز می‌توانید در نهایت، صندوق جادویی را برای آزادسازی آیتمی کاملا تصادفی به دست بیاورید. دنیای فانتزی بازی Shooty Skies،‌ بی‌ آلایش،‌ رنگارنگ و زیبا است و تجربه‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود. اگر می‌خواهید در مترو، اتوبوس یا تاکسی به تجربه‌ی یک بازی چالشی و زیبا بپردازید، بازی Shooty Skies گزینه‌ی مناسبی است.

دانلود بازی Shooty Skie‌s

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده