// جمعه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱

معرفی بازی موبایل Teeny Titans - Teen Titans Go!

بازی موبایل Teeny Titans - Teen Titans Go! بازیکنان را به یک ماجراجویی با شخصیت‌های کارتونی Teen Titans Go می‌برد.

از اینکه چقدر با شخصیت‌های کارتون نتورک (Cartoon Network) آشنایی دارید اطلاع ندارم، اما این شبکه‌ی ‌پرآوازه‌‌ در طول سال‌ها انیمیشن‌ و شخصیت‌های داستانی مختلفی را برای مخاطبینش معرفی کرده است. البته با توجه به شکل و روش پرداخت داستانی انیمیشن‌های سریالی این شبکه‌ی کودک، بسیاری از کودکان و حتی افراد بزرگسال به واسطه‌ی فعالیت‌های جانبی شبکه از جمله ساخت اکشن فیگورها و بازی‌های ویدیویی حداقل چندباری با شخصیت‌های این شبکه‌ی تلویزیونی روبرو شده‌اند. اگر بخواهیم از بازی‌ها و انیمیشن‌های محبوبی مانند Ben 10 بگذریم، کارتون Teen Titans Go با شخصیت‌های پرشمارش یکی از شناخته‌ شده‌ترین مجموعه‌های کارتون نتورک محسوب می‌شود که از قضا این کمپانی یک بازی موبایل زیبا را براساس آن تولید کرده است.

Teeny Titans - Teen Titans Go! Zoomg

ویژگی‌های هر یک از اکشن‌ فیگورها با افزایش سطح قابل ارتقاء است

در بازی اندروید و آیفون Teeny Titans که یکی از انتخاب‌های برتر گوگل پلی‌ است، بازیکنان با شخصیت رابین همراه می‌شوند تا در یک ماجراجویی برای یافتن انواع و اقسام اکشن‌ فیگورها، با کنسول رابین به یک مبارزه‌ی مجازی با شخصیت‌هایِ دیگرِ بازی بروند. مشابه با اکشن فیگورهای آمیبو، ساخته‌ی کمپانی نینتندو، در بازی Teen Titans Go نیز شما باید با خریداری و افزایش سطح اکشن فیگورها سعی کنید تا در رقابت با سایر شهروندان سکه‌های بیشتری را دریافت کنید. محیط رنگارنگ بازی و شوخی‌های گاه و بیگاه شخصیت‌ها در نوع خود جالب و البته سرگرم‌کننده است. بازیکنان همچنین باید ماموریت‌ها را برای شخصیت‌های حاضر در اقصی نقاط شهر انجام دهند، این ماموریت‌ها اصولا از خواسته‌هایی تشکیل شده و شما باید با یافتن اکشن فیگور یا انجام موارد دیگر آنها را ‌بدست شخصیت‌ها برسانید.

یکی از بزرگترین ویژگی‌های Teen Titans Go کاملا رایگان بودن آن بدون خرید‌های درون برنامه‌ای است. این ویژگی محصول کارتون نتورک را خواستنی و عظیم می‌کند. با ورود به هر یک از رقابت‌ها باید سه‌تا از اکشن فیگورهای خود را برای رقابتی تنگاتنگ برروی کنسول قرار دهید. با انجام این‌کار دیگر همه چیز به عملکرد حریف و استعداد شما در انتخاب حمله‌های شخصیت‌ها بستگی دارد. بازی در مجموع ۷۷ اکشن فیگور را شامل می‌شود که هر اکشن فیگور مهارت‌های منحصر به فردی را در نبرد ها ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، با رابین می‌توانید قدرت‌تان را دو عدد افزایش داده و ضربه‌ای قدرتمند‌تر را به حریف وارد کنید. ابتدا باید برای رسیدن انرژی به سطح لازم برای اجرای مهارت‌ها صبر کنید و با پر شدن نوار انرژی ضربه مورد نظر را انتخاب کرده و حریف را نقش بر زمین کنید. 

جامپ سیتی (Jump City) در کنار فروشگاه‌های بسیار، رقابتی قهرمانی را نیز شامل می‌شود که باید با رابین در ماجراجویی برای افزایش سطح اکشن فیگورها تلاش کنید تا در نهایت با ورود به رقابت‌های جامپ سیتی، برترین بودنتان را به همگان ثابت کنید. شخصیت‌های مجموعه‌ی DC‌ حاضر در این بازی مانند انیمیشن در کنار صدای اوریجینال، قابلیت‌های پرشماری را شامل می‌شوند، شخصیت‌هایی مانند ریون، سایبرگ و کید فلش تنها بخش کوچکی از شخصیت‌های کامیک‌های دی‌سی (DC Comics) هستند که در Teeny Titans انتظارتان را می‌کشند.

Teeny Titans - Teen Titans Go! Zoomg

اگر به‌دنبال یک نقش‌آفرینی کوچک به همراه شخصیت‌های کارتونی و شوخ طبع هستید، در دانلود بازی Teeny Titans - Teen Titans Go! شک نکنید. این بازی با توجه به رایگان بودنش از بسیاری جهات کامل و روان است. شخصیت‌ها را بشناسید، وارد فروشگاه شوید و در نهایت با نگاهی به توانایی هر اکشن فیگور آن را خریداری و به نبرد دشمنان بروید. با ارتقاء هر شخصیت، قابلیت‌های جدیدی برای نبرد با دشمنان آزاد می‌شود به عنوان مثال، سایبرگ قادر است تا با فعال کردن باتری، انرژی بیشتری را برای دسترسی هرچه سریع‌تر به سایر توانایی‌ها آزاد کند؛‌ این قابلیت و امکان سوییچ میان شخصیت‌ها، به شما امکان تار و مار کردن حریفان را در یک کار تیمی با تن تایتان‌ها می‌دهد.

دانلود بازی Teeny Titans - Teen Titans Go!


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده