// جمعه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۹

معرفی بازی موبایل Big Hunter

در بازی موبایل Big Hunter به شکار ماموت‌های غول‌پیکر بروید و قبیله‌ی خود را در زمان قحطی از گرسنگی نجات دهید. با زومجی و معرفی بازی Big Hunter همراه باشید.

بازی موبایل Big Hunter توسط استودیو KAKAROD INTERACTIVE برای پلتفرم‌های اندروید و iOS به صورت کاملا رایگان عرضه شده است. البته بازی دارای پرداخت‌های‌ درون‌برنامه‌ای و همچنین تبلیغات درون‌برنامه‌ای است. در نگاه اول Big Hunter یک بازی ساده بنظر می‌رسد اما با گذشت زمان و کمی بازی کردن تبدیل به یکی از سرگرمی‌های روزانه‌ی شما می‌شود.

تصویر درون بازی big hunter

سعی کنید نیزه  را از بالای سر ماموت رد کنید تا به سر آن برخورد کند و آسیب بیشتری به ماموت وارد شود

شما رئیس قبیله‌ای در زمان‌های قدیم هستید و متاسفانه این قبیله دچار قحطی ناشی از خشکسالی شده است. شما به عنوان رئیس قبیله مسئول تهیه مایحتاج مردم‌تان هستید. به همین دلیل به شکار ماموت‌های غول پیکر می‌روید تا با کشتن ‌آن‌ها بتوانید در مقابل قحطی دوام بیاورید. البته در بازی شما قبیله یا مردم‌تان را نمی‌بینید و فقط در ابتدای بازی این داستان برای شما تعریف می‌شود و شما را موظف به شکار ماموت‌ها با نیزه می‌کند. هر روز شما به مبارزه‌ی یک ماموت می‌روید و هر روز باید ماموت را به‌شیوه‌ی مختلفی شکار کنید؛ مثلا در مدت زمانی خاص یا با تعداد نیزه‌های خاص.

کنترل کاراکتر درون بازی به خوبی و با سادگی طراحی شده است. با ضربه زدن و نگه‌داشتن در قسمت راست صفحه‌ی گوشی کاراکترتان به سمت عقب می‌رود تا ماموت غول‌پیکر نتواند به آن آسیبی بزند و با ضربه زدن بر قسمت سمت چپ گوشی کاراکتر‌تان نیزه را پرتاب می‌کند. برای اینکه قدرت پرتاب نیزه را افزایش دهید کافیست برروی سمت چپ صفحه‌ی گوشی ضربه بزنید و انگشت‌‌تان را به سمت پایین بکشید.

دانلود از بازار |‌ دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از آیتونز


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده