// دوشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

معرفی بازی موبایل Unblock Cars

Unblock Car یک بازی ساده‌ی پازلی است که شامل ۳۰۰۰ پازل مختلف است و برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه شده است. با زومجی و معرفی این بازی همراه باشید.

َUnblock Car یک بازی بسیار جالب و سرگرم‌کننده است که توسط Mouse Games برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه شده است. اگر به بازی‌های پازلی علاقه دارید و به سرعت به آن‌ها اعتیاد پیدا می‌کنید، قطعا از این بازی خوشتان می‌آید.

در این بازی یک ماشین قرمز رنگ در اختیار شما قرار دارد که این ماشین در یک پارکینگ در بین ماشین‌های دیگر گیر افتاده است و نمی‌تواند از پارکینگ خارج شود. شما باید با جابه‌جا کردن ماشین‌های دیگر راه را برای ماشین قرمز رنگ خود آزاد کنید و آن را به خروجی پارکینگ برسانید. در مراحل ابتدایی بازی پازل‌ها بسیار ساده‌اند و با کمی تفکر به سرعت حل می‌شوند ولی همینطور که مراحل را ادامه می‌دهید، هم تعداد ماشین‌ها بیشتر می‌شود و هم پازل‌ها سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند و شما باید با آینده‌نگری حرکات و جابه‌جایی‌های ماشین‌ها را انجام دهید. فضای گرافیکی بازی بسیار ساده است و توسعه‌دهندگان چهار نوع فضای کلی برای بازی طراحی کرده‌اند که از منوی تنظیمات بازی قابل انتخاب هستند.

دانلود از بازار |‌ دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از آیتونز


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده