// پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳

معرفی بازی موبایل NonStop Knight

بازی NonStop Knight یک بازی سرگرم‌کننده در سبک نقش‌آفرینی است. شاید بتوان گفت این بازی توانسته سبک جدیدی در بازی‌های موبایلی ایجاد کند. با زومجی در معرفی این بازی همراه باشید.

کمپانی FlareGames اخیرا یک بازی موبایل در سبک RPG تولید کرده است که جذابیت‌های جدیدی را در عرصه‌ی بازی‌های موبایلی به نمایش گذاشته است. این بازی با فضای گرافیکی بسیار زیبا و همچنین کاراکتر‌های بسیار بامزه و متناسب با فضای بازی‌های موبایلی توانسته یکی از بهترین بازی‌های ماه گذشته باشد. این نوع بازی‌ها را در دسته‌ی بازی‌های ۲.۵ بعدی قرار می‌دهند. بازی‌هایی مثل Clash of Clans یا Clash Royale از این نوع بازی‌ها هستند.

non_stop_knight_in_game

در این بازی شوالیه‌ای وجود دارد که به سمت سیاه‌چاله‌ها و مقبره‌هایی که پر از گنجینه‌های باارزش است حمله می‌کند البته موجودات خبیثی نیز بر سر راه او هستند که باید آن‌ها را از بین ببرد. این دشمنان شامل اسکلت‌ها، جادوگر‌های پیر و غیره است. شما به طور کامل کنترل این شوالیه را به عهده ندارید و فقط قسمتی از کنترل این کاراکتر در دست شماست البته این ویژگی یکی از نوآوری‌های توسعه‌دهندگان بازی به شمار‌ می‌آید. با این ویژگی کاربر احساس راحتی بیشتر می‌کند حین بازی و می‌تواند سبک جدیدی از بازی‌های نقش آفرینی را تجربه کند.

قابلیت های بازی nonstopknight

در هر مرحله از بازی شما باید چند طبقه در یک سیاه‌چاله به پایین بروید و دشمنان اسکلتی خود را نابود کنید بعد از بدست آوردن امتیاز مورد نیاز و آماده شدن کامل می‌توانید با غول هر مرحله بجنگید. همانطور که گفته شد کنترل کامل کاراکتر در دست شما نیست و فقط کنترل قابلیت‌های خاص آن در دست شما قرار دارد. بعد از نابود کردن غول هر مرحله به طبقه‌ی پایین‌تر می‌رود و رفته رفته دشمنان شما قوی تر می‌شوند. برای اینکه بتوانید با دشمنان قوی‌تر خود مبارزه کنید باید سلاح و وسایل خود را قوی‌تر کنید و آن‌ها را لول‌آپ کنید. بعد از کشتن هر دشمن اسکلتی میزانی سکه دریافت می‌کنید و با این سکه‌ها می‌توانید وسایل کاراکتر خود را قدرتمند‌تر کنید.

برای شوالیه شما توانایی‌ها و قابلیت‌های زیادی طراحی شده است و تمام آن‌‌ها را می‌توان پیشرفت داد و قوی‌تر کرد. در ابتدای بازی به طور پیش‌فرض دو قابلیت به شوالیه شما داده می‌شود. در قابلیت‌ اول شوالیه با تمام سرعت به دور خود می‌چرخد و به تمام دشمنان اطراف خود صدمه می‌زند و در قابلیت دوم شوالیه از روی دشمنان خود می‌جهد و ضربه‌ای محکم به زمین می‌زند که باعث صدمه دیدن دشمنان اطراف می‌شود. قابلیت‌های دیگر بازی را باید با ادامه دادن و رسیدن به عمق سیاه‌چاله به شوالیه اضافه کنید. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی بسیار سرگرم‌کننده و زیبا را که برای اندروید و iOS عرضه شده ببینید:‌

دانلود از گوگل‌پلی |‌ دانلود از آیتونز


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده