// پنجشنبه, ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

معرفی بازی موبایل Vector 2

بازی Vector یکی از موفق‌ترین بازی‌های موبایل است. حال استودیو Nikki نسخه دوم این بازی را برای اندروید و iOS عرضه کرده است. برای آشنایی با این بازی همراه زومجی باشید.

بازی Vector یک تجربه‌ی موبایلی عالی بود. این بازی توانست تجربه‌ی یک ورزشکار یا یک پارکورکار بودن را در صفحه‌ی گوشی‌هایمان برایمان به ارمغان بیاورد. اکنون نسخه‌ی دوم بازی یعنی Vector 2 به صورت کاملا رایگان توسط گروه بازی‌سازی Nikki به بازار عرضه شده است. نسخه‌ی اول این بازی یکی از بهترین بازی‌های سبک پلتفرمر و فرار بی‌پایان محسوب می‌شود و در نسخه‌ی دوم هم توسعه‌دهنده‌ی بازی با امکانات و ویژگی‌هایی جدید یک تجربه عالی خلق کرده است.

در این بازی شما کنترل یک انسان شبیه‌سازی شده سیاه رنگ را در اختیار دارید و باید از موانع سخت عبور کنید. داستان بازی به طور دقیق مشخص نیست و شاید شما یک انسان شبیه‌سازی شده توسط ماشین‌ها باشید که در حال آزمایش شدن هستید. به هر حال هدف بازی دویدن و پرش و جهش و انجام حرکات مهیج پارکور است. در بازی Vector2 فضای گرافیکی بازی پس‌زمینه‌ای تاریک و بسیار مدرن دارد و شما کاملا تنها باید به سمت مقصد هر مرحله فرار کنید.

صفحه‌ی لودینگ بازی Vector 2

این کاراکتر سیاه‌رنگ از غریزه‌ی نجات دادن خود در شرایط سخت بی‌بهره است و فقط مهارت‌های پیش‌رفته‌ی ورزشی دارد. این وظیفه‌ی شماست که با کنترل کردن این شخص، آن را از خطرات موجود در مسیر ایمن نگه دارید. توسعه‌دهنده‌ی بازی کنترل کردن این کاراکتر را به بهترین نحو ممکن برای شما فراهم کرده است. به عنوان مثال برای پریدن از روی موانع کافیست برروی صفحه لمس کنید و به سمت بالا بکشید تا شخص ورزشکار از روی مانع پیش‌رو بپرد و برای عبور از موانعی که می‌توان از زیر آن‌ها عبور کرد باید برروی صفحه لمس کنید و انگشت‌تان را به سمت پایین بکشید. در مسیر بازی قسمت‌هایی وجود دارد که خطر چندانی شما را تهدید نمی‌کند و با خیالی آسوده می‌توانید سرعت حرکت خود را بیافزاید. برای این کار کافیست برروی صفحه لمس کنید و از سمت چپ به راست بکشید.

در بهترین زمان ممکن حرکت کاراکتر را تعیین کنید نه زودتر از رسیدن به مانع و نه دیرتر

بازی Vector2 تفاوت‌هایی نیز با نسخه‌ی اول خود دارد. به عنوان مثال کاراکتر سیاه‌رنگ همچون کاراکتر نسخه‌ی اول لاغر و ضعیف نیست و بسیار قوی و درشت هیکل طراحی شده است. برخلاف نسخه‌ی اول در نسخه‌ی دوم کسی به دنبال شما نیست و مزاحمتی از پشت‌تان برایتان ایجاد نمی‌کند.

تصویر درون بازی Vector 2

در این نسخه‌ از بازی امکانات و ویژگی‌های جدیدی به کاراکتر اضافه شده است. اکنون شما می‌توانید وسایل و حرکات جدیدی برای این شخصیت تهیه کنید. اگر بتوانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین اشتباه مراحل را طی کنید می‌توانید وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای تهیه کردن این ویژگی‌ها را بدست بیاورید. البته بازی امکان پرداخت درون برنامه‌ای را نیز فراهم کرده است که کاربران می‌توانند با پرداخت پول در دنیای واقعی، پول موجود در بازی را خریداری کنند و وسایل و حرکات نمایشی جدیدی برای کاراکتر خود تهیه کنند. در ادامه زومجی شما را به تماشای تریلر بازی دعوت می‌کند:

دانلود SD360p | دانلود HD720p


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده