// دوشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳

معرفی بازی موبایل Cube Escape

مجموعه Cube Escape شامل هشت بازی معمایی دو‌بعدی برای پلتفرم‌های اندروید، iOS و مروگر‌های وب است. تمام این بازی‌ها در فضایی به نام دره‌ی پوسیده (Rusty Lake) انجام می‌شوند. با زومجی در معرفی این بازی همراه باشید.

مجموعه Cube Escape در فضایی به نام دره‌ی پوسیده (Rusty Lake) که فضایی بسیار ترسناک و بی سروصدا و مرموز است رخ می‌دهد. دره‌ی پوسیده جایی است که:

۱. موجودات شیطانی زیر آب‌ها بی‌حرکت زندگی می‌کنند.
۲. صدای درون درختان شنیده می‌شوند.
۳. اشیاء قدیمی منتظر یافته شدن هستند.
۴. نقاشی ها به سخن می‌آیند.
۵. هیچ چیزی فراموش نمی‌شود.
۶. پرندگان تخم سیاه‌رنگ می‌گذارند.

qube_escape_detective 

کمپانی Rusty Lake تاکنون هشت قسمت از این بازی را تولید کرده است که هریک به دیگری متصل هستند و داستان کلی در هر یک از قسمت‌ها ادامه پیدا می‌کند. فضای بازی بسیار معما گونه،‌ ترسناک و جذاب است. سری بازی‌های Cube Escape شما را مجبور به زندگی کردن در دره‌ی پوسیده می‌کند تا بتوانید معما‌ها را حل کنید. معما‌ها کاملا با هوشمندی خاصی طراحی شده‌اند و نمی‌توانید صرفا با ضربه زدن برروی اجسام به پاسخ برسید. زمانبندی تولید هریک از این بازی‌ها به صورت زیر است :‌

qube_escape_the_woman 

در ۲۵ آوریل ۲۰۱۵ اولین قسمت از بازی موبایل به نام Cube Escape: The Lake به بازار عرضه شد. شما می‌توانید این قسمت از بازی را از گوگل‌پلی یا آیتونز دانلود کنید. در این قسمت شما در نقش یک زن (The Woman) هستید که در سال ۱۹۶۹ یک کابین متروک را در دره پیدا می‌کند. برای اینکه جذابیت و لذت بازی از بین نرود داستان بازی را در اینجا تعریف نخواهیم کرد چون همه‌ی لذت این مجموعه بازی در ادامه دادن داستان آن است. دو روز بعد از عرضه‌ی قسمت اول بازی،‌ قسمت دوم آن با نام Cube Escape: Seasons  به بازار عرضه شد. در این قسمت نیز شما در نقش The Woman درسال‌های ۱۹۶۴ ، ۱۹۷۱ و ۱۹۸۱ خواهید بود. این قسمت از بازی نیز را نیز می‌توانید از گوگل‌پلی یا آیتونز دانلود کنید.

 

قسمت سوم بازی در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۵ با نام Cube Escape: Arles به بازار عرضه شده است. شما در این قسمت در نقش نقاش معروف، ون‌سان ونگوک خواهید بود که اتفاقات بازی در سال ۱۸۸۸ رخ می‌دهد. این قسمت از بازی در گوگل‌پلی و آیتونز موجود است. بیست روز بعد یعنی در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۱۵ نسخه‌ی چهارم بازی با نام  Cube Escape: Harvey's Box به بازار عرضه شد که در این قسمت از بازی شما در نقش Harvey هستید. Harvey شخص نیست، انسان نیست، Harvey کبوتر خاکستری رنگی است که شاهد تمام اتفاقات دره‌ی پوسیده است. این نسخه از بازی را نیز می‌توانید از گوگل‌پلی و آیتونز دانلود کنید. قسمت پنجم بازی در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۵ با نام Cube Escape: Case 23 به بازار عرضه شد که در این قسمت شما در نقش کارآگاهی به نام  Dale Vandermeer هستید. این قسمت از بازی را از گوگل‌پلی یا آیتونز دانلود کنید.

qube_escape_vanghough 

در قسمت بعدی که با نام Cube Escape: The Mill در تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۱۵ عرضه شد شما در نقش Mr. Crow هستید که به همکاری Mr. Owl مسئول بازگرداندن خاطرات به دره‌ی پوسیده هستند. این نسخه از بازی بسیار جالب و جذاب است. می‌توانید از گوگل‌پلی و آیتونز آن را دانلود کنید. قسمت ششم با نام Rusty Lake Hotel  در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۵ عرضه شد که شما باز هم در نقش Mr .Harvey هستید.

Harvey 

قسمت هفتم در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۵ با نام Cube Escape: Birthday  عرضه شد و شما باز هم در نقش کارآگاه Dale Vandermeer هستید. قسمت هشتم از این بازی آخرین قسمتی است که تاکنون عرضه شده است. این قسمت با نام  Cube Escape: Theatre  منتشر شد که باز هم شما در نقش کارآگاه  Dale Vandermeer هستید.

dale_at_bar صحنه‌ای از بازی

برای اینکه بتوانید روند داستانی بازی را به خوبی و به ترتیب طی کنید تاریخ انتشار آن‌ها را هم ذکر کردیم، توجه کنید که تمام این قسمت‌ها همچون قسمت‌های یک فیلم سینمایی به هم مربوط هستند و باید از اتفاقات گذشته‌ی دره‌ی پوسیده آگاه باشید تا تمام لذت بازی را ببرید. در ادامه زومجی شما را به تماشای تریلر قسمت آخر این بازی دعوت می‌کند:

دانلود | دانلود

تهیه شده در زومجی

قیمت گوشی، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی‌های مختلف نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی و قیمت انواع برندهای گوشی نظیر  قیمت گوشی سامسونگ، قیمت گوشی شیائومی، قیمت گوشی هواوی و قیمت آیفون در کنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این بخش در دسترس شما خواهد بود.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده