// پنجشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

معرفی بازی Super Stickman Golf 3

بازی Super Stickman Golf 3 همانند قسمت‌های قبلی خودش با انبوهی از تجربه‌های مفرح و شگفت‌انگیز به صورت کاملا رایگان به بازار عرضه شده است، این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های ارایه شده برای دستگاه‌های موبایلی در سبک پلتفرمر محسوب می‌شود. در ادامه با معرفی SSG3 با زومجی همراه شوید.

کمپانی موفق و پرطرفدار نودل کیک در سال ۲۰۱۱ اولین نسخه از بازی Super Stickman Golf را برای پلتفرم‌های اندروید و iOS به بازار ارایه کرد که با استقبال زیاد گیمرها و منتقدان روبرو شد. این کمپانی به دنبال موفقیت نسخه اول، قسمت دوم بازی را در سال ۲۰۱۳ برای همین پلتفرم‌ها تولید کرد که باز هم با موفقیتی چشم‌گیر روبه‌رو شد. اکنون این کمپانی بعد از سه سال از ارایه‌ی ورژن دوم بازی، قسمت سوم آن را نیز در اختیار گیمر‌ها و طرفداران SSG3 قرار داده است. همانطور که از Noodlecake انتظار می‌رود این بازی با انبوهی از تجربه‌های جدید و چالش‌ برانگیز توجه بسیاری را به خود معطوف کرده است. پروسه‌ی ساخت این بازی یک سال به طول انجامیده است. اگر شما هم نسخه‌های قبلی SSG را بازی کرده باشید، وقتی ورژن جدید را بازی می‌کنید احساس تکراری بودن و خسته‌کننده بودن نمی‌کنید. تولید بازی‌های ادامه‌دار برای ‌پلتفرم‌های موبایل بسیار کار دشوار و خطرناکی است. اگر کمپانی‌هایی که اقدام به تولید بازی‌های دنباله‌دار می‌کنند نتوانند به خوبی قوانین تولید بازی را رعایت کنند با نظرات تلخ منتقدان روبه‌رو خواهند شد. اما کمپانی Noodlecake با ارایه این بازی جای هیچ‌گونه انتقاد سنگینی را برای منتقدان خود به‌جا نگذاشته است.

ption id="attachment_150107" align="alignnone" width="1280"]زمین بازی SSG3 یکی از زمین‌های بازی

در این بازی شما در نقش یک آدمک چوبی که یک گلف‌باز آماتور است قرار دارید. در حالت بازی تک‌نفره شما باید یک دوره‌ی ۲۰ جلسه‌ای را طی کنید. گیم‌پلی بازی بسیار ساده اما چالش‌برانگیز است، شما باید در یک زمین گلف که هیچ شباهتی به زمین بازی گلف در دنیای واقعی ندارد و کاملا به طور انتزاعی تعریف شده است توپ را وارد چاله کنید. در ابتدای بازی و در حالت تک‌نفره شما با چهار دوره از مسابقات قهرمانی روبه‌رو هستید که در هر یک از این مسابقات پنج مسابقه وجود دارد و در هر یک از این پنج مسابقه باید در ۹ زمین متفاوت بازی کنید. در هریک از این زمین‌های گلف شما تعداد مشخصی ضربه می‌توانید بزنید تا توپ را وارد چاله کنید. چالش اصلی وقتی آغاز می‌شود که بخواهید با تعداد ضربه‌ی کمتری توپ را به مقصد برسانید.

ption id="attachment_150108" align="alignnone" width="1280"]مد بازی آنلاین SSG3 برای بازی آنلاین باید به سطح ۶ رسیده باشید

همانطور که گفته شد زمین‌های گلف در این بازی هیچ شباهی به زمین‌های واقعی گلف ندارند و اشکال و مکانیک‌های خاص خود را دارند. اگر در انتهای هر یک از این پنچ مسابقه یعنی پس از بازی کردن در ۹ زمین مختلف توانسته باشید با تعداد ضربات کمتر از پیش‌فرض یا مجاز توپ را وارد چاله کرده باشید می‌توانید به مسابقه‌ی بعدی بروید و به طور مشابه با به‌دست آوردن امتیاز لازم  و طی کردن موفقیت آمیز هر یک از پنج مسابقه ‌می‌توانید به مسابقه‌ی قهرمانی بعدی بروید. در هر یک از زمین‌های گلف پول‌های مجازی‌ای وجود دارد که اگر بتوانید در حین وارد کردن توپ به چاله مسیر توپ را طوری تنظیم کنید که به این پول‌ها برخورد کند، آن‌ها را بدست خواهید آورد. در ادامه خواهیم گفت که این پول‌های سبز رنگ چه استفاده‌ای دارند.

بسیاری از منتقدان SSG3 را بهترین بازی هفته معرفی کرده‌اند

فضای گرافیکی و کلی بازی تقریبا مشابه نسخه‌های قبلی است. اما المان‌های جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که تفاوت عظیمی بین تجربه‌ی این نسخه و نسخه‌های قبلی ایجاد می‌کند. در SSG3 تمام گیم‌پلی و روند بازی را کارت‌های شما تعیین می‌کنند. این کارت‌ها را می‌توانید با انجام مسابقات برای اولین بار یا خرید آن‌ها با پول‌های سبز رنگ درون بازی به دست بیاورید. هر یک از این کارت‌ها ویژگی منحصر به فردی دارد مثلا نوع کلاه آدمک چوبی، نوع پوشش و لباس آدمک چوبی، نوع مدهای بازی آنلاین، حرکت زیگ‌زاگی توپ، خاصیت ضدجاذبه بودن توپ، چگونگی حرکت توپ و قابلیت‌های پیشرفته‌ی دیگری را به آدمک چوبی شما اضافه می‌کند. المان بامزه و جالبی که در قسمت سوم به بازی اضافه شده است کلاه آدمک چوبی است که هرکدام از این کلاه‌ها ویژگی یا ویژگی‌های جالب و منحصر به فردی دارد که گیم‌پلی بازی را به میزان زیادی تحت تاثیر قرار می‌دهد. در Super Stickman Golf 3 علاوه بر مسابقه‌ی معمولی گلف که به صورت نوبتی به صورت آنلاین برگذار می‌شود، حالت جدیدی به بازی اضافه شده است که حالت مسابقه‌ای نام دارد و به این صورت است که هرکس توپ را سریع‌تر وارد چاله کند، برنده است. این ویژگی یکی از بهترین نوآوری‌هایی است که در بازی پیاده سازی شده است و این روز‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده‌است.

SSG3 برای کاربرانی که هر روز زمانی را صرف بازی کردن می‌کنند، مسابقه‌ی روزانه‌ی در اختیارشان قرار می‌دهد. کاربران با انجام این مسابقات روزانه می‌توانند کارت‌های جدید و پول‌ بدست بیاورند. هر کاربر ۵ شانس برای برنده شدن در مسابقات روزانه را دارد که این تعداد با تماشای تبلیغات ویدیویی افزایش می‌یابد.

با حرکت دادن توپ به صورت چرخشی حتی می‌توانید بسیاری از مراحل را با یک ضربه پشت سر بگذارید

نوآوری برتر دیگر این نسخه، حرکت چرخشی توپ است. وقتی میزان قدرت ضربه و جهش پرتاب توپ را تعیین کردید و ضربه را به توپ وارد کردید می‌توانید در حین حرکت توپ، جهش حرکت آن را تعیین کنید به این‌صورت که می‌توانید توپ را یا در جهت عقربه‌های ساعت به‌چرخش دربیاورید یا در جهت مخالف عقربه‌های ساعت که این ویژگی تجربه‌ای جدید و ضربات و حرکات ترکیبی و ابتکاری جدیدی را به بازی اضافه کرده است.

ption id="attachment_150109" align="alignnone" width="1280"]کلاه ها در SSG3 پنل کارت‌ها و کلاه‌ها

در پنل بازی تک‌نفره امکانی فراهم شده‌است که مسابقات قهرمانی یا تورنومنت‌های جدید را دانلود کنید. توسعه‌دهندگان به منظور آسودگی کاربران خود و نیاز نبودن به آپدیت کردن کل بازی برای دریافت آپدیت‌های محتویات بازی این امکان را فراهم کرده‌اند. البته این قسمت مربوط به قسمت درآمد زایی بازی برای توسعه‌دهندگان است و شما باید برای دانلود کردن این مسابقات از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن‌ها را خریداری کنید. همانطور که گفته شد این ورژن از بازی برخلاف ورژن‌های قبلی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. شما می‌توانید با پرداخت ۳ دلار از مزایایی همچون دسترسی کامل به مسابقات دانلود شدنی، پاک شدن تمام تبلیغات درون برنامه‌ای، مسابقات روزانه‌ی بی‌نهایت، ۵ کارت برای آدمک چوبی و ۲۵ مسابقه‌ی نوبتی برخوردار شوید. این امکان هیچ خللی در روند کلی بازی ایجاد نمی کند و شما می‌توانید با صرف کمی زمان و انجام مسابقاتی که برای شما در ابتدا فراهم شده است به تمام کارت‌ها و المان‌های بازی دست بیابید. در انتها زومجی شما را به مشاهده‌ی تریلر بازی دعوت می‌کند :

کیفیت 360p | کیفیت 720p

دانلود بازی  از گوگل‌پلی | دانلود بازی  از آیتونز

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده