// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱

معرفی بازی موبایل 2Cars

بازی 2Cars توانایی شما در کنترل دو نیم کره‌ی مغزتان را به چالش می‌کشد. تجربه‌ی این بازی شبیه به کشیدن دایره با یک دست و کشیدن مربع با دست دیگر است. با زومجی در معرفی این بازی همراه باشید.

بازی 2Cars  توسط کمپانی معروف Ketchapp  به صورت رایگان برای پتلفرم‌های اندروید، iOS و ویندوز فون به بازار عرضه شده‌ است. فضای دوبعدی بازی بسیار ساده طراحی شده است. با متصل کردن بازی به اکانت گوگل‌پلی یا اپل می‌توانید رکورد‌های خود را در صفحه‌ی رنکینگ جهانی ثبت کنید.

گیم‌پلی اختصاصی زومجی از بازی Two Cars

دانلود 360p | دانلود 720p | دانلود 1080p

در این بازی شما کنترل دو ماشین به رنگ‌های آبی و قرمز را در اختیار دارید که باید به طور همزمان این دو ماشین را کنترل کنید. این دو ماشین به سمت جلو حرکت می‌کنند و در مسیر حرکت آن‌ها اجسام مربعی شکل و دایره‌ای شکلی به رنگ‌های قرمز و آبی وجود دارد. مسیر حرکت این دو ماشین از چهار لاین تشکیل شده است یعنی برای هر ماشین دو لاین در نظر گرفته می‌شود. با ضربه زدن برروی صفحه این ماشین‌ها لاین خود را تغییر می‌دهند. شما باید در آن واحد از روی اجسام دایره‌ای بین مسیر عبور کنید و همچنین از برخورد با اجسام مربعی رنگ دوری کنید و به آن‌ها برخورد نکنید.

سخت‌ترین و چالش برانگیزترین قسمت بازی، کنترل همزمان این دو ماشین است. شما در آن واحد باید حواستان را به سمت جاده متمرکز کنید که این خود عملی سخت محسوب می‌شود. البته با تمرین مستمر، بازی کردن آسان‌تر می‌شود.

دانلود از کافه‌بازار | دانلود از آیتونز | دانلود از ا‌پ‌استور ویندوز


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده