// چهار شنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۰

معرفی بازی موبایل Deep Loot: به دنبال گنج در اعماق اقیانوس

سودای یافتن گنج و رسیدن به شهرت و ثروت همیشه به عنوان یکی از وسوسه‌هایی است که امکان دارد هر کسی را به سوی خود بکشاند. امروز در بخش معرفی بازی موبایل قصد داریم  با Deep Loot شما را برای یافتن گنج به اعماق اقیانوس ببریم. با زومجی همراه باشید.
شاید وقتی اسم گنج و یافتن آن در بازی‌های ویدویی می‌آید همه یاد ایندیانا جونز و سری آنچارتد بیافتند اما امروز ما قصد نداریم یک بازی موبایل از سری آنچارتد را معرفی کنیم! بازی که امروز قصد معرفی آن را داریم یک بازی سرگرم‌کننده، دوست‌داشتنی و زیبا است که با گرافیک پیکسلی خود و موسیقی زیبایش بدون شک شما را تا مدت‌ها مجدوب خود خواهد کرد. اولین ویژگی Deep Loot که نظر شما را به خود جلب می‌کند، گرافیک پیکسلی و قدیمی آن است که به عقیده من به زیبایی با محیط، سبک و روند بازی عجیبن شده است. شاید در نگاه اول، جلوه‌های بصری بازی بسیار ساده به نظر برسند، اما هر چه بیشتر دل به دریا زده و برای پیدا کردن گنج به نقاط عمیق‌تر اقیانوس می‌روید با جزییات بیشتری روبه‌رو می‌شوید که به زیبایی درون بازی گنجانده شده‌اند و در عین سادگی پر از جزییات هستند. همین جزییات و محیط‌های متنوع و گردش برای پیداکردن انواع و اقسام گنج‌ها باعث شده تا هر پرشی که به درون آب انجام می‌دهید منحصربه‌فرد باشد.
ایندیانا جونز و آنچارتد را فراموش کنید و با تجربه Deep Loot در اعماق اقیانوس به دنیال گنج بگردید
روند بازی ممکن است در آغاز کمی کُند و از نگاه مخاطب، بیشتر غواصی‌ها شبیه به هم به نظر برسند، اما همین که چند بار این کار را تکرار کرده و کلیات بازی را فرا گرفتید کم کم با محیط جذاب و متنوع زیر آب آشنا می‌شوید و اینجا است که هر بار با عطش بیشتری خود را به دست اقیانوس می‌سپارید. حتی اگر بخواهیم به سیستم مبارزات بازی با انواع جانوران خطرناک دریایی نگاه کنیم، اوایل شروع به کار بازی شاید این نکته ناراحت کننده به نظر برسد که چقدر راحت می‌توان در جنگ با ماهی‌ها پیروز شد اما هر چه به عمق بیشتری می‌روید، مبارزات هم سخت‌تر می‌شوند.
ption id="attachment_14251" align="alignnone" width="750"]deep-loot قصه از اینجا آغاز می‌شود...
اگرچه هدف کلی بازی سرگرم کردن مخاطب با جنگیدن موجودات زیر آب و پیداکردن گنج و اشیا قدیمی است، اما با هر بار پرشی که به درون آب می‌کنید با لیستی از ماموریت‌ها مواجه می‌شوید؛ ماموریت‌هایی که ممکن است شما را یاد بازی‌های دوندگی بی‌پایانی مانند Temple Run یا Subway Surfurs بندازد. این ماموریت‌ها اکثرا شامل کشتن تعداد خاصی از ماهی یا پیدا کردن مقدار مشخصی طلا است. البته سازنده بازی تصمیم جالبی گرفته که به عقیده من Deep Loot را زیباتر کرده و مسیرش را از بازی‌های بی‌پایان جدا کرده است. نوار اکسیژنی که بالای صفحه نمایش قرار دارد معیار زمانی است که شما می‌توانید در اعماق اقیانوس به پیدا کردن گنج بپردازید و وقتی این نوار به اتمام رسید، به طور خودکار به سطح آب برمی‌گردید. ممکن است در ابتدا این موضوع بازی را خسته کننده جلوه دهد ولی وقتی کمی با این سیستم آشنا شدید لذت دوچندانی از Deep Loot خواهید برد. با این حال Deep Loot یک بازی سیال به نظر می‌رسد و با آزادی عملی که به بازیکن می‌دهد هرگز ایستا نیست و حس انجام یک بازی اکشن را منتقل می‌کند. هر چه بیشتر به اعماق دریا می‌روید با رازها و گنج‌های متنوعی روبه‌رو می‌شوید، در این راه می‌توانید به جنگ با ماهی‌ها بپردازید یا برای پیداکردن هر چه بیشتر گنج‌های زیر آب از آن‌ها فرار کنید؛ حتی می‌توانید به حفر مکعب‌ها بپردازید تا شاید درون آن‌ها چیزی پیدا کنید. همین موضوع سبب شده تا بازی تکراری نشود و هر اقدامی که انجام می‌دهید جدید به نظر برسد.
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های بازی، چهره‌ها و داستان‌های آشنایی است که زیر آب با آن‌ها مواجه می‌شوید
Deep Loot به صورت رایگان و با استفاده از سیستم‌ پرداخت درون‌برنامه‌ای منتشر شده است اما این به این منظور نیست که شما فقط اسکلت و بدنه بازی را به صورت رایگان دریافت می‌کنید. Deep Loot یک بازی رایگان خوب است زیرا هیچ تبلیغاتی ندارد و نیازی نیست مانند سایر بازی‌های این‌چنینی برای رهایی از شر تبلیغات مجبور به پرداخت پول واقعی شوید. نکته مثبت دیگری که Deep Loot را نسبت به سایر بازی‌های به ظاهر رایگان متمایز می‌کند این است که خرج کردن پول در بازی کاملا اختیاری است؛ به علاوه با بازی کردن می‌توانید به راحتی و با جیپ پر از سکه به فروشگاه بازی بروید و اقلام مورد نیاز را بدون استفاده از سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای خریداری کنید. من وقتی برای اولین بار روی دکمه فروشگاه کلیک کردم و وارد آن شدم تصور چنین فروشگاه کامل و بزرگی را از این بازی کوچک نداشتم. این فروشگاه از۴ بخش کلی شامل قسمت لباس غواصی، بخش فروش کشتی، ارتقا وسائل غواصی و موارد مورد نیاز برای غواصی می‌شود که هر کدام دارای آیتم‌های متنوعی هستند. در بخش اول می‌توانید از بین بیش از ۳۰ لباس غواصی، لباس مورد نظرتان را با توجه به ظاهر و البته کارایی ان انتخاب و خریداری کنید. در قسمت فروش کشتی، می‌تواند بین انواع کشتی‌های موجود جستجو و خریداری کنید. تنها نکته نامفهوم بازی در همین بخش است که توضیحی برای کشتی‌ها و این‌که چه فوایدی برای غواص کوچک بازی دارند را مشخص نمی‌کند. در بخش سوم نیز می‌توانید به ارتقا کپسول‌ اکسیژن بپردازید تا مدت زمان بیشتری را زیر آب بمانید یا اسلحه خود را قوی‌تر کنید. در بخش چهارم نیز می‌توانید اقلام مورد نیاز مانند کلید برای باز کردن قفل جعبه‌های گنج را خریداری و زیر آب از آن استفاده کنید.
ption id="attachment_14247" align="alignnone" width="750"]deep-loot با این خریداری این مشخصه‌ها می‌توانید غواصی بهتر و البته پرسودتری داشته باشید
اما یکی از بهترین اقلامی که در فروشگاه می‌توانید خریداری کنید مربوط به بخش چهارم است که می‌توانید با خریداری آن به جای آغاز بازی از سطح آب مستقیما تا عمق ۲۸۰ متری اقیانوس بروید تا با نوعی جدید از گنج‌ها و ماهی‌ها آشنا شوید. این اقلام که Boost نام دارند نه تنها باعث‌ می‌شوند که گیم‌پلی و محیط بازی دارای تنوع زیادی باشد بلکه شما را به اعماق اقیانوس برده تا بتوانید گنج‌های بزرگ‌تر و ارزشمند‌تری پیدا کنید. همه این موارد را در کنار قیمت‌های منصفانه فروشگاه این بازی قرار دهید تا Deep Loot به یکی از بهترین تجربه‌هایتان در بازی‌های موبایل بدل شود. Deep Loot مانند سایر بازی‌های هم سبک خود نیست که پس از عرضه توسط استودیو سازنده به حال خود رها می‌شوند.  این بازی مدام توسط سازنده آن بروز می‌شود و انواع و اقسام کشتی، لباس و حتی رمز و رازهای مختلفی به آن اضافه می‌شود. اگر از رمز و رازهای زیر آب و چهره‌های آشنایی که ممکن است در اعماق اقیانوس سخن نگفتم به این خاطر بود که این قسمت جذاب بازی برایتان تازگی داشته باشد. Deep Loot خوش ساخت است و همین ویژگی آن باعث شده تا در بیشتر مشخصه‌ها عالی ظاهر شود. اگر در دنیای بازی‌های موبایل که هر روز بیشتر به هم شبیه می شوند به دنیال یک تجربه منصحربه‌فرد و سرگرم‌کننده هستید یا از آن دسته هستید که در قبال گنج‌های مدفون شده زیر آب کنجکاوی نشان می‌دهید بدون هیچ شک Deep Loot را تجربه کنید. دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از کافه بازار


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده