// سه شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۵

معرفی بازی موبایل Angry Birds Epic: نقش آفرینی پرندگان خشمگین

کمتر کسی پیدا می‌شود که نام Angry Birds یا همان پرندگان خشمگین را نشنیده باشد. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی که البته حالا با دوران اوج و خروشی که داشت فاصله گرفته است. در معرفی بازی امروز به قسمتی دیگر از این سری به نام Epic می‌پردازیم که در سبک نقش‌آفرینی ساخته شده است. با ما همراه باشید.

Epic نهمین قسمت از سری محبوب و دوست‌داشتنی Angry Birds است که برخلاف گذشته، این بار توسط یک شرکت دیگر به نام چیمرا اینترتینمت و تحت نظارت و نشر راویو ساخته شده است. اینطور که معلوم است، راویو قصد ندارد حالا حالاها دست از سر این پرندگان بازیگوش و عصبانی بردارد و از هر ایده و سبکی کمک می‌گیرد تا فرمول خود را تازه و پر‌فروش نگه دارد. با اینکه بعضی وقت‌ها، دیدن اسم Angry Birds هم مارا خسته می‌کند، اما این بازی که قصد معرفی آن را داریم، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

داستان بازی همان کلیشه‌ی همیشگی است. دزدیده  شدن تخم پرند‌ه‌ها توسط خوک‌های ظالم و قهرمان‌بازی‌های Red، پرنده‌ی محبوب این سری که حالا پا بر سفری پر مخاطره و خطرناک در سرزمین خوک‌ها می‌گذارد تا با همکاری دوستان خود، تخم‌های دزدیده‌ شده را پس بگیرد. تقریبا همه‌ی کاراکترهای معروف سری پرندگان خشمگین منند Bomb، Matilda و Chuk در این قسمت نیز حضور دارند.

بازی در سبک نقش آفرینی است، بنابراین خبری از آن گیم‌پلی قدیمی به آن شکل همیشگی نیست. نقشه‌ای از جزیره‌ی خوک‌ها جلوی شما قرار می‌گیرد که پر از مسیرها و جاهایی است که باید به آنها سر بزنید، به جستجو بپردازید و با خوک‌ها مبارزه کنید. سیستم مبارزه مثل بیشتر بازی‌های نقش آفرینی دیگر، به صورت نوبتی دنبال می‌شود. قبل از هر مبارزه باید دقت داشته باشیم که قدرت و قابلیت‌های شخصیت ما به چه صورت است و در حین مبارزه‌ هم باید توجه خاصی به حرکت‌هایمان داشته باشیم. البته سخت نگیرید، این بازی مثل نقش آفرینی‌های ریشه‌دار دیگر٬ دشواری خاصی ندارد و هر کسی می‌تواند از پس مبارزات علیه خوک‌ها بربیاید. قابلیتی به نام Rage وجود دارد که بیشتر در مبارزات سنگین کاربرد دارد. نواری برای این قابلیت در بازی است که با پر شدن آن،‌ شما از وجود این قابلیت مطلع می‌شوید و می‌توانید از آن علیه دشمن استفاده کنید.
angry-birds-epic-piggy-island نقشه‌‌ی جزیره‌ای که باید برای پیدا کردن تخم‌های پرنده‌ها در آن سفر کنید.
  سبک نقش آفرینی همیشه همراه با قابلیت‌های متنوع ارتقا شخصیت همراه بوده و در بازی Epic هم شاهد این قضیه هستیم. انواع سلاح و لباس‌های زرهی در بازی وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به امتیازات کسب شده، آنها را خریداری کنید. البته، بازی دارای قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای است و اگر مایل هستید به آیتم‌ّهای ویژه دسترسی داشته باشید، می‌توانید از این سیستم استفاده کنید. متاسفانه بازی وابستگی زیادی به سیستم پرداخت درون برنامه‌ای دارد و بازی به شما کمترین کمک را برای کسب امتیازات بالا می‌کند تا مجبور شوید در بازی پول خرج کنید. از طرفی، با اینکه بازی حالت چند نفره ندارد، اما اتصال همیشگی به اینترنت از الزامات آن است.  دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از ویندوز مارکت | دانلود از کافه بازار تهیه شده در زومجی


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده