// سه شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳

معرفی بازی اندروید Dead Among Us؛ هجوم مردگان متحرک

در ادامه با زومجی همراه باشید تا به معرفی Dead Among Us بپردازیم، اثری که می‌خواهد نشان دهد کشتن مردگان متحرک روی صفحات کوچک تلفن هوشمند چه رنگ و بویی دارد.

دنیای بازی‌های ویدیویی از زمان شکل‌گیری و خلقتش تا به امروز دچار دگرگونی و تغییرات بی‌شماری شده است. تا چندین سال گذشته، صفحات تلویزیون و یا نمایشگر‌های قدیمی تنها دریچه ورود به دنیای عظیم و جذاب بازی‌های ویدیویی بودند، حال میلیون‌ها بازی مختلف صفحات کوچک تلفن‌های هوشمند را به تصرف خویش درآورده‌اند. این آثار با سبک‌های مختلف که تمامی سلایق و سنین را پوشش می‌دهند، سبب شده‌اند که دیگر مانند گذشته این دنیا در انحصار کنسول‌ها و کامپیوتر‌های شخصی نباشد. دارندگان تلفن‌های هوشمند صرف نظر از اینکه چه سنی دارند، از بازی‌های موبایل برای سرگرم شدن و گذراندن زمان استفاده می‌کنند. Dead Among Us یکی از بازی‌های موبایلی است که می‌تواند تا ساعات‌ها شما را خیره به صفحه نمایش رها کند.

گیم پلی بازی Dead Among Us

شهر آسوده آرمیده بود تا اینکه با انفجاری در مرکز تحقیقاتی Heckle Corporation با فریاد از خواب بلند شد. این انفجار باعث پخش ویروسی به نام Ceres در شهر گردید. این ویروس به شدت واگیردار و خطرناک، مردگان را به حیات باز می‌گرداند، با این تفاوت که در این بازگشت دیگر خبری از احساسات انسانی نیست. این مردگان متحرک توانایی تفکر، درک و احساس نداشته و تنها جویای ارضای ابتدایی‌ترین نیاز بشر، گرسنگی، هستند. چندی نمی‌گذرد که این کالبد‌های بی روح در سراسر شهر‌ها و کشور‌های مخلتف پخش می‌شوند و آخرالزمان فرا می‌رسد. غم و اندوه از دست دادن آشنایان و دوستان سبب می‌شود که بازمندگان این فاجعه به دنبال راهی برای نجات دنیا و آنچه از آن باقی مانده است، باشند. Dead Among Us شما را در نقش ورزشکاری با مدال طلا در تیراندازی با کمان قرار می‌دهد که با همیاری چندین بازمانده و دانشمند دیگر قصد دارد نسل بشر را نجات دهد. در طول مراحل بازی که در شهر‌ها و مکان‌های متنوعی جریان دارد، وظیفه شما محاظفت از دوستان و دانشمندان همراهتان در برابر هجوم زامبی‌ها است، در حالی که آنان به دنبال منابع و کشف درمانی برای این ویروس هستند. گیم‌پلی بازی خشن و سریع است و مکانیزم کنترل آن ساده است، به صورتی که Dead Among Us این امکان را فراهم می‌کند که شما بازی را با تنها یک دست تجربه کنید. مانند بازی‌های موبایل دیگر، مراحل Dead Among Us نیز با پیشروی در بازی سخت‌ و سخت‌تر می‌شوند اما تیر و کمان‌های قدرتمندتری نیز آزاد می‌شوند که شما را در غلبه بر این ماموریت‌ها یاری دهند. در کنار تیر و کمان‌های مختلف، بازی از آیتم‌ها و قدرت‌هایی مانند آهسته کردن زمان، رادار و یا تیر کشنده برخوردار است.

بازی Dead Among Us

به عنوان سخن پایانی باید بگوییم که اگر از طرفداران بازی‌های اکشن هستید و تصمیم دارید تا دنیا را از وجود مردگان متحرک پاکسازی کنید، Dead Among Us گزینه مناسبی برای شروع ماموریت شما است.

دانلود از کافه بازار

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده