آخرین خبرهای بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

1666: Amsterdam احتمالا بازی بعدی پاتریس دسیله خواهد بود

بازی 1666: Amsterdam به احتمال قوی‌، بازی بعدی استودیوی پاناچه دیجیتال پس از انتشار بازی Ancestors: The Humankind Odyssey خواهد بود. با زومجی همراه باشید.

تاریخ انتشار نسخه کنسولی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey اعلام شد

پس از گذشت حدود دو ماه از زمان عرضه بازی Ancestors: The Humankind Odyssey برای پلتفرم پی سی، تیم سازنده بالاخره تاریخ رسمی عرضه نسخه کنسولی آن را اعلام کرد.

بررسی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey ایده‌های جسورانه و جذابی دارد اما اشکالات ریز و پرتعداد پیاده‌سازی این ایده‌ها در بازی باعث می‌شود تا به مرور جذابیت آن رنگ باخته و حتی برای مخاطب دافعه ایجاد کند.

تریلر جدید Ancestors: The Humankind Odyssey با محوریت پیشرفت و احتمالات بازی

استودیو پرایوت دیویژن تریلری از Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر کرده است که پیشرفت‌ها و احتمال‌های این بازی را نشان می‌دهد.

خالق Assassin's Creed از منابع الهام بازی جدید خود می‌گوید

سازنده‌ی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey در سری ویدیوهای جدیدی که با نام «تجربه‌ها» منتشر می‌شوند، درباره‌ی منابع الهام بازی جدیدش صحبت می‌کند.

نگاهی به اطلاعات Ancestors: The Humankind Odyssey؛ بازی جدید خالق Assassin's Creed

با نزدیک‌شدن به زمان انتشار بازی Ancestors: The Humankind Odyssey مجله پی‌سی‌گیمر مصاحبه‌ای با خالق آن ترتیب داده است. با زومجی همراه باشید.

تریلر جدید بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد [E3 2019]

در جریان کنفرانس خبری پی سی گیمینگ شو در نمایشگاه E3 2019، تریلر جدید بازی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد.

تاریخ انتشار بازی Ancestors: The Humankind Odyssey اعلام شد

به تازگی استودیو Panache Digital Games اعلام کرده که تاریخ انتشار نسخه‌ی پی‌ سی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey در ۵ شهریور ماه و نسخه‌های کنسولی نیز پس از آن خواهد بود.

سازنده Assassin's Creed پروژه ساخت 1666 Amsterdam را ادامه خواهد داد

سازنده Assassin's Creed که هم اکنون روی ساخت بازی Ancestors: The Humankind Odyssey مشغول است، طی مصاحبه‌ای از ادامه پروژه Amsterdam 1666 صحبت کرد.

تریلر جدید بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد [TGA 2018]

کمپانی Panache Digital Games، همان‌گونه که پیش‌تر نیز وعده داده بود، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey را در مراسم «گیم اواردز»، تقدیم طرفدارانش کرد.

گیم پلی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey در The Game Awards به نمایش درمی‌آید

گیم‌پلی جدیدی از بازی Ancestors: The Humankind Odyssey در مراسم گیم اواردز روز جمعه به نمایش گذاشته خواهد شد.

خالق Assassin's Creed از دلایل ترک یوبیسافت می‌گوید

خالق Assassin's Creed اخیرا در مصاحبه‌ای در مورد مسائل مختلفی از جمله دلیل ترک یوبی‌سافت سخن گفته است.

اطلاعات جدیدی از بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد

اطلاعات تازه‌ای از بازی جدید خالق Assassin’s Creed یعنی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد.

خالق Assassin's Creed حقوق بازی 1666 Amsterdam را از یوبی سافت پس گرفت

سرانجام دعوای حقوقی یوبی‌سافت و پتریس دِسلِتس، بنیان گذار پِنَش دیجیتال گیمز و خالق Assassin's Creed، با واگذاری حقوق بازی 1666 Amsterdam به دِسِلِتس تمام شد. با زومجی همراه باشید.

بازی بعدی خالق Assassin's Creed به صورت اپیزودی و جهان‌ باز خواهد بود

خالق سری Assassin's Creed یعنی پاتریس دِیزیلتس اعلام کرد که بازی بعدی او که Ancestors: The Humankind Odyssey نام دارد یک اکشن/ماجرایی با روایت داستانی سریالی خواهد بود که در دنیایی بزرگ و جهان‌باز جریان دارد. با اطلاعات بیشتر راجع به این بازی، همراه زومجی باشید.

اطلاعات جدید از بازی Ancestors: The Humankind Odyssey، بازی جدید خالق Assassin's Creed

پِتریس دِیسِلِتس، خالق و کارگردان سابق سری Assassin’s Creed پس از مدت‌ها انتظار از بازی جدید خود با نام Ancestors: The Humankind Odyssey رونمایی کرد. در زمان رونمایی بازی اطلاعات خاصی از آن منتشر نشد، اما درادامه با زومجی همراه باشید تا شما در جریان آخرین اطلاعات منتشرشده از این بازی قرار دهیم.

خالق سری Assassin's Creed از بازی Ancestors: The Humankind Odyssey رونمایی کرد

پِتریس دِیسِلِتس، خالق و کارگردان سابق سری Assassin's Creed پس از مدت‌ها انتظار از بازی جدید خود با نام Ancestors: The Humankind Odyssey رونمایی کرد. با زومجی همراه باشید تا اطلاعاتی  را در رابطه با بازی جدید دیسلتس در اختیار شما قرار دهیم.