// سه شنبه, ۸ مهر ۹۹ ساعت ۱۱:۳۹

طرفداران نباید سال آینده انتظار انتشار خبرهایی از «جنگ‌های ستاره‌ای» و «مارول» را در نمایشگاه D23 داشته باشند؛ زیرا برگزاری آن به سال ۲۰۲۲ موکول شده است. 

با اینکه برگزاری یک نمایشگاه D23 دیگر در دستور کار نبود، اما بنابر تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت دیزنی برگزاری دوره‌ی بعدی این همایش را به تعویق انداخته است. دیزنی با انتشار توییت جدیدی اعلام کرد که نمایشگاه D23 بعدی به‌جای سال ۲۰۲۱ در بازه‌ی زمانی ۱۸ تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ (۹ تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲) پیگیری می‌شود.

بیانیه‌ی شرکت دیزنی: بسیار هیجان‌زده‌ایم که اعلام کنیم نمایشگاه D23 بعدی در تاریخ ۹ تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ در مرکز همایش‌های شهر آناهایم، کالیفرنیا برگزار خواهد شد. نمایشگاه D23 Expo 2022 جشنی متفاوت‌تر از هرگونه جشن دیگری خواهد بود؛ زیرا قصد داریم تا نخستین جزئیات برنامه‌های شگفت‌انگیز صدمین سالگرد تأسیس شرکت والت دیزنی را در اختیار طرفداران بگذاریم.

بیانیه دیزنی برای تعویق برگزاری نمایشگاه D23

باتوجه‌به اینکه تابه‌حال بسیاری از همایش‌ها تحت تاثیر ویروس کرونا لغو یا با تاخیر مواجه شده و تعدادی از آن‌ها نیز به رویدادی کاملاً مجازی تغییر وضعیت داده است، شنیدن این خبر چندان غافل‌گیرکننده نیست. پیش از این نمایشگاه کامیک-کان سن دیگو به‌شکل آنلاین برگزار شد و رویداد کامیک-کان نیویورک پیش‌رو نیز به‌شکل مجازی پیگیری خواهد شد. نمایشگاه D23 معمولاً یک سال در میان برگزار می‌شود و امکان تماشای تریلر فیلم‌ها و سریال‌های پیش‌رو، مشاهده‌ی اطلاعیه‌های مربوط‌به فیلم‌های آتی و اطلاع از موارد هیجان‌انگیزی را برای هواداران دیزنی فراهم می‌آورد.

شرکت مارول در آخرین نمایشگاه D23 در سال ۲۰۱۹ از تولید سریال‌های She-Hulk (هالک-دخت)، Moon Knight (شوالیه‌ی ماه) و Ms. Marvel (خانم مارول) برای شبکه‌ی دیزنی پلاس خبر داد. جالب اینجا است که خبر لغو برگزاری جشن جنگ‌های ستاره‌ای (Star Wars Celebration) سال آینده بر اثر شیوع ویروس کرونا در خردادماه امسال مخابره شد و برای برگزاری مراسم بعدی باید تا سال ۲۰۲۲ منتظر بمانیم. حالا که خبری از برگزاری نمایشگاه D23 و جشن جنگ ستارگان در سال ۲۰۲۱ نیست، باید منتظر ماند و دید که خبرهای مربوط‌به فیلم Star Wars بعدی چه زمانی اعلام می‌شوند. شما می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده