// یکشنبه, ۶ مهر ۹۹ ساعت ۰۹:۰۵

کریس همسورث، مایلز تلر و جرنی اسمالت پس از توافق با نتفلیکس قرار است در فیلم Spiderhead به‌ کارگردانی جوزف کوشینسکی به ایفای نقش بپردازند.

بهمن ۹۷ بود که شبکه نتفلیکس از ساخت یک فیلم علمی تخیلی جدید به نام Spiderhead (اسپایدرهد) خبر داد که جوزف کوشینسکی، کارگردان آثاری چون فیلم Tron: Legacy (ترون: میراث)، فیلم Oblivion (فراموشی)، فیلم Only the Brave (تنها شجاعان) و فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک)، وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگران این فیلم علمی تخیلی مشخص شده است. شبکه نتفلیکس به‌تازگی با کریس همسورث، مایلز تلر و جرنی اسمالت برای حضور در فیلم Spiderhead به توافق رسیده و قرارداد همکاری امضا کرده است.

مایلز تلر در فیلم Top Gun: Maverick

فیلم Spiderhead درواقع قرار است فیلم بعدی کوشینسکی پس از فیلم Top Gun: Maverick با بازی تام کروز باشد که او در این فیلم با مایلز تلر نیز همکاری کرده است. پاول ورنیک و رت ریس، نویسندگان فیلمنامه فیلم‌هایی چون فیلم Deadpool (ددپول)، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) و فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Spiderhead را بر عهده دارند. فیلم Spiderhead براساس یک داستان کوتاه که توسط جرج ساندرز نوشته شده، در دست ساخت است و اتفاقات این فیلم در آینده نه چندان دور رخ می‌دهد که در آن به مجرمین در ازای کاهش دوران محکومیت پیشنهادی داده می‌شود تا در تحقیقات پزشکی داوطلب شوند و شرکت کنند.

جرنی اسمالت

زمانی‌که یکی از زندانیان که خود را موش آزمایشگاهی می‌‌داند، متوجه می‌شود که روی او دارویی آزمایش شده که می‌تواند احساس عشق را در فرد ایجاد کند، او شروع به سؤال و تحقیق در مورد احساس واقعی خود می‌کند و به‌دنبال کشف حقیقت است. همسورث پیش از این همکاری موفقی با شبکه نتفلیکس برای فیلم Extraction (استخراج) داشت که این فیلم اکشن به پر بیننده‌ترین فیلم این سرویس استریم تبدیل شده و همچنین دنباله آن نیز در دست ساخت است که انتظار می‌رود همسورث نیز در آن حضور داشته باشد. همچنین اسمالت این روزها برای بازی در فیلم Harley Quinn: Birds Of Prey و سریال Lovecraft Country شناخته شده است.

منبع Deadline

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده