// شنبه, ۵ مهر ۹۹ ساعت ۲۳:۱۲

با انتشار تصویری از پشت صحنه‌ی فصل جدید سریال «بت‌وومن»، طرفداران متوجه شدند که جاویشیا لزلی در نقش زن خفاشی چه ظاهری دارد.

پس از اینکه بازیگر اصلی سریال Batwoman با پایان یافتن فصل اول از آن جدا شد، عده‌ی زیادی منتظر کنسل شدن کامل این محصول شبکه‌ی CW بودند. اما شبکه تصمیم به ایجاد برخی تغییرات در ادامه‌ی داستان و آوردن بازیگری جدید برای نقش بت‌وومن گرفت تا سراغ ساخت پخش فصل دوم آن برود. جاویشیا لزلی، بازیگر جدید نقش زن خفاشی با به اشتراک گذاشتن یک تصویر از پشت صحنه‌ی فیلم‌برداری فصل دوم سریال، برای بینندگان نوشت: «شهر گاتهام، مراقب باش! من لباس خود را بر تن کرده‌ام و آماده‌ی شروع کار هستم. فقط منتظر باشید تا رایان وایلدر به‌صورت کامل نشان دهد که چگونه جلوه‌ای خاص از زن خفاشی را تقدیم همه می‌کند».

برخلاف فصل اول سریال که در آن کیت کین با بازی روبی رز لباس بت‌وومن را بر تن کرده بود، حالا شخصیتی دیگر یعنی رایان وایلدر این کار را انجام می‌دهد. اما به نظر می‌رسد که جاویشیا لزلی در فصل دوم همان لباسی را بر تن می‌کند که روبی رز در فصل اول از آن برای نمایش بت‌وومن استفاده کرد؛ نسخه‌ای تغییریافته از لباسی ضدگلوله که در دنیای این سریال، مدت‌ها قبل توسط بروس وین پوشیده می‌شد.

فصل دوم سریال بت وومن شبکه CW با زن خفاشی دارای موهای قرمز

با اینکه سریال «بت‌وومن» مخالفان و منتقدان بسیار زیادی دارد، عده‌ای هم ظاهرا همچنان به تماشای آن علاقه نشان می‌دهند. همین طرفداران پروپاقرص هم باتوجه‌به صحبت‌های جدید جاویشیا لزلی باور دارند که بت‌وومنِ او در بخشی از فصل دوم، لباس مخصوص به خود را می‌سازد و بر تن می‌کند.

پخش فصل دوم سریال Batwoman که به خاطر ویروس کرونا/کووید ۱۹ با مشکلات تولیدی مواجه شد، از ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز می‌شود؛ حدودا ۴ ماه دیگر. همچنین گفته می‌شود که بت‌وومن به‌زودی در کراس‌اورهای تلویزیونی معمول شبکه CW به شخصیت‌های دیگر دی‌سی همچون سوپرمن و لوییس می‌پیوندد.

منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده